Wyszukaj produkty
promo_img
Zobacz Zobacz Zobacz Zobacz Zobacz Zobacz Zobacz Zobacz Zobacz Zobacz Zobacz Zobacz

RouterBoard DynaDishG-5HacD 5GHz 802.11ac

netto : 489,36 brutto : 601,91
waluta: PLN
Niedostępny

NanoBox13 2x2 MIMO/MMCX 911-5HnD + PoE24V/1A LED

netto : 171,77 brutto : 211,28
waluta: PLN

Netis E1 Repeater Wi-Fi 802.11b/g/n 300Mbps

netto : 51,99 brutto : 63,95
waluta: PLN

Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 15m G657A zbrojony

netto : 36,42 brutto : 44,80
waluta: PLN

Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 10m G657A zbrojony

netto : 30,35 brutto : 37,33
waluta: PLN

SFP WDM Optec 1,25G TX:1310NM/RX:1550NM SC 20km DDM

netto : 85,05 brutto : 104,61
waluta: PLN

SFP WDM Optec 1,25G TX:1550NM/RX:1310NM SC 20km DDM

netto : 151,20 brutto : 185,98
waluta: PLN

RouterBOARD SXTG HG AC

netto : 377,00 brutto : 463,71
waluta: PLN

OPTON konwerter MC220S

netto : 99,12 brutto : 121,92
waluta: PLN

Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 40m G657A zbrojony

netto : 75,14 brutto : 92,42
waluta: PLN

Szafa hermetyczna na studzienkę RACK SZK 18U 109/61/61

netto : 1099,00 brutto : 1351,77
waluta: PLN

Ubiquiti UniFi VoIP UBNT-UVP

netto : 597,45 brutto : 734,86
waluta: PLN

ExtraLink OLT 4GE EPON

netto : 2836,48 brutto : 3488,87
waluta: PLN

Przełącznica światłowodowa WT-3031C 1U SC Simplex wysuwana

netto : 76,48 brutto : 94,07
waluta: PLN

Spawarka światłowodowa INNO View5 ARC Fusion Splicer

netto : 16140,00 brutto : 19852,20
waluta: PLN

Spawarka światłowodowa Eloik ALK-88A

netto : 11990,00 brutto : 14747,70
waluta: PLN

Kompaktowa spawarka światłowodowa EasySplicer FTTH

netto : 5999,00 brutto : 7378,77
waluta: PLN

Ubiquiti RocketDish Light Weight RD-5G30-LW

netto : 328,19 brutto : 403,67
waluta: PLN

SFP WDM OPTON 1,25G TX:1310NM/RX:1550NM SC 3km

netto : 43,75 brutto : 53,81
waluta: PLN

SFP WDM OPTON 1,25G TX:1550NM/RX:1310NM SC 3km

netto : 43,75 brutto : 53,81
waluta: PLN

Ubiquiti Rocket 5 AC R5AC-PTP Airprism

netto : 759,87 brutto : 934,64
waluta: PLN
Niedostępny

Ubiquiti Rocket 5 AC R5AC-PTMP Airprism

netto : 725,06 brutto : 891,82
waluta: PLN

MODEM 3G USB HUAWEI E3131h2 +ANTENA 11DBI

netto : 97,02 brutto : 119,33
waluta: PLN

TP-LINK Punkt dostępowy TL-WA7210N

netto : 170,12 brutto : 209,25
waluta: PLN

IPTV SET-TOP BOX MAG250

netto : 227,01 brutto : 279,22
waluta: PLN

Multi Netprotector 8p MN-8P-1U

netto : 189,00 brutto : 232,47
waluta: PLN

Multi Netprotector 8p MN-8P-D

netto : 149,00 brutto : 183,27
waluta: PLN

Multi Netprotector 8p MN-8P

netto : 99,00 brutto : 121,77
waluta: PLN

Szafa RACK 19 42U 1000x600 mm stojąca

netto : 1463,08 brutto : 1799,59
waluta: PLN

Netprotector PoE NP-8P-1U v.2

netto : 189,00 brutto : 232,47
waluta: PLN

Netprotector 8p PoE v.2

netto : 99,00 brutto : 121,77
waluta: PLN

RouterBOARD 941-2nD hAP lite

netto : 76,44 brutto : 94,02
waluta: PLN

Kabel zasilający prosty DC 24V 50cm 2x1,5mm

netto : 9,00 brutto : 11,07
waluta: PLN

PHOTOP SFP PHHW6388-POLT-SI-C EPON-OLT-PX20+

netto : 129,90 brutto : 159,78
waluta: PLN

Osłona PowerBeam PBE-M5-620

netto : 159,00 brutto : 195,57
waluta: PLN
Polub nas na Facebooku
AirLine13 dBi 2,4GHz
stara cena nowa cena
115.00 PLN netto 45.00 PLN netto
Cyfrowy rejestrator 8-kanałowy HIKVISION DS-7308HI-S
stara cena nowa cena
0.00 PLN netto 1524.00 PLN netto
Sparklan WL-760A PCI a/b/g
stara cena nowa cena
53.00 PLN netto 37.00 PLN netto
SectorBox17/90 5GHz 17dBi 90° HP
stara cena nowa cena
