Kaseta OPTIPOP R2, dwa sloty ATC-RE-02 NTT-AT

producent:

ID: 4766

Cena netto: 239.72 zł

Cena netto:271.00 zł

Cena brutto: 294.86 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Kaseta OPTIPOP R2, dwa sloty ATC-RE-02 NTT-AT do ferrul, wtyczek, złącz światłowodowych.

Kasety do czyszczenia złączy OPTIPOP R2 łączą wysoką jakość i wydajność czyszczenia z wygodą użytkowania. Zastosowany materiał czyszczący nie wymaga użycia dodatkowych płynów czyszczących. Jedna taśma umożliwia wyczyszczenie 400 złączy. Dostępne są taśmy zamienne.

Powiązane z tym produktem:
  • 12 x Pigtail FIBERTECHNIC SC/APC SM G.652D 2M 12 kolorów blister

    Zestaw 12 pigtaili SC/APC, włókna jednomodowe, standard ITU-T G.652D. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczy 1 kompletu - 12 szt.

    netto: 41.09 zł
    brutto: 50.54 zł
     
  • 12 x Pigtail OPTO SC/APC SM G.657A2 2M 12 kolorów blister

    Zestaw 12 pigtaili SC/APC, włókna jednomodowe, standard ITU-T G657A2. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczy 1 kompletu - 12 szt.

    netto: 32.64 zł
    brutto: 40.15 zł
     
  • 12 x Pigtail OPTO SC/UPC SM G.652D 2M 12 kolorów blister

    Zestaw 12 pigtaili SC/UPC, włókna jednomodowe, standard ITU-T G.652D. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczy 1 kompletu - 12 szt.

    netto: 39.05 zł
    brutto: 48.03 zł
     
  • Pigtail FC/APC SM 9/125 G.652D 1m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem FC/APC i długości 1m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.652D (SM2).

    netto: 4.74 zł
    brutto: 5.83 zł
     
  • Pigtail FC/UPC SM 9/125 G.652D 1m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem FC/UPC i długości 1m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.652D (SM2).

    netto: 4.58 zł
    brutto: 5.63 zł
     
  • Pigtail LC MM 50/125 OM2 2m

    Pigtail światłowodowy wielomodowy OM2 50/125 ze złączem LC o długości 2m. Pigtail wykonany na włóknie MM Corning.

    netto: 4.62 zł
    brutto: 5.68 zł
     
  • Pigtail LC MM 50/125 OM4 1m

    Pigtail światłowodowy wielomodowy OM4 50/125 ze złączem LC o długości 1m. Pigtail wykonany na włóknie MM Corning.

    netto: 5.31 zł
    brutto: 6.53 zł
     
  • Pigtail LC/APC SM 9/125 G.652D 2m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem LC/APC i długości 2m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.652D (SM2).

    netto: 3.37 zł
    brutto: 4.15 zł
     
  • Pigtail LC/UPC SM 9/125 G.652D 2m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem LC/UPC i długości 2m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.652D (SM2).

    netto: 3.99 zł
    brutto: 4.91 zł
     
  • Pigtail LC/UPC SM 9/125 G.652D 3m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem LC/UPC i długości 3m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.652D (SM2).

    netto: 4.26 zł
    brutto: 5.24 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    84 616 76 00

  • Pigtail SC MM 50/125 OM2 2m

    Pigtail światłowodowy wielomodowy OM2 50/125 ze złączem SC o długości 2m. Pigtail wykonany na włóknie MM Corning.

    netto: 4.49 zł
    brutto: 5.52 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    84 616 76 00

  • Pigtail SC MM 50/125 OM3 1m

    Pigtail światłowodowy wielomodowy OM3 50/125 ze złączem SC o długości 1m. Pigtail wykonany na włóknie MM Corning.

    netto: 3.44 zł
    brutto: 4.23 zł
     
  • Pigtail SC MM 50/125 OM3 2m

    Pigtail światłowodowy wielomodowy OM3 50/125 ze złączem SC o długości 2m. Pigtail wykonany na włóknie MM Corning.

    netto: 4.72 zł
    brutto: 5.81 zł
     
  • Pigtail SC MM 50/125 OM4 1m

    Pigtail światłowodowy wielomodowy OM4 50/125 ze złączem SC o długości 1m. Pigtail wykonany na włóknie MM Corning.

    netto: 5.53 zł
    brutto: 6.80 zł
     
  • Pigtail SC/APC SM 9/125 G.652D 1m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/APC i długości 1m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.652D (SM2).

    netto: 3.42 zł
    brutto: 4.21 zł
     
  • Pigtail SC/APC SM 9/125 G.652D 2m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/APC i długości 2m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.652D (SM2).

    netto: 3.50 zł
    brutto: 4.31 zł
     
  • Pigtail SC/APC SM 9/125 G.657A1 1.5m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/APC i długości 1.5m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.657A1 (S7A1).

    netto: 3.59 zł
    brutto: 4.42 zł
     
  • Pigtail SC/APC SM 9/125 G.657A1 1m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/APC i długości 1m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.657A1 (S7A1).

    netto: 3.49 zł
    brutto: 4.29 zł
     
  • Pigtail SC/APC SM 9/125 G.657A1 2m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/APC i długości 2m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.657A1 (S7A1).

    netto: 3.54 zł
    brutto: 4.35 zł
     
  • Pigtail SC/APC SM 9/125 G.657A1 3m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/APC i długości 3m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.657A1 (S7A1).

    netto: 4.24 zł
    brutto: 5.22 zł
     
  • Pigtail SC/APC SM 9/125 G.657A2 2m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/APC i długości 2m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.657A2 (S7A2).

    netto: 3.59 zł
    brutto: 4.42 zł
     
  • Pigtail SC/UPC SM 9/125 G.652D 1m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/UPC i długości 1m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.652D (SM2).

    netto: 3.42 zł
    brutto: 4.21 zł
     
  • Pigtail SC/UPC SM 9/125 G.652D 2m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/UPC i długości 2m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.652D (SM2).

    netto: 3.45 zł
    brutto: 4.24 zł
     
  • Pigtail ST MM 50/125 OM2 2m

    Pigtail światłowodowy wielomodowy OM2 50/125 ze złączem ST o długości 2m. Pigtail wykonany na włóknie MM Corning.

    netto: 5.20 zł
    brutto: 6.40 zł
     
  • Pigtail ST/UPC SM 9/125 G.652D 2m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem ST/UPC i długości 2m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.652D (SM2).

    netto: 4.82 zł
    brutto: 5.93 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.

Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

    Szybki Kontakt

  • Cyberteam Sp. z o.o.
    ul. Strefowa 8,
    22-400 Zamość

    Telefon: 84 616 76 00
    Kontakt handlowy: 84 616 76 60
    E-mail: cyberteam(at)cyberteam.pl

Close Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.