Spawarka światłowodowa INNO View 6S + plus (obcinarka V7+, zapas elektrod, SOC)

producent: INNO Instrument

ID: 4228

Cena netto: 13 590.00 zł

Cena brutto: 16 715.72 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Informacja o produkcie:

Sprawarka światłowodowa INNO View 6S umożliwia spawanie włókien z precyzyjnym centrowaniem do rdzenia. Urządzenie posiada 5 calowy w pełni dotykowy ekran LCD, charakteryzujący się dużą rozdzielczością.

Spawarka wyposażona jest w intuicyjny, graficzny interfejs użytkownika, który znacznie ułatwia pracę ze spawarką. Zastosowane oprogramowanie jak i zastosowany ekran w spawarce INNO View 6S oferuje bardzo duże powiększenie wyświetlanego obrazu, które wynosi aż x520. Tym sposobem można wykonać dokładną inspekcję stanu włókien bez konieczności stosowania dodatkowych urządzeń optycznych.

Spawarka znakomicie sprawdza się przy spawaniu włókien SM (ITU-T G.652 i G.657), MM (ITU-T G.651), DS (ITU-T G.653) i NZDS (ITU-T G.655), o średnicy 0,25 - 3 mm. Dodatkowym atutem spawarki INNO View 6s  jest czas poświęcany na poszczególne operacje. Czas wygrzewania, który wynosi jedynie 13 sekund. Rewelacyjnie prezentuje się też czas spawania 7s (w szybkim trybie) lub 9s (w automatycznym trybie). Konstrukcja charakteryzuje się dużą wytrzymałością na jest lekkq i łatwa w transporcie. Operacja wymiany elektrod jest bardzo prosta, bez konieczności używania dodatkowych narzędzi.


Najważniejsze cechy:

- Do włókien o średnicy 0,125 - 3 mm;
- Możliwość spawania włókien SM (ITU-T G.652 i G.657), MM (ITU-T G.651), DS (ITU-T G.653) i NZDS (ITU-T G.655);
- Czas wygrzewania 13 sekund;
- Czas spawania 7 lub 9 sekund (zależnie od wybranego trybu);
- 5 calowy, dotykowy ekran LCD;
- Powiększenie wyświetlanego obrazu aż do 520 razy;
- Intuicyjny, graficzny interfejs użytkownika;
- Wytrzymałość na wpływ negatywnych warunków atmosferycznych;
- Łatwa wymiana elektrod;
- Niewielkie rozmiary ułatwiające transport;
- W zestawie znajduje się obcinarka VF-15H.

Dopuszczalne warunki pracy:
Wysokość: 0 - 5000 m n.p.m
Wilgotność powietrza: 0%-95%
Temperatura: od -10 do 50 st. C
Wiatr: 15 m/s

W zestawie znajduje się wysokiej jakości obcinarka światłowodowa V7+, umożliwiająca precyzyjne cięcie włókien. Narzędzie posiada uniwersalny uchwyt do kabla 250um, 900um, kabla płaskiego i fiber jumper. Żywotność wynosi aż 48000 cięć, obcinarka posiada również wybierak do obciętych włókien i śmietniczek na ścinki.

Gwarancja: 36 mc

Prowadzimy cykl szkoleń z zakresu spawania śwaitłowodów oraz organizacją kabli, pigtaili.

https://www.cyberteam.pl/94_szkolenia-swiatlowodowe

Specyfikacja produktu:

Model
Wymiary
Waga
Ilość spawanych włókien
Spawane włókna
Średnica spawanych włókien
Długość cięcia włókna
Średnica płaszcza
Tryby spawania
Tryby wygrzewania
Typowe tłumienie spawu

