MikroTik Cloud Core Router CCR1036-12G-4S-EM

producent: MikroTik

ID: 2258

Cena netto: 4 240.36 zł

Cena brutto: 5 215.64 zł

Zadzwoń i zamów: +48 84 616 76 00

Informacja o produkcie:

Cloud Core Router CCR1036 to najpotężniejsza kreacja jednego z największych producentów urządzeń dla sieci bezprzewodowych, firmy Mikrotik. Niespotykana do tej pory wydajność to efekt zastosowania procesora Tilera Tile-Gx36 wyposażonego w 36 rdzeni, każdy działający z prędkością 1,2GHz. W połączeniu z 16GB RAM, dwunastoma Gigabitowymi portami LAN i czterema gniazdami SFP, CCR jest potężnym, wszechstronnym urządzeniem będącym w stanie sprostać nawet najwyższym wymaganiom odnośnie wydajności. Ob

Właściwości MikroTik CCR1036-4S

- Obudowa 1U z możliwością montażu w szafie RACK
- Procesor Tilera Tile-Gx36, 16 rdzeni @ 1.2GHz
- 12MB pamięci cache
- 1GB pamięci NAND
- 12x port LAN RJ-45 10/100/1000Mbps
- 4x gniazdo SFP 1,25G (Mini-GBIC)
- Porty połączone bezpośrednio z CPU
- 1x port USB
- 1x port konsoli RS-232
- Kolorowy, dotykowy wyświetlacz LCD
- 2x slot SODIMM
- 16 GB RAM
- Pobór mocy maks. 38W
- Monitoring napięcia, temperatury CPU, temperatury PCB
- System RouterOS v6 64bit z licencją Level 6
- zawartość opakowania: CCR1036-4S w obudowie 1U, zasilacz, kabel zasilający, panel LCD, kabel USB,


Kompatybilność modułów SFP FIBERTECHNIC z najpopularniejszymi przełącznikami MikroTik, Ubiquiti, TP-Link:

 

Specyfikacja produktu:

CPU
Monitoring zasilania
Pobór mocy
Liczba rdzeni CPU
RAM
Architektura CPU
LAN
MiniPCI
USB
Złązcze zasilania
PoE
Monitoring napięcia
Monitoring temperatury CPU
Monitoring temperatury PCB
Wymiary
OS
Temperatura pracy
Licencja RouterOS
Tilera Tile-Gx36 1.2GHz
Tak
60W
36
16GB
Tile GX
12x RJ-45 10/100/1000Mbps
N/A
Tak
IEC C14 110/220V
Nie
Tak
Tak
Nie
355x145x55mm
RouterOS v6 (64bit)
Maks. temp. otoczenia 50C @1.2Ghz; 70C @1Ghz CPU
L6
Powiązane z tym produktem:
  • Patchcord kat.5e 1m UTP

    Kabel UTP kat.5e prosty zakończony z dwóch stron wtykiem RJ-45.

    netto: 2.22 zł
    brutto: 2.73 zł
     
  • Patchcord kat.5e 2m UTP

    Kabel UTP kat.5e prosty zakończony z dwóch stron wtykiem RJ-45

    netto: 2.57 zł
    brutto: 3.15 zł
     
  • Patchcord kat.5e 0.5m UTP

    Kabel UTP kat.5e prosty zakończony z dwóch stron wtykiem RJ-45

    netto: 1.87 zł
    brutto: 2.30 zł
     
  • Patchcord kat.5e 3m UTP

    Kabel UTP kat.5e prosty zakończony z dwóch stron wtykiem RJ-45

    netto: 3.23 zł
    brutto: 3.97 zł
     
  •  MikroTik Routerboard SFP Dual S-31DLC20D, 1.25G, SM LC 20km 1310nm

    S-31DLC20D jest modułem SFP 1.25G SFP 1310nm, posiada złącze Dual LC , do 20KM Single Mode DDM. Kompatybilny i przetestowany z RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU CCR1016-12G and CCR1036-12G-4S. Moduł jest także kompatybilny nie tylko z urządzeniami MikroTik.

    netto: 81.21 zł
    brutto: 99.89 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • MikroTik Routerboard SFP Dual, S-85DLC05D, 1.25G, MM LC 550m 850nm

    S-85DLC05D jest modułem SFP 1.25G o wiązce 850nm, Multi Mode ze złączem Dual LC. DDM. Kompatybilny i przetestowany z RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU CCR1016-12G, CCR1036-12G-4S. Moduł jest także kompatybilny nie tylko z urządzeniami MikroTik.

    netto: 59.80 zł
    brutto: 73.55 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • MikroTik  Routerboard SFP WDM S-3553LC20D 1.25G, SM LC, DDM, 20km kit

    Komplet wkładek SFP WDM 1.25Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

    netto: 255.66 zł
    brutto: 314.46 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • MikroTik  RouterBoard SFP+ 1m direct attach cable S+DA0001

    Najprostrzy i najefektywniejszy ze sposobów na połączenie dwóch urządzeń z gniadami SFP/SFP+. Długość (1m) sprawia, że jest to idealne rozwiązanie do połączenia Routerboardów CCR zamontowanych w szafie RACK.

    netto: 104.44 zł
    brutto: 128.46 zł
     
  • MikroTik  RouterBoard S-RJ01 MODUŁ SFP RJ45

    Gniazdo RJ-45 10/100/1000M montowane w złącze SFP. Współpracuje z większością urządzeń posiadających SFP, dostępnych na rynku.

    netto: 105.98 zł
    brutto: 130.35 zł
     
  • MikroTik RouterBoard SFP+ 3m direct attach cable S+DA0003

    Najprostrzy i najefektywniejszy ze sposobów na połączenie dwóch urządzeń z gniadami SFP/SFP+. Długość (3m) sprawia, że jest to idealne rozwiązanie do połączenia Routerboardów CCR, CRS i innch urządzeń z portem SFP.

    netto: 132.60 zł
    brutto: 163.10 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • SFP+ 10GbE 5m direct attach cable OPTIC

    Najprostrzy i najefektywniejszy ze sposobów na połączenie dwóch urządzeń z gniadami SFP/SFP+. Długość (5m) sprawia, że jest to idealne rozwiązanie do połączenia Routerboardów CCR,CRS i innych urządzeń wyposażonych w gniazdo SFP/SFP+ zamontowanych w szafie RACK.

    netto: 140.28 zł
    brutto: 172.54 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.