GBIC WDM OPTEC, 1.25G, SM SC, 16dB (20km), TX1310/RX1550

producent: OPTEC

ID: 1914

Cena netto: 143.05 zł

Cena brutto: 175.95 zł

Zadzwoń i zamów: +48 84 616 76 00

Opiekun produktu: Piotr Kawala

Specyfikacja produktu:

Port
Długość fali TX
Długość fali RX
Zasięg portu
Okablowanie portu
Wave Division Multiplexing (WDM)
Typ modułu
Okres gwarancji
1x 1,25 Gbps SC SM
1310 nm
1550 nm
20 km
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
tak
GBIC
36 miesięcy
Powiązane z tym produktem:
  • FIBRAIN SFP WDM 1000MB TX:1550NM/RX:1310NM SC 5km

    Wkładka FIBRAIN SFP WDM 1000MB TX:1550NM/RX:1310NM SC simplex 5km pozwala na zestawienie wysoko wydajnego połączenia Gigabit Ethernet za pomocą jednomodowego światłowodu.

    netto: 85.18 zł
    brutto: 104.77 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • FIBRAIN SFP WDM 1000MB TX:1550NM/RX:1310NM SC 20km

    Wkładka FIBRAIN SFP WDM 1000MB TX:1550NM/RX:1310NM SC simplex 20km pozwala na zestawienie wysoko wydajnego połączenia Gigabit Ethernet za pomocą jednomodowego światłowodu.

    netto: 110.81 zł
    brutto: 136.30 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • FIBRAIN GBIC WDM 1.25G TX:1550NM/RX:1310NM SC 20km

    Wysokiej jakości moduł GBIC-WDM przeznaczony do budowy łączy światłowodowych z użyciem technologii WDM. Jest do moduł simplex do światłowodów jednomodowych, umożliwiający przesyłanie danych z prędkością do 1,25GBps na odległości dochodzące do 20 kilometrów.

    netto: 243.13 zł
    brutto: 299.05 zł
     
  • FIBRAIN SFP WDM 1000MB TX:1550NM/RX:1310NM LC 20km

    Wkładka FIBRAIN SFP WDM 1000MB TX:1550NM/RX:1310NM LC simplex 20km pozwala na zestawienie wysoko wydajnego połączenia Gigabit Ethernet za pomocą jednomodowego światłowodu.

    netto: 128.30 zł
    brutto: 157.81 zł
     
  • FIBRAIN GBIC WDM 1.25G TX:1550NM/RX:1310NM SC 10km

    Wysokiej jakości moduł GBIC-WDM przeznaczony do budowy łączy światłowodowych z użyciem technologii WDM. Jest do moduł simplex do światłowodów jednomodowych, umożliwiający przesyłanie danych z prędkością do 1,25GBps na odległości dochodzące do 10 kilometrów.

    netto: 212.19 zł
    brutto: 260.99 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.