Podświetlanie
Czas spawania
Szacowane tłumienie spawu
Długość osłon spawu
Czas wygrzewania
Przechowywanie wyników
Test wytrzymałości
Warunki pracy
Warunki przechowywania
Wyświetlacz
Inspekcja włókna / powiększenie
Zasilanie
Bateria, ilość cykli spawania / wygrzewania
Tryby pracy
Automatyczne kalibracja
Żywotność elektrod
Złącza  
View 6S
152 x 147 x 175 mm (wraz z gumową osłoną)
2.43KG (z baterią) / 2.07KG (bez baterii)
Pojedynczo
SM(ITU-TG.652&G.657) / MM(ITU-TG.651) / DS(ITU-T G.653) / NZDS(ITU-Tg.655)
0.25 ~ 3.0mm / Indoor Cable 
5 - 16 mm
80~ 150um
Maksymalnie 128 trybów
Maksymalnie 32 trybów
SM :0.02dB / MM: 0.01dB / DS: 0.04dB /NZDS: 0.04dB / G.657: 0.02dB(ITU-T Standard)
3 białe diody LED
Tryb szybki 7 sekund, Tryb automatyczny 9 sekund
Dostępne
20~ 60mm
FP-03 typowy czas wygrzewania : 13 sekund
Ostatnie 2000
1.96 ~ 2.25N
Wysokość: 0~5000m nad oziomem morza, 0~95% wilgotność,-10~50°C, Max wiatr 15m/s
0~95% wilgotność, -40~80°C
90° dwukierunkowy widok, wyświetlacz LCD, 5 cali, kolorowy, wysoka rozdzielczość
X, Y, XY, X/Y : x520
Wejście 100 - 240 V AC, Wejście 9 - 14 V DC
Pojemność 4200 mAh, średnio wystarcza na 170 cykli (spawania + wygrzewanie)
Przycisk / ekran dotykowy
Kalibracja łuku ze względu na temperaturę i ciśnienie
3500 spawow
USB2.0 /  MINI USB

Zestawy zawierające ten produkt:

  • Nowość

    Spawarka wyposażona jest w intuicyjny, graficzny interfejs użytkownika, który znacznie ułatwia pracę ze spawarką. Zastosowane oprogramowanie jak i zastosowany ekran w spawarce INNO View 6S oferuje bardzo duże powiększenie wyświetlanego obrazu, które wynosi aż x520. Tym sposobem można wykonać dokładną inspekcję stanu włókien bez konieczności stosowania dodatkowych urządzeń optycznych.Spawarka znakomicie sprawdza się przy spawaniu włókien SM (ITU-T G.652 i G.657), MM (ITU-T G.651), DS (ITU-T G.653) i NZDS (ITU-T G.655), o średnicy 0,25 - 3 mm. Dodatkowym atutem spawarki INNO View 6s  jest czas poświęcany na poszczególne operacje. Czas wygrzewania, który wynosi jedynie 13 sekund. Rewelacyjnie prezentuje się też czas spawania 7s (w szybkim trybie) lub 9s (w automatycznym trybie). Konstrukcja charakteryzuje się dużą wytrzymałością na jest lekkq i łatwa w transporcie. Operacja wymiany elektrod jest bardzo prosta, bez konieczności używania dodatkowych narzędzi. Najważniejsze cechy:- Do włókien o średnicy 0,125 - 3 mm;- Możliwość spawania włókien SM (ITU-T G.652 i G.657), MM (ITU-T G.651), DS (ITU-T G.653) i NZDS (ITU-T G.655);- Czas wygrzewania 13 sekund;- Czas spawania 7 lub 9 sekund (zależnie od wybranego trybu);- 5 calowy, dotykowy ekran LCD;- Powiększenie wyświetlanego obrazu aż do 520 razy;- Intuicyjny, graficzny interfejs użytkownika;- Wytrzymałość na wpływ negatywnych warunków atmosferycznych;- Łatwa wymiana elektrod;- Niewielkie rozmiary ułatwiające transport;- W zestawie znajduje się obcinarka VF-15H.Dopuszczalne warunki pracy:Wysokość: 0 - 5000 m n.p.mWilgotność powietrza: 0%-95%Temperatura: od -10 do 50 st. CWiatr: 15 m/sW zestawie znajduje się wysokiej jakości obcinarka światłowodowa V7+, umożliwiająca precyzyjne cięcie włókien. Narzędzie posiada uniwersalny uchwyt do kabla 250um, 900um, kabla płaskiego i fiber jumper. Żywotność wynosi aż 48000 cięć, obcinarka posiada również wybierak do obciętych włókien i śmietniczek na ścinki.Gwarancja: 36 mc Prowadzimy cykl szkoleń z zakresu spawania śwaitłowodów oraz organizacją kabli, pigtaili. https://www.cyberteam.pl/94_szkolenia-swiatlowodowe

