Sortuj według:
pokaż wszystko         
1 2
strona 1 z 2
  • Promocja 20x Fibertechnic Ftech GW-04-DF GPON / EPON ONU 4GE+2POTS+Dual-Band WIFI AC SC/APC

    XPON/ GPON Optyczny Terminal FiberTechnic Ftech GW-04-DF 4x1Gb, WIFI AC, 2xPOTS przeznaczony dla operatorów sieci FTTH. Zapewnia wysokiej jakości funkcje przesyłania, doskonałe doświadczenie w usługach internetowych i wideo HD. Współpracuje m.in. z Huawei, ZTE, DASAN

    netto: 3 300.00 zł
    brutto: 4 059.00 zł
    netto:3 780.00 zł
  • Promocja 20x FiberTechnic® Ftech GWX6-04-DF GPON ONU 4GE+2POTS+Dual-Band WIFI6 AX 5Ghz 1,2Gb SC/APC

    20 szt. XPON/ GPON Optyczny Terminal FiberTechnic Ftech GWX6-04-DF 4x1Gb, WIFI6 AX, 2xPOTS przeznaczony dla operatorów sieci FTTH. Zapewnia wysokiej jakości funkcje przesyłania, doskonałe doświadczenie w usługach internetowych i wideo HD. Współpracuje m.in. z Huawei, ZTE, DASAN

    netto: 3 760.00 zł
    brutto: 4 624.80 zł
    netto:4 318.00 zł
  • Promocja 40 x Fibertechnic Ftech G-04 GPON / EPON SFU ONU 4GE SC/APC BRIDGE

    XPON/ GPON Optyczny Terminal Fibertechnic Ftech HGU G-04 4x1Gb, przeznaczony dla operatorów sieci FTTH. Zapewnia wysokiej jakości funkcje przesyłania, doskonałe doświadczenie w usługach internetowych i wideo HD. Współpracuje m.in. z Huawei, ZTE, DASAN

    netto: 5 040.00 zł
    brutto: 6 199.20 zł
    netto:5 960.00 zł
  • Promocja AbraCam Bullet

    AbraCam™ Bullet to najbardziej zaawansowany uchwyt montażowy zaprojektowany do współpracy z kamerami airCam firmy Ubiquiti. Dzięki kulowemu zawiasowi kamera może być precyzyjnie ustawiona, a wytrzymała, sztywna konstrukcja poprawia stabilność obrazu.

    netto: 14.99 zł
    brutto: 18.44 zł
    netto:35.30 zł
  • Promocja Adapter do mocowania muf typu FOBP na stelażach ALU 600

    Adapter do mocowania mufy typu FOBP na stelażu zapasu kabla ALU 600

    netto: 43.50 zł
    brutto: 53.51 zł
    netto:66.00 zł
  • Promocja AirLive AirMax5N

    DOSTĘPNA 1szt W PROMOCJI

    netto: 49.99 zł
    brutto: 61.49 zł
    netto:237.80 zł

    Zapytaj o produkt

  • Promocja Antena PrismAP 5-45 (UBNT-PRISMAP-5-45)

    netto: 199.00 zł
    brutto: 244.77 zł
    netto:238.00 zł
  • Promocja Antena Sektorowa 5GHz Jirous JSC-19-30V

    Wysokiej jakości mikropaskowa antena sektorowa pracująca w polaryzacji pionowej przeznaczona na pasmo od 4,9 do 6,1GHzGHz. Bardzo wysoki zysk energetyczny wynoszący 19dBi sprawia, że antena może być stosowana w stacjach bazowych oraz do połączeń punkt - wielopunkt. Z powodzeniem można ją także wykorzystać jako antenę kliencką. Najwyższej jakości materiały użyte do produkcji oraz technologia Di-Fix sprawiają, że antena może być z powodzeniem stosowana na zaszumionych obszarach.

    netto: 99.00 zł
    brutto: 121.77 zł
    netto:191.51 zł
  • Promocja Biurkowy dozownik do dezynfekcji rąk ADB-1

    Bezdotykowa, automatyczna stacja do dezynfekcji rąk, dozownik, na biurko

     
     
    netto:790.00 zł
  • Promocja Dysk 6TB SATA III Seagate SkyHawk

    Dyski SkyHawk stworzone są do systemów monitoringu. Zoptymalizowane pod kątem rejestratorów sieciowych przystosowane są do pracy w trybie całodobowym i oferują pojemność nawet do 12 TB.

    netto: 523.72 zł
    brutto: 644.18 zł
    netto:595.60 zł

    Zapytaj o produkt

  • Promocja ExtraLink GPON ONU WIFI 1GE/3FE/FXS VoIP

    ExtraLink GPON ONU WIFI 1GE/3FE/FXS VoIP to kliencki terminal światłowodowy stosowany w technologii GPON.

