• / EPON / GPON- ONU
Sortuj według:
        
  • ExtraLink EPON ONU 2GE+ 2FE +WIFI

    netto: 184.88 zł
    brutto: 227.40 zł
     
  • Promocja ExtraLink GPON ONU WIFI 1GE/3FE/FXS VoIP

    ExtraLink GPON ONU WIFI 1GE/3FE/FXS VoIP to kliencki terminal światłowodowy stosowany w technologii GPON.

    netto: 177.02 zł
    brutto: 217.73 zł
    netto:201.56 zł
  • EXTRALINK ORION EPON 4GE/ POTS/ WIFI 10/100/1000Mbps

    EXTRALINK EPON ONT ORION jest urządzeniem zaprojektowanym i przeznaczonym do pracy w sieciach FTTH. Wbudowany nadajnik radiowy wspiera standard 802.11n. Dzięki stabilnej pracy i pełnej zgodności ze standardem IEEE802.3ah ONT idealnie nadaje się do pracy jako urządzenie EPON.Uzupełnieniem urządzenia jest czteroportowy switch i dwa gniazda telefoniczne do telefonii VoIP. Zgodny z OLT marek takich jak Huawei, ZTE, Fiberhome, Alcatel?Lucent.

    netto: 174.00 zł
    brutto: 214.02 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Fibertechnic Ftech G-01 GPON / EPON ONU ONT 1GE + 1GPON SC/APC ROUTER/BRIDGE

    Fibertechnic Ftech G-01 Optyczny Terminal GPON/XPON 1Gb przeznaczony dla sieci FTTH. Zapewnia wysokiej jakości funkcje przesyłania danych, doskonałe doświadczenie w usługach internetowych i wideo HD. Współpracuje z Huawei, ZTE, DASAN

    netto: 73.58 zł
    brutto: 90.50 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Promocja Fibertechnic Ftech G-04 GPON / EPON ONU 4GE SC/APC BRIDGE

    netto: 119.00 zł
    brutto: 146.37 zł
    netto:149.00 zł
  • Huawei Echolife HG8245 FTTx EPON ONT WiFi 4x GBE 2x POTS 1x USB 1x BBU 1x SC/PC

    Huawei HG8245 to urządzenie typu ONT do stosowania w sieciach FTTx EPON. Wyposażone w cztery gigabitowe porty Ethernet, dwa porty RJ-11 POTS dla usług VoIP, złącze USB i nadajnik Wi-Fi w pracujący w standardach 802.11b/g/n. HG8245 ma na pokładzie także złącze BBU (Backup Battery Unit) do podłączenia akumulatora.

    netto: 148.97 zł
    brutto: 183.23 zł
     
  • Huawei Echolife HG8347R FTTx EPON ONU 1x GBE 3xFE 1x POTS 1x USB Wi-Fi

    Huawei EchoLife HG8347R to terminal kliencki ONU przeznaczony do pracy w sieciach FTTx EPON. Urządzenie jest wyposażone w cztery porty Ethernet. Trzy z nich pracują w standardzie Fast Ethernet 10/100Mbps, ostatni charakteryzuje się pracą w standardzie Gigabit Ethernet 10/100/1000Mbps. Dzięki zastosowaniu modułu radiowego 802.11b/g/n obsługującego MIMO 2x2 nie ma potrzeby podłączania dodatkowych punktów dostępowych by zapewnić dostęp do Internetu bez uciążliwych kabli.

    netto: 135.00 zł
    brutto: 166.05 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Huawei GPON ONT EG8145V5 SC/APC, 4x GE, 1x RJ11, 2xUSB, WiFi AC, dualband (2.4G/5G)

    Huawei EG8145V5 to inteligentny terminal abonencki ONT . Posiada 4 porty LAN w standardzie Gigabit, 1 port POTS (telefoniczny) oraz dwa złącza USB. Dzięki nadajnikowi Wi-Fi wspierającemu standard 802.11ac i technologii MIMO 2x2, użytkownik może się cieszyć transferami do 300 Mbps dla pasma 2,4GHz i 867Mbps dla pasma 5GHz.

    netto: 185.00 zł
    brutto: 227.55 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Huawei GPON ONT EG8145V5 SC/UPC, 1xGE, 3xFE, 1x RJ11, 2xUSB, WiFi AC, dualband (2.4G/5G)

    Huawei EG8145V5 to inteligentny terminal abonencki ONT . Posiada 1 port LAN w standardzie Gigabit, 3 porty LAN 100MB, 1 port POTS (telefoniczny) oraz dwa złącza USB. Dzięki nadajnikowi Wi-Fi wspierającemu standard 802.11ac i technologii MIMO 2x2, użytkownik może się cieszyć transferami do 300 Mbps dla pasma 2,4GHz i 867Mbps dla pasma 5GHz.

    netto: 176.80 zł
    brutto: 217.46 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Huawei GPON ONT EG8145X6 GPON ONT WITH WIFI6 (4x GE+ 1x POTS+ 2x USB)

    Huawei EG8145X6 to inteligentny terminal abonencki ONT . Posiada 4 port LAN w standardzie Gigabit, 1 port POTS (telefoniczny) oraz dwa złącza USB. Dzięki nadajnikowi Wi-Fi6 wspierającemu standard 802.11ax i technologii MIMO 2x2, użytkownik może się cieszyć transferami do 300 Mbps dla pasma 2,4GHz i 867Mbps dla pasma 5GHz.

    netto: 312.67 zł
    brutto: 384.58 zł
     
  • Huawei HS8145V EPON ONU ONT 4GE+1POTS+1USB+Wi-Fi 802.11ac dualband (2.4G/5G)

    Huawei HS8145V to terminal ONT zaprojektowany do pracy w sieciach FTTH. Zgodny z sieciami EPON. Posiada 4 porty LAN w standardzie Gigabit, 1 port POTS (telefoniczny) oraz USB. porty Ethernet, 1 port telefoniczny (POTS) oraz 1 port USB. Dzięki nadajnikowi Wi-Fi wspierającemu standard 802.11ac i technologii MIMO 2x2, użytkownik może się cieszyć transferami do 300 Mbps dla pasma 2,4GHz i 867Mbps dla pasma 5GHz.

    netto: 195.00 zł
    brutto: 239.85 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • NETIS EP8101G ONU Epon Terminal

    ONU EP8101G (Optyczny terminal sieciowy) netis jest zgodny ze standardami IEE 802.3-2005. W urządzeniu zastosowano podział pasma oparty o QoS oraz zabezpieczenia wraz z różnorodnymi zasadami klasyfikacji i filtrowania. Brak wentylatora czyni EPON idealnym do zastosowań domowych. Podczas połączenia z EPON OLT (Terminal sieci optycznej) EP8208, urządzenie oferuje 1Gbps symetrycznej transmisji Ethernet przez ODN (Optycznej sieci dystrybucji)

    netto: 103.92 zł
    brutto: 127.82 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Netis EP8104 EPON ONT 1xPON 4xRJ-45

    ONU EP8104 (Optyczny terminal sieciowy) netis jest zgodna z normami produktów IEE 802.3-2005. W urządzeniu zastosowano podział pasma oparty o QoS oraz zabezpieczenia wraz z różnorodnymi zasadami klasyfikacji i filtrowania. Brak wentylatora czyni EPON idealnym do zastosowań domowych. Podczas połączenia z EPON OLT (Terminal sieci optycznej) EP8208, urządzenie oferuje 1Gbps symetrycznej transmisji Ethernet przez ODN (Optycznej sieci dystrybucji).

    netto: 72.81 zł
    brutto: 89.56 zł
     

    Zapytaj o produkt

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.