Patchcord SC-SC MM OM2 simplex 10m

producent: Fibrain

ID: 1000

Cena netto: 21.83 zł

Cena brutto: 26.85 zł

Zadzwoń i zamów: 84 616 76 00

Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Patchcord światłowodowy wielomodowy ze złączami SC-SC simplex o długości 2m. Patchcord wykonany na włóknie Corning OM2 (MM 50/125um).

Patchcord światłowodowy zakończony obustronnie złączami SC, wykonany na włóknie o rdzeniu  50/125μm OM2 i długości 2m. Średnica płaszcza zewnętrznego patchcordu to 3mm.

Zastosowane złącza w kablu patchcordowym cechują się niską tłumienności oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy patchcord przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).

Patchcord wielomodowy wykorzystywany jest najczęściej przy krótkich połączeniach w okablowaniu strukturalnym oraz w sieciach przemysłowych o przepustowości do 10Gb/s. Włókno OM2 50/125μm to najczęściej instalowany typ włókien zoptymalizowany dla transmisji fali o długości 850nm, oraz dla transmisji fali o długości 1300nm.

Specyfikacja produktu:

Rodzaj patchcorda
Rodzaj włókna
Typ transmisji światłowodowej
Rodzaj złącz
Długość
Tłumienność losowa, maksymalna ILw-w=
Tłumienność losowa, średnie ILw-w śr=
Wytrzymałość włókna
Element wzmacniający
Średnica płaszcza zewnętrznego
Temperatura pracy
wielomodowy
OM2
simplex
LC-LC
2 m
<0.4 dB
<0.3 dB
>98.1 N
włókna aramidowe / włókna szklane
3 mm
-40 ~ +85 °C
Powiązane z tym produktem:
  • Planet GT-802 MM SC 550m

    Konwerter GT-802 posiada łącze SC i pracuje ze światłowodem multimodowym o zasięgu do 220/550 m. Dzięki konwerterowi można w łatwy i tani sposób połączyć trzy typy segmentów sieci.

    netto: 166.40 zł
    brutto: 204.67 zł
     
  • Szuflada zapasu patchcordów 1U Rack 19

    Szuflada wysuwana zapasu patchcordów 1U montowana w szafach Rack 19"

    netto: 142.24 zł
    brutto: 174.96 zł
     
  • TP-Link konwerter MC100CM

    Konwerter światłowodowy ethernet (media konwerter) TP-Link MC100CM umożliwia połączenie segmentu sieci ethernet 10/100base-Tx (skrętka) z segmentem sieci 100base-FX (światłowód) i odwrotnie. Współpracuje ze światłowodem wielomodowym umożliwiając realizację połączenia światłowodem o długości do 2km.

    netto: 102.95 zł
    brutto: 126.63 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.

Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

    Szybki Kontakt

  • Cyberteam Sp. z o.o.
    ul. Strefowa 8,
    22-400 Zamość

    Telefon: 84 616 76 00
    Kontakt handlowy: 84 616 76 60
    E-mail: cyberteam(at)cyberteam.pl

Close Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.