MikroTik RouterBoard NetMetal 5 RB922UAGS-5HPacD-NM 802.11ac MIMO 2x2

producent: MikroTik

ID: 2622

Cena netto: 484.10 zł

Cena brutto: 595.44 zł

Czas realizacji: 48 godziny

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Paweł Maziarz.
    Paweł Maziarz.

Informacja o produkcie:

RouterBoard RB922UAGS-5SHPacD-NM to AP/CPE/Point-to-Point zamknięty w metalowej, wodoodpornej obudowie. Wyposażony jest w moduł radiowy 5GHz QCA9882, który pracuje w standardzie 802.11ac. Urządzenie posiada gniazdo na wkładki SFP oraz jeden port Gigabit Ethernet,co pozwala na pełne wykorzystanie potencjału technologii 2x2 MIMO 802.11ac. Procesor jaki został wykorzystany w RB921UAGS-5SHPacD-NM to QCA9557 o częstotliwości taktowania720MHz współpracujący ze 128MB RAM. Oprogramowanie: MikroTik Ro


Kompatybilność modułów SFP FIBERTECHNIC z najpopularniejszymi przełącznikami MikroTikUbiquitiTP-Link:

 

Specyfikacja produktu:

CPU
Pamięć RAM
Ethernet
SFP
Wireless

Inne
Rozszerzenia
Opcje zasilania
Wymiary
Pobór mocy
OS
QCA9557 720MHz
128MB DDR wbudowanej pamięci
1x Gigabit port z Auto-MDI/X
1 gniazdo na wkładkę SFP
Wbudowana antena 5GHz QCA9882 802.11ac,
2x RP-SMA
reset, beeper, signal and status LEDs
Port USB 2.0, 1x slot miniPCIe, SIM slot (wymagana karta miniPCIe)
PoE: 8-30V DC (Non 802.3af)
143x247x48mm
17W przy 24V
MikroTik RouterOS, licencja Level4
Powiązane z tym produktem:
  • Mikrotik mANT30 MTAD-5G-30D3 30dBi 2x2 MIMO

    MTAD-5G-30D3 30dBi 2x2 MIMO to profesjonalna antena dualna o zysku 30dBi na częstotliwość 5GHz. Wyprodukowana według najwyższych standardów. Antena jest przystosowana do urządzeń RouterBoard BaseBox5 level4 oraz do każdego innego urządzenia z dualnym modułem radiowym.

    netto: 394.40 zł
    brutto: 485.11 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Mikrotik mANT30 PA MTAD-5G-30D3-PA 30dBi 2x2 MIMO

    MTAD-5G-30D3-PA 30dBi 2x2 MIMO to profesjonalna antena dualna o zysku 30dBi na częstotliwość 5GHz. Wyprodukowana według najwyższych standardów. Antena jest przystosowana do urządzeń RouterBoard BaseBox5 level4 oraz do każdego innego urządzenia z dualnym modułem radiowym.

    netto: 459.65 zł
    brutto: 565.37 zł
     
  • MikroTik RouterBoard DynaDishG-5HacD 5GHz 802.11ac

    DynaDish jest access pointem zintegrowanym z anteną o zysku 25dBm i kącie promieniowania 8°. Urządzenie pracuje w standardzie 802.11ac dzięki czemu możliwe jest uzyskanie transferu danych do 866Mbit. Wąski kąt promieniowania oraz licencja Level 3 sprawia ze urządzenie idealnie nadaje się do realizacji połączeń punkt-punkt. DynaDish jest kompatybilny ze standardami zasilania 802.3af/at (11-60V).

    netto: 502.57 zł
    brutto: 618.16 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • MikroTik RouterBOARD QRT-5 ac

    RB911G-5HPACD-QRT - jest anteną panelową zysku 24dBi z wbudowanym na pokładzie Routerboardem RB911G-5HPacD z nadajnikiem radiowym o mocy 30dBm działającym w standardzie 802.11ac. Płyta posiada również w jeden port Gigabit Ethernet, pozwala to w pełni wykorzystać potencjał sieci możliwości standardu AC. Na pokładzie znajduje się CPU Atheros QCA9557 720MHz, 128MB RAM oraz 128MB pamięci NAND. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 4. Zasilanie: PoE 10-30VDC.

    netto: 675.56 zł
    brutto: 830.94 zł
     
  • Modem 4G LTE miniPCI Express D15G2

    Karta do odbioru sygnału LTE ze złączem miniPCI-express. Idealna do zastosowania w platformach routerboard oraz dla zwykłych komputerów np. laptopa. Karta jest zgodna z Band 3/7/20 czyli działa wszędzie gdzie LTE pracuje na 800/1800/2600MHz. Karta zgodna z Windows 2000/XP/Vista/7/8 & Linux oraz RouterOS. Obsługuje technologie MIMO 2x2 i posiada dwa złacza antenowe uFL.

    netto: 249.00 zł
    brutto: 306.27 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Karta Mikrotik RouterBoard R11e-2PHnD

    netto: 119.00 zł
    brutto: 146.37 zł
     
  • Mikrotik RouterBoard mANT 15s 5GHz 15/120 MTAS-5G-15D120

    Antena mANT 15s MTAS-5G-15D120 zaprojektowana została by błyskawicznie stworzyć zestaw bazowy z urządzeniami serii BaseBox, NetBox lub NetMetal. Seria mANT to dwupolaryzacyjne anteny z dwoma konektorami RP-SMA, 15dBi zyskiem oraz kątem promieniowania 120 stopni w poziomie. mANT 15s jest kompatybilna z uchwytem urządzeń SXT dzięki czemu możliwe jest użycie anteny z systemami QuickMount. W zestawie występuje uchwyt quickMOUNT PRO.

