• /
Sortuj według:
pokaż wszystko         
1 2 3 4 5
strona 1 z 31
  •  Antena  LTE MIMO 2x2 9dBi  800-3000MHz 5m SMA

    Antena logarytmiczna LTE MIMO przeznaczona jest to stosowania w systemach telefonii GSM/DCS/UMTS/HSDPA/LTE pracujących w paśmie 800-3000 MHz. Znakomicie rozwiązuje często spotykany problem braku sygnału w miejscu instalacji modemu z kartą GSM/UMTS/LTE. W takiej sytuacji wystarczy zazwyczaj dołączenie do modemu anteny pozwalającej na uzyskanie wystarczającego sygnału. Dodatkowo antena posiada 2 przewody o długości 5 metrów, zakończone wtykami SMA.

    netto: 163.98 zł
    brutto: 201.70 zł
     

    Zapytaj o produkt

  •  K-RPSMA/RPSMA 18cm

    Niskostratnty pigtail zakończony z obu stron złączami RPSMA (wtyk).Długość 180mm.

    netto: 19.00 zł
    brutto: 23.37 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • 10G patchcord CAT6A SFTP LSOH 0,5m szary non-snag-proof C6A-315GY-0,5MB (28770059)

    Patchcordy ekranowane okablowania strukturalnego linii produktów SOLARIX 10G są niezawodnymi i wysokiej jakości komponentami kategorii 6A, które są dostosowane do zwiększonych wymagań dotyczących charakterystyki transmisji protokołu 10GBASE-T.

    netto: 12.80 zł
    brutto: 15.74 zł
     
  • 10G patchcord CAT6A SFTP LSOH 2m szary non-snag-proof C6A-315GY-2MB (28770209)

    Patchcordy ekranowane okablowania strukturalnego linii produktów SOLARIX 10G są niezawodnymi i wysokiej jakości komponentami kategorii 6A, które są dostosowane do zwiększonych wymagań dotyczących charakterystyki transmisji protokołu 10GBASE-T.

    netto: 18.52 zł
    brutto: 22.78 zł
     
  • 4 x Dystans 22mm samoprzylepny

    netto: 3.99 zł
    brutto: 4.91 zł
     
  • 50 x Śruba M2,2 x 6,5 do adapterów światłowodowych

    Zestaw 50 śrub do mocowania adapterów w przełącznicach światłowodowych. Zestaw wystarcza do zamocowania max 24 adapterów. Śruby są wykonane ze stali nierdzewnej A2.

    netto: 8.50 zł
    brutto: 10.46 zł
     
  • 8level TizzBird N1 odtwarzacz multimedialny

    TizzBird Stick N1 to multimedialne centrum rozrywki, które zmieni Twój telewizor w Smart, wznosząc go na wyższy poziom technologiczny, podwyższając przy tym jego funkcjonalność i jakość. System operacyjny Android wspomagany jest specjalnie przygotowaną i nigdy wcześniej nie spotykaną intuicyjną nakładką „Tizzbird”, która całkowicie odmienia i ułatwia sposób korzystania z tego systemu operacyjnego. Do naszej dyspozycji mamy między innymi odtwarzacz filmów, który pozwala na wyświetlani

    netto: 252.00 zł
    brutto: 309.96 zł
     
  • ActiveJet Kabel zasilający 1.8M kątowy

    Kabel zasilający używany do komputerów PC, zasilaczy impulsowych i UPS

    netto: 8.90 zł
    brutto: 10.95 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • ActiveJet Listwa zasilająca APN-8g/3m-GR przeciwprzepięciowa

    Listwa przeciwprzepięciowa jest nieodzownym elementem zabezpieczającym przed przepięciami i zakłóceniami w sieci zasilającej.

    netto: 55.15 zł
    brutto: 67.83 zł
     
  • Adapter Gigabit PoE 6p desktop

    Adapter poe gigabitowy przystosowany do zasilenia do 6 urządzeń pracujących z prędkością 10/100/1000Mbps zgodnych ze standardem 802.3at/af. Małe wymiary obudowy pozwalają na użycie adaptera praktycznie w każdej skrzynce instalatorskiej. Dodatkowo każdy port w adapterze jest zabezpieczony do 650mA. Produkt importowany. Karaj pochodzenia i produkcji CHINY

    netto: 113.19 zł
    brutto: 139.22 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Adapter hybrydowy SM E2000/APC-SC/APC simplex

    Adapter hybrydowy FC/APC-SC/APC SM simplex, z kołnierzem do mocowania w panelach i płytach typu SC simplex.

    netto: 47.92 zł
    brutto: 58.94 zł
     
  • Adapter hybrydowy SM FC/APC-SC/APC simplex

    Adapter hybrydowy FC/APC-SC/APC SM simplex, z kołnierzem do mocowania w panelach i płytach typu SC simplex.