    netto: 177.02 zł
    brutto: 217.73 zł
    netto:201.56 zł
  • Promocja EXTRALINK NEPTUN GPON 1GE (10/100/1000MBPS) ROUTING/NAT FUNCTION ZTE CHIPSET

    Extralink NEPTUN 1GE ONU działająca w funkcji ROUTING/NAT. Terminal abonencki GPON posiada port 1Gb oraz PON SC/UPC kompatybilne z ExtraLink, BDCOM, ZTE, Uplink itp. NEPTUN posiada chipset ZTE.

    netto: 63.97 zł
    brutto: 78.68 zł
    netto:75.37 zł
  • Promocja Fibertechnic Ftech G-04 GPON / EPON ONU 4GE SC/APC BRIDGE

    netto: 119.00 zł
    brutto: 146.37 zł
    netto:149.00 zł
  • Promocja Fibertechnic OLT GPON FD1608S-B0 8xGPON 2x10GBIT 4x1G UPLINK COMBO +2xAC

    Fibertechnic OLT GPON FD1608S-B0 8xGPON 2x10GBIT 8x1G UPLINK COMBO +2xAC to jednostka centralna OLT GPON z obsługą w pełnym zakresie usług szerokopasmowych w technologi GPON. Urządzenie całkowicie spełniające standard ITU G.984.x G.988 i FSAN.

    netto: 4 999.00 zł
    brutto: 6 148.77 zł
    netto:6 290.00 zł
  • Promocja Huawei Echolife EG8141A5 FTTx GPON ONT SC/UPC 1x GBE 3xFE 1x POTS 1x USB Wi-Fi

    Huawei Echolife EG8141A5 to terminal kliencki ONT przeznaczony do pracy w sieciach FTTx GPON. Urządzenie jest wyposażone w cztery porty Ethernet. Trzy z nich pracują w standardzie Fast Ethernet 10/100Mbps, ostatni charakteryzuje się pracą w standardzie Gigabit Ethernet 10/100/1000Mbps. Dzięki zastosowaniu modułu radiowego 802.11b/g/n obsługującego MIMO 2x2 nie ma potrzeby podłączania dodatkowych punktów dostępowych by zapewnić dostęp do Internetu bez uciążliwych kabli.

    netto: 91.00 zł
    brutto: 111.93 zł
    netto:115.14 zł

    Zapytaj o produkt

  • Promocja Kabel Fibertechnic Lite Z-XOTKtsd 48J 4Tx12F SM G.652D 1,5kN

    Kabel światłowodowy jednomodowy Fibertechnic Lite typu Z-XOTKtsd; A-DQ(ZN)2Y 48J 4Tx12F o zredukowanej średnicy 7.5mm (idealny w przypadku umowy ramowej z ORANGE)

    netto: 2.91 zł
    brutto: 3.58 zł
    netto:3.50 zł
  • Promocja Kabel światłowodowy Fibertechnic ADSS Z-XOTKtsdDb 12J 2Tx6F G.652D Fujikura 3,0kN (SPAN 100m)

    Fibertechnic Kabel światłowodowy samonośny jednomodowy typu ADSS Z-XOTKtsdDb; 12J w konstrukcji wielotubowej 2Tx6F z włóknami Fujikura ITU-T G.652D z możliwością podwieszenia SPAN 100m

    netto: 2.49 zł
    brutto: 3.06 zł
    netto:3.13 zł
  • Promocja Kabel światłowodowy Fibertechnic ADSS Z-XOTKtsdDb 24J 2Tx12F G.652D Fujikura 3,0kN (SPAN 100m)

    Fibertechnic Kabel światłowodowy samonośny jednomodowy typu ADSS Z-XOTKtsdDb; 24J w konstrukcji wielotubowej 2Tx12F z włóknami Fujikura/ Corning ITU-T G.652D z możliwością podwieszenia SPAN 100m

    netto: 2.65 zł
    brutto: 3.26 zł
    netto:3.52 zł
  • Promocja Kabel światłowodowy Fibertechnic ADSS Z-XOTKtsdDb 24J 4Tx6F G.652D Corning 3,0kN (SPAN 100m)

    Fibertechnic Kabel światłowodowy samonośny jednomodowy typu ADSS Z-XOTKtsdDb; 24J w konstrukcji wielotubowej 4Tx6F z włóknami Fujikura lub Corning ITU-T G.652D z możliwością podwieszenia SPAN 100m

    netto: 2.69 zł
    brutto: 3.31 zł
    netto:3.63 zł
  • Promocja Mercusys MW300RE uniwersalny wzmacniacz sygnału 300Mb/s

    netto: 49.39 zł
    brutto: 60.75 zł
    netto:67.35 zł
  • Promocja MikroTik Routerboard 604