    netto: 13 086.40 zł
    brutto: 16 096.32 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

Akcesoria do produktu:
Powiązane z tym produktem:
  • Mini Miernik mocy optycznej Grandway FHP12A (-70dBm do +10dBm)

    Miniaturowy miernik mocy optycznej Grandway FHP12A dedykowany jest dla instalatorów sieci FTTH. Uniwersalne złącze na ferulle 2,5mm czyli wtyki SC, FC, ST, E2000

    netto: 164.74 zł
    brutto: 202.63 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Zestaw dla spawacza światłowodów - Podstawowy

    Podstawowy zestaw narzędzi i materiałów eksploatacyjnych, przeznaczony dla osób które decydują się na zakup pierwszej spawarki i wraz z nią chcą nabyć podstawowe wyposażenie niezbędne w pracy ze światłowodami.

    netto: 699.00 zł
    brutto: 859.77 zł
     
  • Zestaw dla spawacza światłowodów - Rozszerzony

    Rozszerzony zestaw narzędzi i materiałów eksploatacyjnych dla instalatórów dla których zestaw startowy jest niewystarczający. Komplet rozszerzony o dodatkowy stripper do kabli płaskich FTTX i stripper Ripley RCS-114 (umożliwia spiralne cięcie płaszcza) zamiast modelu MK02 oraz materiały czyszczące i ułatwiające codzienną pracę.

    netto: 1 299.00 zł
    brutto: 1 597.77 zł
     
  • Zestaw dla spawacza światłowodów - Duży

    Zestaw przeznaczony dla klientów, którzy wraz z zakupem spawarki oczekują kompletnego wyposażenia w najczęściej stosowane narzędzia i materiały eksploatacyjne a po wykonaniu spawania chcą dokonać kontrolnych pomiarów tłumiennościowych budowanych torów.

    netto: 2 999.00 zł
    brutto: 3 688.77 zł
     
  • Miernik mocy optycznej Grandway FHP1B02 (-40dBm do +26dBm)

    Miernik mocy Grandway FHP1A02 (-40dBm do +26dBm) do pomiarów poziomu mocy optycznej na falach 850/1300/1310/1490/1550/1625nm

    netto: 389.06 zł
    brutto: 478.55 zł
     
  • Źródło światła Grandway FHS1D02 1310/1550nm

    Źródło światła Grandway FHS1D02 wykorzystywane jest do pomiarów poziomu mocy optycznej na falach 1310/1550nm

    netto: 625.89 zł
    brutto: 769.84 zł
     
  • Miernik mocy optycznej PON Grandway FHP2P01 1310/1490/1550nm

    Miernik Grandway FHP2P01 PON do pomiarów poziomu mocy optycznej na falach 1310/1490/1550nm

    netto: 841.56 zł
    brutto: 1 035.12 zł
     
  • Pojemnik na odpadki włókna światłowodowego Ripley Miller FS-200S

    Pojemnik na odpadki włókna światłowodowego.

    netto: 19.73 zł
    brutto: 24.27 zł
     
  • Obcinarka gilotyna do włókien światłowodowych INNO V7+ z pojemnikiem

    Profesjonalna obcinarka do włókien światłowodowych V7+ koreańskiego producenta INNO. Obcinarka V7+ dostarczana w komplecie z pojemnikiem na ścinki włókien światłowodowych.

    netto: 2 009.54 zł
    brutto: 2 471.73 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.