Pigtail ST/UPC SM 9/125 G.652D 2m

producent: Fibertechnic®

ID: 1204

Cena netto: 4.82 zł

Cena brutto: 5.93 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem ST/UPC i długości 2m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.652D (SM2).

Pigtail światłowodowy ST/UPC G.652D 2m jest wykonany w płaszczu zewnętrznym 0.9mm typu easy strip. Pigtaile produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami IEC, EIA / TIA oraz w standardzie Telcordia GR-326-CORE dzięki czemu z powodzeniem stosowane są sieciach telekomunikacyjnych i dostępowych o dużych przepustowościach.

Pigtail z włóknem G.652D to najczęściej instalowany typ włókien zoptymalizowany dla transmisji fali o długości 1310nm, oraz dla transmisji fali o długości 1550nm.

Płaszcz pigtaila jest typu easy strip co umożliwia ściągnięcia płaszcza za pomocą jednej akcji od 100 - 150cm!

Specyfikacja produktu:

Rodzaj pigtaila
Rodzaj złącza
Typ włókna
Długość
Minimalny promień zgięcia
Tłumienność losowa, średnie ILw-w śr=
Reflektancja RL UPC
Temperatura pracy
Średnica płaszcza zewnętrznego
jednomodowy
ST/UPC
G.652D
2m
30mm
<0.25dB
>50dB
-40 - +85 °C
0.9mm
Powiązane z tym produktem:
  • Promocja Kaseta OPTIPOP R2, dwa sloty ATC-RE-02 NTT-AT

    Kaseta OPTIPOP R2, dwa sloty ATC-RE-02 NTT-AT do ferrul, wtyczek, złącz światłowodowych.

    netto: 239.72 zł
    brutto: 294.86 zł
    netto:271.00 zł
  • Patchcord SC/APC DROP 100m

    Patchcord wykonany na kablu typu DROP o długości 100m. Zakończony z jednej strony złączem SC/APC.

    netto: 62.00 zł
    brutto: 76.26 zł
     
  • Patchcord SC/APC DROP 105m

    Patchcord wykonany na kablu typu DROP o długości 105m. Zakończony z jednej strony złączem SC/APC.

    netto: 68.00 zł
    brutto: 83.64 zł
     
  • Patchcord SC/APC DROP 110m

    Patchcord wykonany na kablu typu DROP o długości 110m. Zakończony z jednej strony złączem SC/APC.

    netto: 71.00 zł
    brutto: 87.33 zł
     
  • Patchcord SC/APC DROP 135m

    Patchcord wykonany na kablu typu DROP o długości 135m. Zakończony z jednej strony złączem SC/APC.

    netto: 83.00 zł
    brutto: 102.09 zł
     
  • Patchcord SC/APC DROP 30m

    Patchcord wykonany na kablu typu DROP o długości 30m. Zakończony z jednej strony złączem SC/APC.

    netto: 28.00 zł
    brutto: 34.44 zł
     
  • Patchcord SC/APC DROP 40m

    Patchcord wykonany na kablu typu DROP o długości 40m. Zakończony z jednej strony złączem SC/APC.

    netto: 36.00 zł
    brutto: 44.28 zł
     
  • Patchcord SC/APC DROP 50m

    Patchcord wykonany na kablu typu DROP o długości 50m. Zakończony z jednej strony złączem SC/APC.

    netto: 41.00 zł
    brutto: 50.43 zł
     
  • Patchcord SC/APC DROP 60m

    Patchcord wykonany na kablu typu DROP o długości 60m. Zakończony z jednej strony złączem SC/APC.

    netto: 46.00 zł
    brutto: 56.58 zł
     
  • Patchcord SC/APC DROP 80m

    Patchcord wykonany na kablu typu DROP o długości 80m. Zakończony z jednej strony złączem SC/APC.

    netto: 56.00 zł
    brutto: 68.88 zł
     
  • Patchcord SC/APC DROP 85m

    Patchcord wykonany na kablu typu DROP o długości 85m. Zakończony z jednej strony złączem SC/APC.

    netto: 58.00 zł
    brutto: 71.34 zł
     
  • Spaw mechaniczny FAST-MS1 5szt.

    Zestaw spawów mechanicznych ULTIMODE FAST-MS1 dla włókien o średnicy 250 μm i 900 μm umożliwia błyskawiczne połączenie włókien światłowodowych z pominięciem tradycyjnych spawarek optycznych.

    netto: 32.77 zł
    brutto: 40.31 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.

Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

    Szybki Kontakt

  • Cyberteam Sp. z o.o.
    ul. Strefowa 8,
    22-400 Zamość

    Telefon: 84 616 76 00
    Kontakt handlowy: 84 616 76 60
    E-mail: cyberteam(at)cyberteam.pl

Close Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.