Reflektometr OTDR VeEX MTTplus 410+ OTDR 1310/1550/1625(F)nm 38/36/38dB

producent: VeEX

ID: 6608

Cena netto: 15 950.00 zł

Cena netto:20 800.00 zł

Cena brutto: 19 618.50 zł

Czas realizacji: 48 godziny

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

OTDR MTTplus 410+ pracujący na falach 1310/1550/1625(F)nm z dynamiką 38/36/38dB spełniający w pełni wymagania ORANGE (TPSA) NETIA i innych dużych operatorów TELKOM. To Wielofunkcyjna Platforma do testowania, diagnozowania błędów Sieci światłowodowych w technologi GPON oraz punkt-punkt.

Platforma OTDR MTTplus 410+ dla sieci FTTx i sieci światłowodowych point to point, to następna wersja OTDR firmy VeEX z jeszcze lepszymi parametrami, jest przeznaczony do instalacji, konserwacji i rozwiązywania problemów z siecią światłowodową FTTx, Mobile FrontHaul / BackHaul i Metro. Kompaktowa, lekka platforma zawiera miernik mocy OPM, +10dBm to -65dBm, sondę kontrolną i testy VFL z ferullą 2,5mm, oraz kartę WiFi Bluetooth które zwiększają wyjątkową wszechstronność urządzenia. FX150+ to 500 000pkt pomiarowych, rozdzielczość 3cm oraz strefa martwa pomiaru tylko 1m. Moduł GPS dzięki czemu współrzędne mogą być osadzone w plikach Sor OTDR i raporcie z testu PDF. Platformę można rozbudowywyać o dodatkowe moduły np. wielomodową wkładkę na fale 850nm o 1300nm jak również można zamontować włókno rozbiegowe eliminująć martwą strefę na zdarzenia. 

Cechy produktu:

Elastyczna architektura oprogramowania obsługuje wiele aplikacji jednocześnie
Oprogramowanie komputerowe ReVeal ™ do konserwacji oprogramowania sprzętowego, zarządzanie konfiguracjami testowymi, wynikami pomiaru procesu i generowanie raportów z testów klientów
Oprogramowanie Fiberizer Desktop PC do analizy śladów włókien
Analiza światłowodów opartych na chmurze i zarządzanie danymi
Wsparcie dla serwerów R-scentralizowanego zarządzania siłami pracy i repozytorium wyników testów
Wysoka rozdzielczość, 7-calowy ekran dotykowy TFT o pełnym kolorze można wyświetlać w dowolnym stanie oświetlenia
Łączność dzięki interfejsowi zarządzania 10 / 100Base-T, WiFi ™, Bluetooth® lub 3G Card do zastosowań biurowych
Inteligentna praca wentylatora z wbudowanym czujnikiem temperatury
Wymienny akumulator Li-ion zapewnia dłuższy czas testowania
Interfejs USB-A dla pamięci USB flash i połączenia z sondą kontrolną
Opcjonalne uniwersalne interfejsy optyczne 2,5 mm z wymiennymi adapterami optycznymi (SC / FC / ST / LC)

Kluczowe funkcje:
Testy optyczne
Opcje długości fali wielomodowej i jednomodowej - 850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625 i 1650 nm
Filtr 1625 lub 1650 nm OTDR dla pomiarów eksploatacyjnych
Porty OTDR wyposażone są w wykrywanie światłowodu
Wysoki zakres dynamiki (do 45 dB) dla włókien długodystansowych i testowanie dzięki licznikom PON wysokiej częstotliwości
Pobieranie próbek wynosi do 500 000
Parametry testów zoptymalizowanych pod kątem FTTx / PON dla najlepszych stref martwej klasy
Strefa martwa zdarzenia <1m, strefa martwego tłumienia <4m
Telcordia GR-196 i formaty plików SR-4731.sor

Opcjonalny tryb V-Scout - inteligentne mapowanie map za pomocą intuicyjnych ikon pochodzących z wielu testowych przejęć
Opcjonalne źródła światła
Opcjonalny zakres kontroli światłowodu (USB)
Przesuwanie / odrywanie śladów OTDR, danych OLTS i obrazów Fiberscope bezpośrednio do Fiberizer Cloud za pośrednictwem przewodowego lub bezprzewodowego połączenia internetowego
Wbudowane włókno startowe do charakteryzowania połączeń OTDR i krótkich włókien wykorzystywanych w aplikacjach FTTA
Adaptery stałe lub uniwersalne 2,5 mm, interfejsy optyczne UPC lub APC z wymiennymi adapterami optycznymi (SC / FC / ST / LC)

Download:

Powiązane z tym produktem:
  • Włókno rozbiegowe SM SC/APC-SC/APC 500m - rozbiegówka

    Włókno rozbiegowe jednomodowe SM ze złączami SC/APC-SC/APC o długości 500m w małej i lekkiej obudowie dla instalatora. Rrozbiegówka - Dobiegówka

    netto: 466.51 zł
    brutto: 573.80 zł
     
  • Mikroskop inspekcyjny VEEX VS-500 z końcówkami SC,FC,LC

    Mikroskop inspekcyjny VEEX VS-500 współpracuje z PC/Tabletem/Telefonem funkcja Auto Focus i analiza pass/fail

    netto: 3 995.60 zł
    brutto: 4 914.59 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Włókno rozbiegowe OSC SM SC/APC-SC/APC 150m

    Włókno rozbiegowe Fibrain OSC - OTDR Starter Cube jednomodowe SM ze złączami SC/APC-SC/APC o długości 150m w małej i lekkiej obudowie dla instalatora. Rrozbiegówka - Dobiegówka

    netto: 206.74 zł
    brutto: 254.29 zł
     
  • Włókno rozbiegowe OSC SM SC/APC-SC/APC 500m

    Włókno rozbiegowe Fibrain OSC - OTDR Starter Cube jednomodowe SM ze złączami SC/APC-SC/APC o długości 500m w małej i lekkiej obudowie dla instalatora. Rozbiegówka - Dobiegówka

    netto: 273.43 zł
    brutto: 336.31 zł
     
  • Włókno rozbiegowe OSC SM SC/APC-SC/APC 1000m

    Włókno rozbiegowe Fibrain OSC - OTDR Starter Cube jednomodowe SM ze złączami SC/APC-SC/APC o długości 1000m w małej i lekkiej obudowie dla instalatora. Rozbiegówka - Dobiegówka

    netto: 341.49 zł
    brutto: 420.03 zł
     
  • Włókno rozbiegowe OSC SM SC/APC-SC/UPC 1000m

    Włókno rozbiegowe Fibrain OSC - OTDR Starter Cube jednomodowe SM ze złączami SC/APC-SC/UPC o długości 1000m w małej i lekkiej obudowie dla instalatora. Rozbiegówka - Dobiegówka

    netto: 341.49 zł
    brutto: 420.03 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.