Moduł przełącznicy 12xSC duplex Vertical

producent: Fibertechnic®

ID: 3386

Cena netto: 79.00 zł

Cena brutto: 97.17 zł

CyberPayback: 1 punktów


Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie - Moduł przełącznicy 12xSC duplex Vertical:

Moduł przełącznicy 12xSC duplex Vertical służy do montażu w przełącznicy światłowodowej modułowej 3U Vertical Chassis.

Moduł który jest wykorzystywany w instalacjach światłowodowych o bardzo wysokim zagęszczeniu. Moduł można wyposażyć maksymalnie w 12 adapterów SC duplex oraz 24 pigtaile.
Moduł przełącznicy 12xSC duplex Vertical jest wyposażony w tackę umożliwiającą wykonanie maksymalnie 24 spawów.
Zamknięcie zaślepki dzięki zapinkom z tworzywa sztucznego.
Adaptery widoczne za zdjęciu nie wchodzą w skład produktu.

Wymiary
Waga
Materiał
Kolor
Możliwość montażu adapterów
Wyposażenie
Gwarancja
236mm x 111mm x 32mm
0.3kg
aluminium
anoda
12 x SC duplex
Tacka światłodowowa na 12-24 spawy
36 miesięcy
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.

Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu
Powiązane z tym produktem:
  • 12 x Pigtail FIBERTECHNIC SC/APC SM G.657A2 2M 12 kolorów blister

    Zestaw 12 pigtaili SC/APC, włókna jednomodowe, standard ITU-T G.657A2. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczy 1 kompletu - 12 szt.

    netto: 45.74 zł
    brutto: 56.26 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC MM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia wielomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.94 zł
    brutto: 2.39 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/APC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.92 zł
    brutto: 2.36 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/UPC SM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/UPC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.93 zł
    brutto: 2.37 zł
     
  • Patchcord SC/APC-SC/APC SM G.652D duplex 1m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC duplex (dwuwłóknowy) o długości 1m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 14.57 zł
    brutto: 17.92 zł
     
  • PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657A2 DUPLEX 2M

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC duplex (dwuwłóknowy) o długości 2m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A2 (SM 9/125).

    netto: 18.34 zł
    brutto: 22.56 zł
     

    Odwiedź nas na

    Szybki Kontakt

  • Cyberteam Sp. z o.o.
    ul. Kalinowice 157,
    22-400 Zamość

    Telefon: 84 616 76 00
    Kontakt handlowy: 84 616 76 60
    E-mail: cyberteam@cyberteam.pl

x Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.