Splitter PLC 1:2 LC/APC 900um 1,5m (STEEL BOX) FT

producent: Fibertechnic®

ID: 5659

Cena netto: 24.67 zł

Cena brutto: 30.34 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Splitter PLC symetryczny z podziałem mocy optycznej 1:2 w powłoce pigtail 0,9mm w obudowie typu steel box ze złączami LC/APC

Splitter FiberTechnic PLC (Planar Wave Circuit) z wtykami LC/APC służy do podziału mocy optycznej przesyłanej w torze optycznym. Splittery w obudowie stel box dostarczane z gotowymi złączami do wpięcia w adaptery światłowodowe LC/APC na panelu szafek, przełącznic lub muf. Wykonanie: Technologia planarna, pozwala na wykonanie splittera o podziale sygnału aż do 128, gwarantując przy tym małe wymiary samego produktu i bardzo wysoką stabilność pracy w pełnym zakresie pasma od 1260-1620nm.

Splitter pakowany w opakowaniu typu blister po 1 szt. 

Zastosowanie:
- Sieci FTTx
- Sieci PON
- Sieci LAN, MAN, WAN,
- Sieci kablowe CATV
- Testowanie urządzeń w technologiach PON

Specyfikacja produktu:

Podział:
Zakres pracy:
Typ włókna:
Rodzaj złącz:
Max. Insertion Loss:
Min. Return Loss:
Temperatura pracy:
1:2
1260~1650nm
SM G.652D (0.9mm 1,5m Cable)
LC/APC
< 4.0 dB
> 55 dB
-40 do +85 °C

Download:

Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.

Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

    Szybki Kontakt

  • Cyberteam Sp. z o.o.
    ul. Strefowa 8,
    22-400 Zamość

    Telefon: 84 616 76 00
    Kontakt handlowy: 84 616 76 60
    E-mail: cyberteam(at)cyberteam.pl

Close Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.