    netto: 10.08 zł
    brutto: 12.40 zł
     
  • Adapter hybrydowy SM FC/UPC-SC/UPC simplex

    Adapter hybrydowy FC/UPC-SC/UPC SM simplex, z kołnierzem do mocowania w panelach i płytach typu SC simplex.

    netto: 5.15 zł
    brutto: 6.33 zł
     
  • Adapter hybrydowy SM ST/UPC-SC/UPC simplex

    Adapter hybrydowy ST/UPC-SC/UPC simplex, z kołnierzem do mocowania w panelach i płytach typu SC simplex.

    netto: 5.15 zł
    brutto: 6.33 zł
     
  • Adapter hybrydowy SM/MM ST/UPC-SC/UPC duplex

    Adapter hybrydowy ST/UPC-SC/UPC duplex, z kołnierzem do mocowania w panelach i płytach typu SC duplex.

    netto: 6.14 zł
    brutto: 7.55 zł
     
  • Adapter keystone do złączy F

    Adapter do patch paneli i gniazd keystone z miejscem na gniazdo typu F.

    netto: 0.90 zł
    brutto: 1.11 zł
     
  • Adapter POE dla LAN crossover  dla Cambium, Canopy

    Adapter umożliwiający zasilenie urządzeń korzystających z niestandardowego rozkładu pinów PoE (4,5 V- i 7,8 V+) takich jak Cambium lub Motorola ze standardowego zasilacza PoE ((4,5 V+ i 7,8 V-).

    netto: 10.68 zł
    brutto: 13.14 zł
     
  • Adapter POE dla LAN RBPOE

    W skład zestawu wchodzą dwa pasywne urządzenia widoczne na powyższych zdjęciach. Posiadają zintegrowane złącze RJ-45 oraz zasilania 2,1/5,5 mm, które pasują do większości popularnych na rynku marek urządzeń WLAN (TP-Link, Planex GW-AP54SP-P, Linksys WRT54GL, CC&C WA-2204C oraz WA-2204A), a także innych urządzeń IP, np. kamer PIXORD.

    netto: 15.20 zł
    brutto: 18.70 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Adapter POE dla WRAP z LED

    Adapter PoE do zastosowania z płytami RouterBoard i ALIX.

    netto: 6.65 zł
    brutto: 8.17 zł
     
  • Adapter POE dla WRAP z LED 1000Mbps

    Gigabitowy adapter PoE do zastosowania z urządzeniami RouterBoard i ALIX.

    netto: 13.82 zł
    brutto: 16.99 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Adapter POE dla WRAP z LED white

    Adapter PoE do zastosowania z płytami RouterBoard i ALIX.

    netto: 8.40 zł
    brutto: 10.33 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Adapter PoE injector na kablu

    Adapter PoE injector na kablu to rozgałęziacz pozwalający podłączyć zasilanie do kabla ethernet. Rozgałęziacz posiada wejście do podłączenia zasilacza, oraz wtyk ethernet do podłączenia do sieci LAN i gniazdo ethernet do podłączenia odległych urządzeń.

    netto: 5.64 zł
    brutto: 6.94 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Adapter PoE injector na kablu 1000 Mbps RBGPOE

    Nowy adapter PoE Gigabit MikroTik do zasilania płyt RouterBOARD przez Gigabit Ethernet. Pomaga zmniejszyć liczbę przewodów prowadzących na wieżę. Może być wykorzystywany do zasilania i komunikacji z urządzeniami 10/100/1000 Mbps. Do korzystania z wszystkimi RouterBOARD-ami, które obsługują 9-48V PoE.

    netto: 16.26 zł
    brutto: 20.00 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Adapter RJ-45 FTP wodoodporny

    Hermetyczne gniazdo RJ45 ekranowane, do wygodnego podłączania zewnętrznych urządzeń wykorzystujących kabel ethernet.

    netto: 17.20 zł
    brutto: 21.16 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Adapter RJ-45 wodoodporny

    Hermetyczne gniazdo RJ45, do wygodnego podłączania zewnętrznych urządzeń wykorzystujących kabel ethernet.

    netto: 15.76 zł
    brutto: 19.38 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • Adapter światłowodowy ST MM simplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia wielomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami ST simplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 2.39 zł
    brutto: 2.94 zł
     
  • Adapter światłowodowy ST/UPC SM simplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami ST/UPC simplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 3.39 zł
    brutto: 4.17 zł
     
  • Adapter USB-SERIAL 9PIN

    Adapter pozwalający na podłączenie urządzeń(routerboardy, modemy, centralki alarmowe, tunery satelitarne) do komputera/laptopa nie posiadających portu COM.

    netto: 25.91 zł
    brutto: 31.87 zł
     

    Zapytaj o produkt

  • ADATA SSD SP600S3 32GB 2.5 SATA3

    ADATA SSD SP600S3 32GB 2.5" SATA3 to idealny nośnik pamięci do płyt ITX.

    netto: 149.19 zł
    brutto: 183.50 zł
     

    Zapytaj o produkt

1 2 3 4 5

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.