Patchcord abonencki SC/APC-SC/UPC G657A2 20m

producent: Fibertechnic®

ID: 4775

Cena netto: 18.40 zł

Cena brutto: 22.63 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Patchcord abonencki ze złączami SC/APC-SC/UPC na włóknie G657A2 o długości 20m, Patchcord wykonany na kablu w powłoce LS0H trudnopalnej nie wydzielającej szkodliwych halogenów. Patchcord bardzo elastyczny dedykowany do inatalacji wewnątrz-budynkowych oraz instalacji mieszkalnych

Patchcord światłowodowy abonencki zakończony obustronnie złączami SC/APC-SC/UPC, wykonany na włóknie G.657A2 i długości 20m. Średnica płaszcza zewnętrznego patchcordu to 3mm.

Zastosowane włókno jednomodowe jest włóknem o małym promieniu gięcia wynoszącym zaledwie 7mm dzięki czemu posiada lepsze właściwości transmisyjne przy zmniejszonym minimalnym promieniu gięcia w stosunku do standardowych włókien jednomodowych G.652D.

Jest to bardzo istotna cecha w trakcie budowy sieci FTTx, ponieważ w wyniku dużej liczby  zmian kierunku prowadzenia linii optycznej jak i często małogabarytowych szafek i skrzynek rozdzielczych należy liczyć się ze wzrostem tłumienności linii optycznych. 

Zastosowanie: 

- Inatalacje wewnątrz-budynkowe

- Instalacje mieszkalne

- sieci FTTH

Specyfikacja produktu:

Rodzaj patchcorda
Rodzaj włókna
Typ transmisji światłowodowej
Rodzaj złącz
Długość
Tłumienność losowa, maksymalna ILw-w=
Tłumienność losowa, średnie ILw-w śr=
Reflektancja RL APC
Wytrzymałość włókna
Średnica płaszcza zewnętrznego
Temperatura pracy
jednomodowy
G.657A2
simplex
SC/APC - SC/UPC
20 m
0.2 dB
0.15 dB
>65 dB
>50 N
3 mm
-40 ~ +85 °C
Powiązane z tym produktem:
  • Huawei Echolife HG8245H FTTx GPON ONT WiFi 4x GBE 2x POTS 1x USB 1x BBU 1x SC/PC

    Huawei EchoLife HG8245H to terminal ONT przeznaczony do stosowania w sieciach GPON FTTx. Wyposażony został w cztery porty Gigabit Ethernet, dwa gniazda telefoniczne dla usług VoIP, oraz port USB do którego można podłączyć pamięć USB lub twardy dysk. Dzięki wbudowanemu nadajnikowi Wi-Fi opartemu o chipset Atheros AR9227 obsługującemu standardy 802.11b/g/n,nie ma potrzeby stosowania dodatkowych punktów dostępowych by zapewnić bezprzewodowy dostęp do Internetu. HG8245H ma port światłowodowy SC/UPC

    netto: 262.00 zł
    brutto: 322.26 zł
     
  • ExtraLink EPON 1GE ONU LUNA V2

    Extralink 1GE ONU działająca w funkcji ROUTING/NAT. Terminal abonencki GEPON LUNA posiada port 1Gb oraz PON SC/UPC kompatybilne z ExtraLink, BDCOM, ZTE, Uplink itp. LUNA posiada chipset ZTE.

    netto: 64.80 zł
    brutto: 79.70 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Mikrorurka FG-P 16/12mm z pilotem MDPE pomarańczowa - 100m  W4622

    Mikrorurka FG-P 16/12mm z pilotem MDPE pomarańczowa w kręgu 100m o większej grubości ścianki przeznaczona do układania bezpośrednio w ziemi stosowana do budowy sieci mikrokanalizacji światłowodowej.

    netto: 210.60 zł
    brutto: 259.04 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • ExtraLink EPON 1GE ONU 10/100/1000Mbps Routing/NAT

    Extralink 1GE ONU działająca w funkcji ROUTING/NAT. Terminal abonencki GEPON posiada port 1Gb oraz PON SC/UPC kompatybilne z ExtraLink, BDCOM, ZTE, Uplink itp. LUNA posiada chipset ZTE.

    netto: 76.70 zł
    brutto: 94.34 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • ExtraLink EPON 1GE ONU LUNA V1 ROUTING/NAT

    Extralink 1GE ONU działająca w funkcji ROUTING/NAT. Terminal abonencki GEPON LUNA posiada port 1Gb oraz PON SC/UPC kompatybilne z ExtraLink, BDCOM, ZTE, Uplink itp. LUNA posiada chipset ZTE.

    netto: 53.04 zł
    brutto: 65.24 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.