Huawei HS8145V GPON ONU ONT 4GE+1POTS+1USB+Wi-Fi 802.11ac dualband (2.4G/5G)

producent: Huawei

ID: 5623

Cena netto: 169.00 zł

Cena netto:196.84 zł

Cena brutto: 207.87 zł

Zadzwoń i zamów: +48 84 616 76 00

Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Huawei HS8145V to terminal ONT zaprojektowany do pracy w sieciach FTTH GPON. Posiada 4 porty LAN w standardzie Gigabit, 1 port POTS (telefoniczny) oraz USB. porty Ethernet, 1 port telefoniczny (POTS) oraz 1 port USB. Dzięki nadajnikowi Wi-Fi wspierającemu standard 802.11ac i technologii MIMO 2x2, użytkownik może się cieszyć transferami do 300 Mbps dla pasma 2,4GHz i 867Mbps dla pasma 5GHz.

Najważniejsze cechy Huawei Huawei HS8145V:


- 4x LAN RJ-45 10/100/1000mbps
- 1x POTS (telefon)
- 1x złącze USB
- nadajnik radiowy WI-FI MIMO 2x2 802.11ac dualband (praca w 2,4 i 5GHz jednocześnie)
- 2x antena 2dbi
- Zasilanie 12V
- złącze światłowodowe GPON SC/UPC
- klasa urządzenia B+

Wymiary270x90x60 mm (bez anteny)

Specyfikacja produktu:

Standard światłowodowy GPON
Ethernet
POTS
USB
Standardy transmisji bezprzewodowej

Anteny
Konfiguracja
Napięcie zasilania
Dopuszczalna temperatura pracy
Dopuszczalna wilgotność powietrza
SC/UPC, Class B+
4x 10/100/1000Mbps RJ-45
1 x RJ11, SIP, H.248
1 x USB 2.0
2,4 GHz: IEEE 802.11 b/g/n
5 GHz: IEEE 802.11 a/n/ac
2 x 2 dBi
NMS, Web lub TR-069
12V
Od 0 do 40 st. C
5%-95% niekondensująca
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.