FIBERTECHNIC Media Konwerter Gigabit MM 850nm SC duplex 550m

produttore: Fibertechnic®

ID: 4155

Prezzo netto: 79.78 zł

Prezzo lordo: 98.13 zł

Quantità: szt.
Consulente del prodotto: Piotr Kawala

Informazioni sul prodotto:

FiberTechnic Gigabit Media Konwerter FCM101-08S05 RJ45 10/100/1000MB do transmisji na światłowód wielomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 850nm z mocą optyczną na dystansie do 550m ze złączem SC duplex.

Media Konwerter marki FiberTechnic FCM101-08S05 to urządzenie przeznaczone do konwersji sygnału optycznego 1000BASE-SX do sygnału elektrycznego 1000Base-TX lub odwrotnie. Zaprojektowany zgodnie z normami IEEE802.3ab 1000Base-T i 1000Base-SX IEEE802.3z, urządzenie jest przeznaczone do użytku z multi-mode kabla światłowodowego wykorzystując złącze SC duplex. Specyfikacja lasera na pełnej szybkości 1000MB działa na 850 nm zarówno przesyłanie i odbieranie danych na dwóch włóknach z mocą optyczną na dystansie do 550m ze złączem SC duplex.

Media Konwertery FiberTechnic oferujemy z pełnym wsparciem obejmującym doradztwo przy doborze produktu w zależności od potrzeb. Urządzenie jest do użytku jako wolnostojące lub w systemach Chassis 19" panelowych 2U.

Il disciplinare:

Protokół transmisji
Długość fali optycznej
Maksymalna prędkość transmisji
Maksymalny zasięg transmisji
Złącza optyczne
Typ światłowodu
Złącze UTP
Zasilanie
Standardy
Temperatura pracy
Wymiary
Waga
1000Base-SX
850nm
1000Mbps
550m
SC Duplex
wielomodowy MMF
RJ45 Auto MDI/MDI-X
5V DC
CE, RoHS, FCC
0°C do 55°C
140 x 110 x 30 mm
0,5 kg

Download:

  • CE Deklaracja Zgodności

    CE Deklaracja Zgodności

    SCARICA (0)
Collegati con questo prodotto:
  • TP-Link konwerter MC100CM

    Konwerter światłowodowy ethernet (media konwerter) TP-Link MC100CM umożliwia połączenie segmentu sieci ethernet 10/100base-Tx (skrętka) z segmentem sieci 100base-FX (światłowód) i odwrotnie. Współpracuje ze światłowodem wielomodowym umożliwiając realizację połączenia światłowodem o długości do 2km.

    netto: 87.07 zł
    brutto: 107.10 zł
     

    Chiamaci e ordina:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord SC-SC MM OM2 duplex 2m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami SC-SC duplex (dwuwłóknowy) o długości 2m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM2 (MM 50/125um).

    netto: 20.65 zł
    brutto: 25.40 zł
     

    Chiamaci e ordina:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord SC-SC MM OM2 duplex 1m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami SC-SC duplex (dwuwłóknowy) o długości 1m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM2 (MM 50/125um).

    netto: 12.20 zł
    brutto: 15.01 zł
     
  • Patchcord SC-SC MM OM3 duplex 1.5m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami SC-SC duplex (dwuwłóknowy) o długości 1.5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM3 (MM 50/125um).

    netto: 20.79 zł
    brutto: 25.57 zł
     

    Chiamaci e ordina:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord SC-SC MM OM3 duplex 1m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy 50/125 ze złączami SC-SC duplex (dwuwłóknowy) o długości 1m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM3 (MM 50/125um).

    netto: 15.50 zł
    brutto: 19.07 zł
     
  • Patchcord SC-SC MM OM3 duplex 2m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami SC-SC duplex (dwuwłóknowy) o długości 2m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM3 (MM 50/125um).

    netto: 15.00 zł
    brutto: 18.45 zł
     
  • Patchcord SC-SC MM OM3 duplex 3m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami SC-SC duplex (dwuwłóknowy) o długości 3m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM3 (MM 50/125um).

