Fibertechnic kabel światłowodowy Aero DROP 1J 9/125 bufor 900um G.657A2 3mm -1000m

producent: Fibertechnic®

ID: 7985

Cena netto: 613.87 zł

Cena brutto: 755.06 zł

Ilość: szt.

Informacja o produkcie:

FiberTechnic kabel światłowodowy na bębnie rozwijalnym 1km napowietrzny DROP S-QOTKSdD tuba 1J jednomodowy z włóknem Fujikura G657A2 w buforze 900um to uniwersalne (zewnetrzno-wewnętrzne), okrągłe samonośne kable 3mm do zastosowania w systemach FTTx.

Kable Fibertechnic DROP z włóknem 1J w buforze 900um, wzmacniane włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych), lekka konstrukcja o małej średnicy 3mm, duża giętkość i odporność na przeciąganie, płaszcz PE, powłoka odporna na UV, całkowicie dielektryczne, siła naciąg instalacyjna: 800N, zakres temperaturowy od -40/+60 [°C]

Konstrukcja została zaprojektowana specjalnie zapewniając bardzo dobrą osłonę włókien w tubie i dodatkowo umożliwiając łatwe strippowanie oraz prowadzenie i mocowanie kabla. Użyte włókna Fujikura G.657A2 dodatkowo umożliwiają zredukowanie promienia gięcia (nawet do 7,5mm). Kable są przeznaczone do instalacji napowietrznych na przęsłach do 80m oraz w kanalizacji teletechnicznej wtórnej metodami pneumatycznymi (wdmuchiwanie) i mechanicznymi (zaciąganie).

Kabel Fibertechnic DROP 1J w buforze 900um, sprzedawany na bębnie rozwijalnym 1000m 

Specyfikacja produktu:

Ilość włókien
Rodzaj włókna
Waga
średnica kabla
Średnica bufora
Grubość powłoki
Montaż na przęsłach do
Max. Siła naciągu kabla (instalacyjna)
Odporność na zgniatanie
Odporność na uderzenie
Odporność na zginanie
Odporność na wielokrotne zginanie
1 SM
Fujikura G.657A2
11.2kg
3.0mm
0.9mm
PE (0.75)mm
SPAN 80m
800N
200N/100mm
10 impacts, 2 Nm
6 [cycles (15xD)]
10 [cycles (20xD)]

Download:

  • Karta katalogowa

    Aero DROP 1J 9125 bufor 900um G.657A2

    POBIERZ (0)
Powiązane z tym produktem:
  • Pigtail SC/APC SM 9/125 G.657A1 2m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/APC i długości 2m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.657A1 (S7A1).

    netto: 3.62 zł
    brutto: 4.45 zł
     
  • Uchwyt odciągowy FTTx FISH2011

    Uchwyt odciągowy FTTx FISH2011 przeznaczony jest do kabli FTTx okrągłych o średnicy nie przekraczającej 4mm oraz do kabli płaskich 2x3.1mm, 3.3x2.0mm i 5.0x2.0m

    netto: 3.61 zł
    brutto: 4.45 zł
     
  • Przełącznica (mufa) nasłupowa FDB0308G - 3 IN, 8 OUT

    Kompaktowa przełącznica światłowodowa do budowy sieci FTTH wyposażona w 3 wejścia na kabel oraz 8 wyjść. Kolor jasno szary.

    netto: 30.23 zł
    brutto: 37.18 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Uchwyt odciągowy Telcom  FTTx FISH

    Uchwyt odciągowy FTTx FISH2011 przeznaczony jest do kabli Aero DROP FTTx okrągłych o średnicy nie przekraczającej 3mm oraz do kabli płaskich 2x3.1mm, 3.3x2.0mm i 5.0x2.0m

    netto: 3.67 zł
    brutto: 4.51 zł
     
  • Uchwyt odciągowy FTTx FISH

    Uchwyt odciągowy I-FISH przeznaczony do podwieszanych kabli napowietrznych. Może być wykorzystywany do kabli okrągłych o średnicy zewnętrznej do 3mm oraz kabli płaskich 2x3.1mm, 3.3x2.0mm i 5.0x2.0mm. Wykonany z tworzywa sztucznego odpornego na UV.

    netto: 2.91 zł
    brutto: 3.58 zł
     
  • Pigtail SC/APC SM 9/125 G.657A2 2m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/APC i długości 2m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.657A2 (S7A2).

    netto: 3.68 zł
    brutto: 4.53 zł
     
  • Mufa nasłupowa TRACOM MDU B08 oval port

    Mufa nasłupowa MDU B08 posiada dwa porty kablowe (oval port) oraz 8 portów na kable abonenckie

    netto: 42.59 zł
    brutto: 52.38 zł
     
  • Pigtail SC/APC SM 9/125 G.657A2 1m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/APC i długości 1m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.657A2 (S7A2).

    netto: 3.65 zł
    brutto: 4.49 zł
     
  • Uchwyt odciągowy otwierany FTTx FISH-U

    Uchwyt odciągowy otwierany FISH z plastikowym otwieranym oczkiem do haków i wsporników. FISH przeznaczony do podwieszanych kabli napowietrznych DROP.

    netto: 3.22 zł
    brutto: 3.96 zł
     
  • Mufa nasłupowa naścienna FTTX MDU C16 uncut port 16xSC simplex

    Mufo-przełącznica naścienna/nasłupowa FTTX MDU C16 uncut port z 18 portami na kable magistralne oraz abonenckie oraz 18 adapterów światłowodowych SC simplex i splitter optyczny

    netto: 54.69 zł
    brutto: 67.27 zł
     
  • Mufa nasłupowa MDU B16-A oval port

    Mufa nasłupowa MDU B16 posiada dwa porty kablowe oval port oraz 16 portów na kable abonenckie DROP

    netto: 44.20 zł
    brutto: 54.37 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Uchwyt odciągowy otwierany Telcom PA-FTTX-FISH-U

    Uchwyt odciągowy otwierany FISH z plastikowym otwieranym oczkiem do haków i wsporników. FISH przeznaczony do podwieszanych kabli napowietrznych DROP.

    netto: 4.00 zł
    brutto: 4.92 zł
     
  • Pigtail LC/APC SM 9/125 G.657A2 2m

    Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem LC/APC i długości 2m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.657A2 (SM2).

    netto: 3.64 zł
    brutto: 4.48 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.