Pigtail SC/UPC SM 9/125 G.652D 2m

producent: Fibertechnic®

ID: 1200

Cena netto: 3.45 zł

Cena brutto: 4.24 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/UPC i długości 2m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.652D (SM2).

Pigtail światłowodowy SC/UPC G.652D 2m jest wykonany w płaszczu zewnętrznym 0.9mm typu easy strip. Pigtaile produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami IEC, EIA / TIA oraz w standardzie Telcordia GR-326-CORE dzięki czemu z powodzeniem stosowane są sieciach telekomunikacyjnych i dostępowych o dużych przepustowościach.

Pigtail z włóknem G.652D to najczęściej instalowany typ włókien zoptymalizowany dla transmisji fali o długości 1310nm, oraz dla transmisji fali o długości 1550nm.

Płaszcz pigtaila jest typu easy strip co umożliwia ściągnięcia płaszcza za pomocą jednej akcji od 100 - 150cm!

Specyfikacja produktu:

Rodzaj pigtaila
Rodzaj złącza
Typ włókna
Długość
Minimalny promień zgięcia
Tłumienność losowa, średnie ILw-w śr=
Reflektancja RL UPC
Temperatura pracy
Średnica płaszcza zewnętrznego
jednomodowy
SC/UPC
G.652D
2m
30mm
<0.25dB
>50dB
-40 - +85 °C
0.9mm
Powiązane z tym produktem:
  • Huawei Echolife HG8245 FTTx GPON ONT WiFi 4x GBE 2x POTS 1x USB 1x BBU 1x SC/PC

    Huawei HG8245 to urządzenie typu ONT do stosowania w sieciach FTTx GPON. Wyposażone w cztery gigabitowe porty Ethernet, dwa porty RJ-11 POTS dla usług VoIP, złącze USB i nadajnik Wi-Fi w pracujący w standardach 802.11b/g/n. HG8245 ma na pokładzie także złącze BBU (Backup Battery Unit) do podłączenia akumulatora.

    netto: 234.59 zł
    brutto: 288.55 zł
     
  • Huawei Echolife HG8546M FTTx GPON ONT 1x GBE 3xFE 1x POTS 1x USB Wi-Fi

    Huawei EchoLife HG8546M to terminal kliencki ONT przeznaczony do pracy w sieciach FTTx GPON. Urządzenie jest wyposażone w cztery porty Ethernet. Trzy z nich pracują w standardzie Fast Ethernet 10/100Mbps, ostatni charakteryzuje się pracą w standardzie Gigabit Ethernet 10/100/1000Mbps. Dzięki zastosowaniu modułu radiowego 802.11b/g/n obsługującego MIMO 2x2 nie ma potrzeby podłączania dodatkowych punktów dostępowych by zapewnić dostęp do Internetu bez uciążliwych kabli.

    netto: 135.68 zł
    brutto: 166.88 zł
     
  • Huawei Echolife HS8546V FTTx GPON ONT 4x GBE 1x POTS 2x USB Wi-Fi AC

    Huawei HS8546V to terminal ONT, który jest przeznaczony do wykorzystania w sieci GPON. Urządzenie jest wyposażone w 4 gigabitowe porty Ethernet, 1 port telefoniczny (POTS) oraz 2 porty USB. Umożliwia transmitowanie sieci bezprzewodowej WiFi w dwóch pasmach jednocześnie - 2,4 i 5 GHz. Wspiera nowoczesny standard AC oraz technologię 2x2 MIMO, w paśmie 2,4 GHz może osiągnąć do 300 Mb/s przepustowości, a w paśmie 5 GHz do 867 Mb/s.

    netto: 175.63 zł
    brutto: 216.02 zł
     
  • Kabel światłowodowy FTTH Mini Aramid W-NOTKSd 1J 9/125 ITU-T G.657A2 1000m

    OPTIX kabel Mini W-NOTKSd 1J 9/125 ITU-T G.657A2 1000m w powłoce LSZH jest przeznaczony do instalacji wewnętrznych w systemach FTTx.

    netto: 277.12 zł
    brutto: 340.86 zł
     
  • Promocja Kaseta OPTIPOP R2, dwa sloty ATC-RE-02 NTT-AT

    Kaseta OPTIPOP R2, dwa sloty ATC-RE-02 NTT-AT do ferrul, wtyczek, złącz światłowodowych.

    netto: 239.72 zł
    brutto: 294.86 zł
    netto:271.00 zł
  • Multipatchcord 12J SM A-DQ(ZN)B2Y 12xSC/UPC jednostronnie 100m

    Multipatchcord na kablu Fibertechnic Aramid Z-XOTKtcdD 12J 1,2kN SPAN 80m zakończony wtykami 12xSC/UPC jednostronnie o długości 100m. Rozszycie BREAKOUT w powłoce 2mm, kaskada podwójna. Multipathcord jednostronnie zakończony daje możliwość łatwej instalacji kabla w szafce np. SSN-290/290/100 i połączenia w dostępnym polu komutacyjnym oraz przeprowadzenie drugiej strony kabla bez wtyków korytami, lub szachtem teletechnicznym do drugiego punktu i pospawanie pozostałych włókien z kablem magistralny

    netto: 389.00 zł
    brutto: 478.47 zł
     
  • Puszka abonencka CSB15 4xSC biała

    Puszka abonencka CSB15 4xSC biała posiadająca 4 port na adaptery SC Simplex lub 4xLC duplex oraz tackę do spawania włókien światłowodowych z pigtailami

    netto: 10.21 zł
    brutto: 12.56 zł
     
  • Rozdzielnica światłowodowa zewnętrzna, Słupek 72HP SSF-1400/460/210

    Rozdzielnica światłowodowa 72HP zewnętrzna 1400/460/210 przystosowana do montażu na zewnątrz, stosowana jako Słupek sieci światłowodowych FTTH do rozdzielania linii optycznych oraz podłączania aż 72 klientów (do 144 klientów przy adapterach LC).

    netto: 1 030.95 zł
    brutto: 1 268.07 zł
     
  • Spaw mechaniczny FAST-MS1 5szt.

    Zestaw spawów mechanicznych ULTIMODE FAST-MS1 dla włókien o średnicy 250 μm i 900 μm umożliwia błyskawiczne połączenie włókien światłowodowych z pominięciem tradycyjnych spawarek optycznych.

    netto: 32.77 zł
    brutto: 40.31 zł
     
  • Splitter PLC 1:4 SM 0.9mm 1m (STEEL BOX) blister FT

    Splitter PLC symetryczny z podziałem mocy optycznej 1:4 w powłoce pigtail 0,9mm w obudowie typu steel box bez złącz

    netto: 17.68 zł
    brutto: 21.75 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.

Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

    Szybki Kontakt

  • Cyberteam Sp. z o.o.
    ul. Strefowa 8,
    22-400 Zamość

    Telefon: 84 616 76 00
    Kontakt handlowy: 84 616 76 60
    E-mail: cyberteam(at)cyberteam.pl

Close Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.