    netto: 16.50 zł
    brutto: 20.30 zł
     

    Chiamaci e ordina:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord SC-SC MM OM2 duplex 3m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami SC-SC duplex (dwuwłóknowy) o długości 3m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM2 (MM 50/125um).

    netto: 22.90 zł
    brutto: 28.17 zł
     

    Chiamaci e ordina:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord SC-SC MM OM2 duplex 0.5m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami SC-SC duplex (dwuwłóknowy) o długości 0.5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM2 (MM 50/125um).

    netto: 18.00 zł
    brutto: 22.14 zł
     

    Chiamaci e ordina:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord SC-SC MM OM2 duplex 5m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami SC-SC duplex (dwuwłóknowy) o długości 5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM2 (MM 50/125um).

    netto: 25.00 zł
    brutto: 30.75 zł
     

    Chiamaci e ordina:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord SC-SC MM OM2 duplex 10m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami SC-SC duplex (dwuwłóknowy) o długości 10m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM2 (MM 50/125um).

    netto: 26.00 zł
    brutto: 31.98 zł
     

    Chiamaci e ordina:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord SC-SC MM OM2 duplex 15m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami SC-SC duplex (dwuwłóknowy) o długości 15m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM2 (MM 50/125um).

    netto: 44.00 zł
    brutto: 54.12 zł
     

    Chiamaci e ordina:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord SC-SC MM OM2 duplex 20m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami SC-SC duplex (dwuwłóknowy) o długości 1m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM2 (MM 50/125um).

    netto: 52.00 zł
    brutto: 63.96 zł
     

    Chiamaci e ordina:
    +48 84 616 76 00

  • Patchcord SC-SC MM OM3 duplex 5m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami SC-SC duplex (dwuwłóknowy) o długości 5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM3 (MM 50/125um).

    netto: 20.10 zł
    brutto: 24.72 zł
     
  • Patchcord SC-SC MM OM3 duplex 10m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami SC-SC duplex (dwuwłóknowy) o długości 10m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM3 (MM 50/125um).

    netto: 28.00 zł
    brutto: 34.44 zł
     
  • Patchcord SC-SC MM OM3 duplex 15m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami SC-SC duplex (dwuwłóknowy) o długości 15m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM3 (MM 50/125um).

    netto: 34.50 zł
    brutto: 42.44 zł
     
  • Patchcord SC-SC MM OM3 duplex 20m

    Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami SC-SC duplex (dwuwłóknowy) o długości 20m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM3 (MM 50/125um).

    netto: 41.00 zł
    brutto: 50.43 zł
     
  • Obudowa Fibertechnic na 14 szt. media konwertery Chassis Rack 2U

    Obudowa z zasilaniem dedykowana dla konwerterów światłowodowych marki Fibertechnic. Półka gwarantuje montaż 14 konwerterów oraz stabilność i bezpieczeństwo pracy urządzeń zainstalowanych. Montaż w szafach i obudowach RACK 19" 2U.

    netto: 421.13 zł
    brutto: 517.99 zł
     
Assistenza tecnica

Comprando da noi ottieni un accesso gratuito all:

  • assistenza tecnica per la merce acquistata,
  • aiuto per la configurazione dell’apparecchiatura.,
  • ottieni un prodotto sottoposto a prove e verificato individualmente dagli nostri specialisti,
  • tutti i nostri prodotti sono coperti da una garanzia,
  • i prodotti sono provenienti direttamente da produttori.
Garanzia

In caso di successivo diffetto o anomalia nel funzionamento delle apparecchiature, puoi ottenere riparazioni gratuite, coperte da garanzia oppure nostro servizio assistenza post-garanzia.

Tutti i prodotti venduti da noi, conformemente al diritto polacco, sono coperti dalla garanzia del produttore oppure dalla garanzia del venditore (noi).

Chiedi
Richiedi un servizio

    Vieni a trovarci

 
Le informazioni riguardanti i cookies su questo sito

Il nostro sito utilizza i cookies a fini statistici, funzionali e per il marketing. Grazie a loro possiamo adattare il sito individualmente alle vostre esigenze. Puoi accettare o negare il consenso cookies.