Fibertechnic OLT GPON FD1616S-B0 16xSFP C++ 2x10GBIT 8x1G UPLINK + 2xAC

producent: Fibertechnic®

ID: 7946

Cena netto: 11 500.00 zł

Cena brutto: 14 145.00 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Fibertechnic OLT GPON FD1616S-B0 16xSFP C++ 2x10GBIT 8x1G UPLINK COMBO + 2xAC to jednostka centralna OLT GPON z obsługą w pełnym zakresie usług szerokopasmowych w technologi GPON. Urządzenie całkowicie spełniające standard ITU G.984.x G.988 i FSAN.

Fibertechnic OLT GPON FD1616S-B0 który jest montowany w Rack 19" 1U posiada 16 portów SFP GPON, 4 porty RJ45 uplink GE, 4 porty uplink SFP, 2x 10-gigabitowe porty SFP+ Uplink. Każdy port GPON obsługuje współczynnik podziału splitterów 1:128 i zapewnia przepustowość downstream 2,5 Gb/s przepustowość upstream 1,25 Gb/s. Taka jednostka OLT obsługuje 2048 terminali ONU GPON. z dostępem do usług szerokopasmowych FTTX.  Urządzenie jest dostarczone z dwoma zasilaczami AC aby zapewnić redundancję w przypadku awarii. Zużycie prądu w modelu FD1616S nie przekracza 70W.

Główne cechy:

- Wyskość 1U, Rack 19"
- Obsługa do 2048 GPON (1:128)
- Wbudowane karty UPLINK 2×10GE
- Zasięg portu: 20Km
- Interfejs zarządzania: CLI, WEB, SNMP, TELNET, SSH, OMCI standard
- Zgodność QoS
- Funkcje protokołu warstwy 2 m.in. TRUNK, VLAN, LACP, flow control technology, ACL

W skład oferowanego zestawu wchodzi:
- GPON OLT z portami SFP 16 GPON
- 2x Zasilacz AC 230V
- Karty UPLINK 1G oraz 10G
- 16x wkładki SFP GPON C++
- Uchwyty Rack 19"
- Kabel zasilający
- Kabel do konsoli RS-RJ45

Download:

Powiązane z tym produktem:
  • Fibertechnic Ftech G-01 GPON ONU ONT 1GE + 1GPON SC/APC ROUTER/BRIDGE

    Fibertechnic Ftech G-01 Optyczny Terminal GPON 1Gb przeznaczony dla sieci FTTH. Zapewnia wysokiej jakości funkcje przesyłania danych, doskonałe doświadczenie w usługach internetowych i wideo HD. Współpracuje z Huawei, ZTE, DASAN

    netto: 58.00 zł
    brutto: 71.34 zł
     
  • Fibertechnic Ftech GW-04-DF GPON ONU 4GE+2POTS+Dual-Band WIFI AC SC/APC

    GPON Optyczny Terminal Fibertechnic Ftech GW-04-DF 4x1Gb, WIFI AC, 2xPOTS przeznaczony dla operatorów sieci FTTH. Zapewnia wysokiej jakości funkcje przesyłania, doskonałe doświadczenie w usługach internetowych i wideo HD. Współpracuje m.in. z Huawei, ZTE, DASAN

    netto: 195.00 zł
    brutto: 239.85 zł
     
  • Fibertechnic Ftech GW-04-DF GPON ONU 4GE+2POTS+Dual-Band WIFI AC SC/APC

    GPON Optyczny Terminal Fibertechnic Ftech GW-04-DF 4x1Gb, WIFI AC, 2xPOTS przeznaczony dla operatorów sieci FTTH. Zapewnia wysokiej jakości funkcje przesyłania, doskonałe doświadczenie w usługach internetowych i wideo HD. Współpracuje m.in. z Huawei, ZTE, DASAN

    netto: 195.00 zł
    brutto: 239.85 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.