TP-LINK Switch TL-SL2428 zarządzalny

producent: Tp-Link

ID: 1455

Produkt archiwalny

Opiekun produktu: Adam Barczyński.
    Adam Barczyński.

Informacja o produkcie:

Inteligentny przełącznik TL-SL2428WEB wyposażony w gigabitowe porty uplink jest w pełni zgodny ze standardami IEEE 802.3/802.3u/802.3ab/802.3z Ethernet. Porty UTP/STP RJ45 (24 porty 10/100Mb/s UTP/STP RJ45 i 2 porty 10/100/1000Mb/s) posiadają funkcję automatycznego krosowania (auto-MDI/MDIX). Urządzenie posiada także 2 niezależne sloty SFP umożliwiające podłączenie modułów MiniGBIC. Zarządzanie przełącznikiem odbywa się poprzez interfejs przeglądarki internetowej. Dostępna jest konfiguracja systemu, portów sieciowych, sieci VLAN, trunków, opcji pirorytetowania, bezpieczeństwa ruchu, itp. Dzięki funkcjom zarządzania oraz możliwościom montażu urządzenia w szafie 19 calowej przełącznik jest idealnym rozwiązaniem dla małych, średnich i dużych sieci.
Funkcje
- Prosta i szybka instalacja poprzez interfejs przeglądarki internetowej
- Wsparcie funkcji Port-Based VLAN oraz tagowania VLAN zgodnie ze standardem IEEE 802.1Q
- Kontrola przepustowości portów
- Obsługa Port Trunking
- Konfiguracja funkcji Port Security, Broadcast Storm Control oraz Port Mirror
- Zarządzanie statycznymi adresami MAC, filtrowanie adresów MAC
- Test okablowania VCT (Virtual Cable Test)
- Wsparcie priorytetowania statycznych portów, funkcji Class of Service (CoS) zgodnie ze standardem IEEE 802.1p z 4 poziomowym kolejkowaniem
- Możliwa aktualizacja oprogramowania, tworzenie kopii zapasowych i przywracanie ustawień
- Obudowa metalowa, możliwy montaż w szafie
- Wbudowany zasilacz

Specyfikacja produktu:

Standardy i protokoły
Podstawowe funkcje



Tablica adresów MAC
Pojemność przełączania
Metoda transmisji
Priorytetowanie ruchu


Agregacja połączeń
VLAN


Listy kontroli dostępu

Bezpieczeństwo i uwierzytelnianie


Zarządzanie ruchem sieciowym

Funkcje systemowe



Specyfikacja sprzętowa
Porty


Okablowanie sieciowe




Wskaźniki LED
Certyfikaty
Wymiary (S×G×W)
Środowisko pracy







Zasilanie
IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3ad, 802.3x, 802.1q, 802.1p
Obsługa funkcji auto-learning i auto-aging adresów MAC
Storm Control (Broadcast, Multicast, Unknown unicast)
Limitowanie prędkości
Port Mirroring
8k
12,8Gb/s
Store-and-Forward
Priorytetowanie portów
Priorytetowanie ruchu w oparciu o standard IEEE 802.1p: 4 kolejki
Priorytetowanie oparte o IP DSCP
IEEE 802.3ad LACP Link Aggregation
Port Based VLAN
802.1Q Tag-VLAN
MTU VLAN
W zależności od portu
W zależności od adresu MAC
Zabezpieczenia portów
Statyczne wiązanie adresów MAC
Dynamiczne wiązanie adresów MAC
Zarządzanie poprzez przeglądarkę internetową
Zdalne zarządzanie
Ustawienia niezmiennych adresów IP
Test okablowania VCT (Virtual Cable Test)
Statystyki przepływu danych na portach
Aktualizacja oprogramowania poprzez TFTP

24 porty RJ45 10/100Mb/s (automatyczna negocjacja szybkości połączeń, automatyczne krosowanie Auto MDI/MDIX)
2 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
2 porty RJ45 10/100/1000Mb/s (automatyczna negocjacja połączeń, automatyczne krosowanie MDI/MDIX)
10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100? (do 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100? (do 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Power, System, Link/Act, 100M, 1000M,
FCC, CE
440*180*44 mm (17,3*7,1*1,7 cali)
Dopuszczalna temperatura pracy:
0ºC~40ºC
Dopuszczalna temperatura przechowywania:
-40ºC~70ºC
Dopuszczalna wilgotność powietrza:
10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania:
5%~90%, niekondensująca
100-240VAC, 50/60Hz
Powiązane z tym produktem:
  • Patchcord kat.5e 1m UTP

    Kabel UTP kat.5e prosty zakończony z dwóch stron wtykiem RJ-45.

    netto: 1.58 zł
    brutto: 1.94 zł
     
  • Fibrain SFP 1000BASE-SX 850NM MMF LC DUPLEX 550m

    Wysokiej jakości moduł optyczny moduł Mini-GBIC FTS-M12G-S85L-55M (Mini- Gigabit Interface Converter) firmy Fibrain. Jest w pełni zgodny ze standardem SFP (Small Form-factor Pluggable). Dzięki doskonałej współpracy z większością przełączników i routerów dysponujących gniazdem SFP znajdzie zastosowanie w połączeniach telekomunikacyjnych 1000Mbit/s Ethernet, ATM, PDH/SDH oraz z dyskami i macierzami dyskowymi zgodnymi z Fiber Channel.

