TP-Link konwerter WDM MC111CS-20

producent: Tp-Link

ID: 1035

Cena netto: 110.11 zł

Cena brutto: 135.44 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Konwerter WDM MC111CS-20 stosowany jest do łączenia segmentu miedzianego sieci w standardzie Ethernet 10/100Base-Tx z segmentem sieci korzystającym z połączeń światłowodowych w standardzie 100Base-FX. Przeznaczony jest do wykorzystania w sieciach wymagających połączeń o wysokiej przepustowości na duże odległości.
Urządzenie musi pracować w parze z MC112CS-20

Najistotniejsze cechy Konwertera WDM MC111CS-20:

- Automatyczna negocjacja szybkości połączenia (10/100Mb/s) oraz automatyczne krosowanie przyłączy na porcie TX
- Przełączanie trybów pełnego i pół dupleksu dla portu FX
- Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizują straty sygnału wynikające z błędów połączeń
- Wsparcie technologii WDM umożliwiającej przesyłanie oraz odbieranie danych na pojedynczym włóknie światłowodu
- Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20-60km
- Diody LED informują o aktywności ruchu w sieci

Specyfikacja produktu:

Standardy i protokoły
Podstawowe funkcje





Porty

WDM TX
WDM RX
Kabel sieciowy 10BASE-T

Kabel sieciowy 100BASE-T

Kabel sieciowy 100BASE-FX
Wskaźniki LED
Wymiary (S×G×W)
Zasilanie
Certyfikaty
Środowisko pracy
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Technologia WDM
Tryb pracy pełnego i pół dupleksu na porcie FX
Kontrola przepływu danych w trybie pełnego dupleksu (standard IEEE 802.3x)
Kontrola przepływu danych w trybie pół dupleksu (Backpressure)
Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizują straty sygnału spowodowane błędami połączeń
Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20km
1 port SC 100M
1 port RJ45 100M (Auto MDI/MDIX)
1550nm
1310nm
Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
Światłowód jednomodowy
PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
94,5*73,0*27,0 mm (3,7*2,9*1,1 cali)
Zasilacz zewnętrzny
FCC, CE
Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
Powiązane z tym produktem:
  • Promocja FIBERTECHNIC Media Konwerter WDM SM TX1310 RX1550nm SC 20km

    FiberTechnic FastEthernet Media Konwerter FCM-110-A20 RJ45 10/100MB do transmisji na światłowód jednomodowy pracujący na jednym włóknie na falach 1310nm/1550nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem SC simplex.

    netto: 55.00 zł
    brutto: 67.65 zł
    netto:75.62 zł
  • Obudowa do media konwerterów TL-MC1400 ,14 slotów

    Obudowa TL-MC1400 to urządzenie przeznaczone do montażu w szafie 14 media konwerterów TP-LINK. Zapewnia im centralne zasilanie, pozwala zaoszczędzić miejsca i zmniejsza ilość wykorzystanych kabli zasilających.

    netto: 653.93 zł
    brutto: 804.33 zł
     
  • Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM G.652D simplex 3m

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/UPC-SC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 3m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

    netto: 8.16 zł
    brutto: 10.04 zł
     
  • TP-Link konwerter WDM MC112CS-20

    Konwerter WDM MC112CS-20 stosowany jest do łączenia segmentu miedzianego sieci w standardzie Ethernet 10/100Base-Tx z segmentem sieci korzystającym z połączeń światłowodowych w standardzie 100Base-FX. Przeznaczony jest do wykorzystania w sieciach wymagających połączeń o wysokiej przepustowości na duże odległości.

    netto: 127.67 zł
    brutto: 157.03 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.

Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

    Szybki Kontakt

  • Cyberteam Sp. z o.o.
    ul. Strefowa 8,
    22-400 Zamość

    Telefon: 84 616 76 00
    Kontakt handlowy: 84 616 76 60
    E-mail: cyberteam(at)cyberteam.pl

Close Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.