    Płyta córka (daughterboard) do platform MikroTik RouterBoard 600 i 532. Umożliwia rozszerzenie dostępnej liczby gniazd miniPCI o kolejne 4, przez co można zainstalować aż 8 modułów radiowych w RB600.

    netto: 45.24 zł
    brutto: 55.65 zł
    netto:95.00 zł
  • Promocja MikroTik RouterBOARD mANTBox 15s 5GHz 15/120 RB921GS-5HPacD-15S

    Mikrotik mANTBox 15s to antena sektorowa 2x2 MIMO o zysku 15dBi zintegrowana z Routerboardem 921 zgodnym ze standardami Wi-Fi 802.11a/n/ac. Zestaw wyposażony jest w gniazdo SFP, port Gigabit Ethernet. Całość pracuje pod kontrolą systemu RouterOS level4.Zasilanie może być zrealizowane przez PoE.

    netto: 443.80 zł
    brutto: 545.87 zł
    netto:510.17 zł
  • Promocja MikroTik RouterBoard RB750Gr3 hEX level4

    RouterBoard 750Gr3 hEX to młodszy brat znanego i cenionego 750r2 hex lite. Jest dedykowany w szczególności do małych firm jak i klientów indywidualnych.750Gr3 został wyposażony w dwurdzeniowy procesor 880MHz oraz 256 MB RAM. Zmianą w porównaniu do wersji lite są porty RJ-45 w standardzie Gigabit Ethernet. Urządzenie pracuje pod kontrolą RouterOS z licencją level 4. W najnowszej wersji (rewizja 3) urządzenie posiada stlot kart microSD i oraz pełnowymiarowe złącze USB.

    netto: 192.42 zł
    brutto: 236.68 zł
    netto:220.89 zł
  • Promocja Mimosa B24 24GHz 1,5 Gbps 33 dBi MIMO 4x4

    Mimosa B24 jest kompletnym urządzeniem działającym w paśmie 24GHz (wolne od opłat licencyjnych) które dzięki technologii MIMO 4x4, modulacji 256QAM i szerokości kanału jest w stanie zapewnić przepustowość sięgającą 1Gbps.

    netto: 2 820.00 zł
    brutto: 3 468.60 zł
    netto:3 744.00 zł
  • Promocja Mimosa B5c 5GHz 1,5 Gb/s

    W PROMOCJI DOSTĘPNE 2szt

    netto: 1 692.50 zł
    brutto: 2 081.78 zł
    netto:1 964.00 zł

    Zapytaj o produkt

  • Promocja Mufa nasłupowa Tracom FTTX MDU E24 uncut port +2x Split Box 1x8

    Mufa nasłupowa TRACOM MDU E24 oval port z panelem na adapery 18xSC Simplex

    netto: 109.00 zł
    brutto: 134.07 zł
    netto:131.65 zł
  • Promocja Netis switch PoE PE6108H 8 portowy 10/100Mbps RACK 19"

    Przełącznik PoE Netis PE6108 wyposażony w 8 portów 10/100 Mbps RJ45, 4 z funkcją PoE (Power over Ethernet). Automatycznie wykrywa i zasila urządzenia PoE zgodne ze standardem IEEE 802.3af (PDS), przykładowo, telefony IP, kamery IP, punkty dostępowe, etc.

    netto: 59.00 zł
    brutto: 72.57 zł
    netto:147.00 zł

    Zapytaj o produkt

  • Promocja Netprotector PoE Managed NPZ-8P-D

    Netprotector PoE Managed NPZ-8P-D to połączenie znanego już dobrze adaptera PoE 8p, rozszerzonego o netprotector oraz kontrolera LAN, dzięki któremu posiadamy możliwość zarządzania urządzeniem.

    netto: 199.00 zł
    brutto: 244.77 zł
     
  • Promocja Obcinarka obrotowa CS-01BT SWIFT

    Obcinarka CS-01BT z nożem obrotowym na 75 000 cięć włókien

    netto: 2 199.00 zł
    brutto: 2 704.77 zł
    netto:2 748.26 zł

    Zapytaj o produkt

  • Promocja Planet GT-802 MM SC 550m

    Konwerter GT-802 posiada łącze SC i pracuje ze światłowodem multimodowym o zasięgu do 220/550 m. Dzięki konwerterowi można w łatwy i tani sposób połączyć trzy typy segmentów sieci.

    netto: 89.00 zł
    brutto: 109.47 zł
    netto:166.00 zł

    Zapytaj o produkt

1 2

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.