Miernik mocy optycznej mocy InGaAs OPM-UP80C SC/PC z lokalizatorem VFL

producent: ULTIpulse

ID: 6165

Cena netto: 729.00 zł

Cena netto:841.56 zł

Cena brutto: 896.67 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Miernik mocy InGaAs (OPM-UP80C), dokładność 5%, zakres -70..+10dBm

Miernik światłowodowy OPM-UP80C cechujące się intuicyjną obsługą, wytrzymałą i kompaktową budową oraz możliwością zapisu i transmisji wyników pomiarów (USB).

Podstawowa klasa pomiarowa.
1. Detektor InGaAs
2. Mierzone moce: -70..+10dBm, wynik wyświetlany w mW lub dBm
3. Całkowita niepewność pomiaru 0.1dB (5%)
4. Kalibracja na 850nm, 980nm,1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm
5. Rozdzielczość 0.01dB
6. Detekcja wtrącanych tonów 270, 330, 1K, 2KHz 
7. Wymienne adaptery FC, SC, ST opcjonalnie LC (złącze pomiarowe).
8. Duży podświetlany wyświetlacz LCD
9. Możliwość kalibracji przez użytkownika
10. Zerowanie wskazań w celu wykonania pomiarów mocy względnej - szybka kalkulacja tłumienia.
11. Wbudowana pamięć pomiarów, 1000 zapisów, interfejs USB do PC, oprogramowanie do transmisji wyników w komplecie
12. Wbudowane źródło światła widzialnego 650nm 5mW (VFL, złącze stałe - FC).
13. 12 miesięcy gwarancji
Powiązane z tym produktem:
  • Patchcord SC/APC-SC/APC SM G.652D simplex 1m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC simplex (jednowłóknowy) o długości 1m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 7.99 zł
    brutto: 9.83 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/APC SM G.657A1 Simplex 2m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC simplex o długości 2m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A1 (SM 9/125).

    netto: 8.04 zł
    brutto: 9.89 zł
     
  • BDCOM P3310 OLT 4GE GEPON

    Urządzenie typu OLT z czterema gniazdami na wkładki SFP PON. Dodatkowo wyposażone w port konsoli, 2x port Gigabit COMBO, 2x port Gigabit SFP, 2x port Gigabit TX. Urządzenie jest zasilane napięciem AC90-264V, posiada możliwość zamontowania w szafie RACK 19 cali. Konstrukcja jest chłodzona pasywnie, jest więc cicha.

    netto: 1 999.00 zł
    brutto: 2 458.77 zł
     
  • Spawarka światłowodowa SWIFT K11 z obcinarką CS-03A

    Koreańska Spawarka światłowodowa Swift-K11 firmy ILSINTECH. Spawarka najszybsza na rynku - czas spawu 6 sek, czas wygrzania osłony 9 sek. Spawarka jest odporna na warunki atmosferyczne i upadki. Spawarka jest wykonana w technologii bezlustrowej z automatycznym centrowaniem do rdzenia.

    netto: 13 530.00 zł
    brutto: 16 641.90 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • ZTE ZXA10 C320 GPON OLT 8xSFP 2U 10Gb DC48V

    Platforma firmy ZTE OLT ZXA10 C320 w technologii GPON z kartą usługową GTGO i wkładkami 8xSFP oraz z kartą uplinkową DC z oficjalnego kanału europejskiego.

    netto: 14 975.40 zł
    brutto: 18 419.79 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Źródło światła 1310/1550nm Laser (OLS-UP30A-2L)

    Źródło światła OLS-UP30A-2L wykorzystywane jest do pomiarów poziomu mocy optycznej na falach 1310/1550nm

    netto: 599.00 zł
    brutto: 736.77 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.