    netto: 51.75 zł
    brutto: 63.65 zł
     
  • Fibrain SFP 1000BASE-LH 1310NM SMF LC DUPLEX 20km

    Wysokiej jakości moduł optyczny FTS-S12G-S31L-020D moduł Mini-GBIC (Mini- Gigabit Interface Converter) firmy Fibrain. Jest w pełni zgodny ze standardem SFP (Small Form-factor Pluggable).

    netto: 53.89 zł
    brutto: 66.28 zł
     
  • FIBRAIN SFP WDM 1000MB TX:1310NM/RX:1550NM SC 5km

    Wkładka FIBRAIN SFP WDM 1000MB TX:1310NM/RX:1550NM SC simplex 5km pozwala na zestawienie wysoko wydajnego połączenia Gigabit Ethernet za pomocą jednomodowego światłowodu.

    netto: 72.85 zł
    brutto: 89.61 zł
     
  • FIBRAIN SFP WDM 1000MB TX:1550NM/RX:1310NM SC 5km

    Wkładka FIBRAIN SFP WDM 1000MB TX:1550NM/RX:1310NM SC simplex 5km pozwala na zestawienie wysoko wydajnego połączenia Gigabit Ethernet za pomocą jednomodowego światłowodu.

    netto: 85.18 zł
    brutto: 104.77 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • FIBRAIN SFP WDM 1000MB TX:1310NM/RX:1550NM SC 20km

    Wkładka FIBRAIN SFP WDM 1000MB TX:1310NM/RX:1550NM SC simplex 20km pozwala na zestawienie wysoko wydajnego połączenia Gigabit Ethernet za pomocą jednomodowego światłowodu.

    netto: 85.18 zł
    brutto: 104.77 zł
     
  • FIBRAIN SFP WDM 1000MB TX:1550NM/RX:1310NM SC 20km

    Wkładka FIBRAIN SFP WDM 1000MB TX:1550NM/RX:1310NM SC simplex 20km pozwala na zestawienie wysoko wydajnego połączenia Gigabit Ethernet za pomocą jednomodowego światłowodu.

    netto: 110.81 zł
    brutto: 136.30 zł
     
  • MODUŁ SFP WDM Optec 1,25G TX:1550NM/RX:1310NM SC 20km

    Wkładka SFP WDM 1,25GMB TX:1550NM/RX:1310NM SC simplex 20km pozwala na zestawienie wysoko wydajnego połączenia Gigabit Ethernet za pomocą jednomodowego światłowodu.

    netto: 84.00 zł
    brutto: 103.32 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • MODUŁ SFP WDM Optec 1,25G TX:1310NM/RX:1550NM SC 20km

    Wkładka SFP WDM 1.25GMB TX:1310NM/RX:1550NM SC simplex 20km pozwala na zestawienie wysoko wydajnego połączenia Gigabit Ethernet za pomocą jednomodowego światłowodu.

    netto: 57.00 zł
    brutto: 70.11 zł
     
  • MODUŁ SFP WDM Optec 1,25G TX:1310NM/RX:1550NM SC 3km DDM

    Wkładka SFP WDM Optec 1,25G TX:1310NM/RX:1550NM SC 3km pozwala na zestawienie wysoko wydajnego połączenia Gigabit Ethernet za pomocą jednomodowego światłowodu.

    netto: 47.28 zł
    brutto: 58.15 zł
     
  • MODUŁ SFP WDM Optec 1,25G TX:1550NM/RX:1310NM SC 3km DDM

    SFP WDM Optec 1,25G TX:1550NM/RX:1310NM SC 3km pozwala na zestawienie wysoko wydajnego połączenia Gigabit Ethernet za pomocą jednomodowego światłowodu.

    netto: 47.16 zł
    brutto: 58.01 zł
     
  • MODUŁ SFP WDM Optec 1,25G TX:1550NM/RX:1310NM SC 20km DDM

    SFP WDM Optec 1,25G TX:1550NM/RX:1310NM SC 20km DDM pozwala na zestawienie wysoko wydajnego połączenia Gigabit Ethernet za pomocą jednomodowego światłowodu.

    netto: 85.00 zł
    brutto: 104.55 zł
     
  • MODUŁ SFP WDM Optec 1,25G TX:1310NM/RX:1550NM SC 20km DDM

    SFP WDM Optec 1,25G TX:1310NM/RX:1550NM SC 20km DDM pozwala na zestawienie wysoko wydajnego połączenia Gigabit Ethernet za pomocą jednomodowego światłowodu.

    netto: 79.98 zł
    brutto: 98.38 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP 1000Base-ZX SM TX1550 120KM LC DUPLEX DDM (SFP-LD)

    Moduł SFP 1,25G FS-1524-FL80D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1550nm z mocą optyczną na dystansie do 120km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 251.92 zł
    brutto: 309.86 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.