    netto: 169.73 zł
    brutto: 208.77 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Mikrotik RouterBoard mANT 19s 5GHz 19/120 MTAS-5G-19D120

    Antena mANT 19s MTAS-5G-19D120 została zaprojektowana do jako uzupełnienie urządzeń serii BaseBox, NetBox, NetMetal. Seria mANT to dwupolaryzacyjne anteny z dwoma konektorami RP-SMA, 19dBi zyskiem oraz kątem promieniowania 120 stopni w poziomie. W komplecie mANT 19s występuje uchwyt quickMOUNT PRO oraz metaliczny uchwyt typu U.

    netto: 324.80 zł
    brutto: 399.50 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP 1000Base-LX SM 1310nm 10KM LC DUPLEX DDM

    Wkładka SFP 1,25G FS-1324-FL10D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1310nm z mocą optyczną na dystansie do 10km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 33.15 zł
    brutto: 40.78 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP 1000Base-LX SM 1310nm 20KM LC DUPLEX DDM

    Wkładka SFP 1,25G FS-1324-FL20D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1310nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 37.91 zł
    brutto: 46.63 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP 1000Base-LH+ SM 1310nm 40KM LC DUPLEX DDM

    Wkładka SFP 1,25G FS-1324-FL40D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1310nm z mocą optyczną na dystansie do 40km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 67.69 zł
    brutto: 83.26 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10GBase-SR MM 850nm 300m LC DUPLEX DDM

    Wkładka SFP+ 10GG FSP-08192-VL03 wielomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 850nm z mocą optyczną na dystansie do 300m ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 64.19 zł
    brutto: 78.95 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10GBase-LR SM 1310nm 10km LC DUPLEX DDM

    Wkładka SFP+ 10G FSP-13192-DL10D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1310nm z mocą optyczną na dystansie do 10km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 128.55 zł
    brutto: 158.12 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10GBase-LR SM 1310nm 20km LC DUPLEX DDM

    Wkładka SFP+ 10G FSP-13192-DL20D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1310nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 135.82 zł
    brutto: 167.06 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1310 RX1550 20KM LC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B3524-FL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing)jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 42.60 zł
    brutto: 52.40 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1550 RX1310 20KM LC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B5324-FL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1550/1310nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 56.94 zł
    brutto: 70.04 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1310 RX1550 3KM LC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B3524-FL03D WDM (Wavelength Division Multiplexing)jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm z mocą optyczną na dystansie do 3km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 42.60 zł
    brutto: 52.40 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1550 RX1310 3KM LC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B5324-FL03D WDM (Wavelength Division Multiplexing)jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1550/1310nm z mocą optyczną na dystansie do 3km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 42.60 zł
    brutto: 52.40 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1310 RX1550 20KM SC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B3524-FS20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 42.60 zł
    brutto: 52.40 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1550 RX1310 20KM SC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B5324-FS20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1550/1310nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 56.94 zł
    brutto: 70.04 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1310 RX1550 3KM SC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B3524-FS03D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm z mocą optyczną na dystansie do 3km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 42.60 zł
    brutto: 52.40 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1550 RX1310 3KM SC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B5324-FS03D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1550/1310nm z mocą optyczną na dystansie do 3km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 42.60 zł
    brutto: 52.40 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10G WDM SM TX1270 RX1330 20KM LC DDM

    Wkładka SFP+ 10G FS-B23192-DL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1270/1330nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 137.06 zł
    brutto: 168.58 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10G WDM SM TX1330 RX1270 20KM LC DDM

    Wkładka SFP+ 10G FS-B32192-DL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1330/1270nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 137.23 zł
    brutto: 168.80 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10GBase-ZR SM 1550nm 40km LC DUPLEX DDM

    Moduł SFP+ 10G FSP-15192-DL40D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1550nm z mocą optyczną na dystansie do 40km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 639.86 zł
    brutto: 787.03 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10GBase-ZR SM 1550nm 80km LC DUPLEX DDM (SFP-LD)

    Moduł SFP+ 10G FSP-15192-DL80D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1550nm z mocą optyczną na dystansie do 80km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 970.55 zł
    brutto: 1 193.77 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10GBase-ZR SM 1550nm 120km LC DUPLEX DDM (SFP-LD)

    Moduł SFP+ 10G FSP-15192-DL120D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1550nm z mocą optyczną na dystansie do 120km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 2 144.00 zł
    brutto: 2 637.12 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP 1000Base-ZX SM TX1550 80KM LC DUPLEX DDM (SFP-LD)

    Moduł SFP 1,25G FS-1524-FL80D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1550nm z mocą optyczną na dystansie do 80km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 155.18 zł
    brutto: 190.87 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP 1000Base-ZX SM TX1550 120KM LC DUPLEX DDM (SFP-LD)

    Moduł SFP 1,25G FS-1524-FL80D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1550nm z mocą optyczną na dystansie do 120km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 251.92 zł
    brutto: 309.86 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP 1000Base-LH+ SM 1550nm 40KM LC DUPLEX DDM

    Wkładka SFP 1,25G FS-1524-FL40D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1550nm z mocą optyczną na dystansie do 40km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 86.52 zł
    brutto: 106.42 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.