0.00 PLN netto 99.00 PLN netto
SkySector16/90 5GHz 16dBi 90° VP
stara cena nowa cena
269.00 PLN netto 49.00 PLN netto
Ubiquiti RocketDish 2GHz AirMax 24dBi
stara cena nowa cena
429.00 PLN netto 388.50 PLN netto
CyberDish 30dBi MIMO 2x2
stara cena nowa cena
349.00 PLN netto 289.00 PLN netto
Alix.1D LX800 256MB 1LAN/1miniPCI
stara cena nowa cena
424.08 PLN netto 260.40 PLN netto
Edimax Router WiFi AR-7084gA
stara cena nowa cena
116.00 PLN netto 79.80 PLN netto
Pentagram Router P 6369 Cerberus DSL Wi-Fi 11n 150Mbps
stara cena nowa cena
55.68 PLN netto 49.00 PLN netto
SectorBox17/90 5GHz 17dBi 90° HP /MMCX
stara cena nowa cena
0.00 PLN netto 99.00 PLN netto
K-U.FL-SMA-C 18cm
stara cena nowa cena
12.00 PLN netto 3.00 PLN netto
SektorEter17 2,4GHz
stara cena nowa cena
207.00 PLN netto 99.00 PLN netto
Obudowa MikroTik RACK 19 RB2011LS 1U PoE
stara cena nowa cena
159.00 PLN netto 89.00 PLN netto
Edimax EW-7128G BOX
stara cena nowa cena
39.77 PLN netto 26.04 PLN netto
AeroBridge18 MIMO 2x2 a/n 5GHz + PoE 24V
stara cena nowa cena
0.00 PLN netto 153.30 PLN netto
Panel MikroTik RACK 19 RB2011LS + Adapter PoE 8p 1U
stara cena nowa cena
109.00 PLN netto 59.00 PLN netto
RouterBoard 411 level3
stara cena nowa cena
133.00 PLN netto 118.62 PLN netto
8level TizzBird N1 odtwarzacz multimedialny
stara cena nowa cena
300.00 PLN netto 252.00 PLN netto
RouterStation 3 x LAN 3 x miniPCI 680MHz
stara cena nowa cena
214.20 PLN netto 147.00 PLN netto
Ubiquiti LiteStation-SR71
stara cena nowa cena
149.00 PLN netto 104.30 PLN netto
Routerboard 604
stara cena nowa cena
0.00 PLN netto 79.56 PLN netto
Obudowa MikroTik RACK 19 RB2011LS 1U
stara cena nowa cena
169.00 PLN netto 89.00 PLN netto
SectorBox dualBAND 2,4GHz V / 5GHz V
stara cena nowa cena
169.00 PLN netto 79.00 PLN netto
AirBox18 Dual /MMCX
stara cena nowa cena
179.00 PLN netto 49.00 PLN netto
SkySector17/90 5GHz 17dBi 90° HP
stara cena nowa cena
199.00 PLN netto 49.00 PLN netto
AirBox18 Dual /UFL ver.2
stara cena nowa cena
0.00 PLN netto 49.00 PLN netto
Panel MikroTik RACK 19 2 x RB2011LS 1U
stara cena nowa cena
72.00 PLN netto 39.00 PLN netto
Netprotector PoE Managed Gigabit NPZG-8P-1U
469.00 PLN netto
NanoBox19 /MMCX 911-5Hn + PoE24V/1A LED
159.46 PLN netto
Adapter PoE 4p Gigabit ADAG-4P-D
99.00 PLN netto
Osłona PowerBeam PBE-M5-300
55.00 PLN netto
Netprotector 8p PoE Gigabit NPG-8P-1U
299.00 PLN netto
Radiolinia RACOM RAy2 17 17GHz JRMB-400 360Mbps (2szt)
14490.00 PLN netto
Radiolinia RACOM RAy2 17 17GHz JRMB-680 360Mbps (2szt)
14890.00 PLN netto
Osłona OmniTIK Sector
64.00 PLN netto
Osłona SXT-CPE
59.00 PLN netto
10 x Ubiquiti NanoStation Loco M5
1995.57 PLN netto
Adapter MultiPoE 4+1p Gigabit ADAG-M-4+1P-D
119.00 PLN netto
Osłona PowerBeam PBE-M5-400
59.00 PLN netto
Netprotector 8p PoE Gigabit NPG-8P-1U-LCD
369.00 PLN netto
Netprotector PoE Managed Gigabit NPZG-8P-D
469.00 PLN netto
Adapter PoE 8p RACK 19 Gigabit ADAG-8P-1U-LCD
299.00 PLN netto
Netprotector 8p PoE Gigabit NPG-8P
219.00 PLN netto
Osłona NB-22 ALU PRO
69.00 PLN netto
Adapter PoE 8p Gigabit ADAG-8P-D
209.00 PLN netto
20 x Ubiquiti NanoStation Loco M5
3980.03 PLN netto
Radiolinia RACOM RAy2 17 17GHz JRMB-900 360Mbps (2szt)
15990.00 PLN netto
Kabel zasilający prosty DC 24V 50cm 2x1,5mm
9.00 PLN netto
Osłona SXT-SAr2
64.00 PLN netto
Ubiquiti NanoStation Loco M5
200.11 PLN netto
Obudowa MikroTik RB922
37.00 PLN netto
Wpisz Swój adres e-mail jeżeli chcesz abyśmy informowali Cię o nowościach, promocjach i wyprzedażach

Dodaj
dotpay
dotpay
Zakupy na raty
Zwrot podatku
Leasing