MikroTik RouterBOARD 922UAGS-5HPacD Level4

producent: MikroTik

ID: 2670

GTU: GTU_06

Cena netto: 326.26 zł

Cena brutto: 401.30 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Paweł Maziarz.
    Paweł Maziarz.

Informacja o produkcie:

Mikrotik RouterBOARD RB922UAGS-5HPacD to wszechstronna baza do stworzenia wydajnego, bezprzewodowego routera czy hotspota Wi-Fi. Nadajnik radiowy w standardzie 802.11ac umożliwia osiągnięcie wysokich transferów bez kabli. D dzięki szeregowi złacz, w tym SFP i Gigabit Ethernet także transmisja z udziałem kabli miedzianych lub światłowodów będzie przebiegała w bardzo szybkim tempie.

Najważniejsze cechy MikroTik RouterBOARD 922UAGS-5HPacD Level4:

- wsparcie dla standardu 802.11ac

- transfer rzędu 866Mbit

- szerokości kanału: 20/40/80MHz

- 1x gniazdo SFP

- 1x złącze RJ-45 Gigabit Ethernet

- złącze miniPCI-Express

- gniazdo kart SIM do komunikacji 3G/4G (konieczne zastosowanie modemu mPCI-Express)

- port USB

- dwa złącza MMCX do podłączenia zewnętrznych anten

- nadajnik MIMO 2x2 o mocy 1300mW

- system operacyjny RouterOS z licencją Level 4 (Access Point)

 


Kompatybilność modułów SFP FIBERTECHNIC z najpopularniejszymi przełącznikami MikroTikUbiquitiTP-Link:

 

Specyfikacja produktu:

Kod produktu
CPU
SFP DDMI
RAM
10/100/1000 Ethernet
MiniPCI-e
Nadajnik
Standardy Wi-Fi
Number of USB ports
Złacze DC
Wsparcie 802.3af
Napięcie zasilania
PoE in
Monitor napięcia
Monitor temperatury CPU
Monitor temperatury PCB
Wymiary
System operacyjny
Licencja
Pobór mocy
SFP port
USB

RB922UAGS-5HPacD
QCA9557-AT4A-R 720 MHz
tak
128 MB
1x
1x
QCA9882-BR4A-R
802.11ac
1
1
tak
8 V - 30 V
tak
tak
nie
tak
105x105mm
RouterOS
level 4
17 W
1
1


Powiązane z tym produktem:
  • Zasilacz impulsowy 24V/1A 24W

    RouterBoard zasilacz 24V 1A do RB411, RB433 RB133C, RB133, RB333, RB532A

    netto: 22.38 zł
    brutto: 27.53 zł
     
  • Adapter PoE injector na kablu 1000 Mbps RBGPOE

    Nowy adapter PoE Gigabit MikroTik do zasilania płyt RouterBOARD przez Gigabit Ethernet. Pomaga zmniejszyć liczbę przewodów prowadzących na wieżę. Może być wykorzystywany do zasilania i komunikacji z urządzeniami 10/100/1000 Mbps. Do korzystania z wszystkimi RouterBOARD-ami, które obsługują 9-48V PoE.

    netto: 26.01 zł
    brutto: 31.99 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • AirBox23 Dual /MMCX

    AirBox23 Dual /MMCX to wysokiej jakości dualna antena panelowa o zysku 2 x 23dBi ze zintegrowaną obudową. Wyposażona jest w dwa pigtaile zakończone złączami MMCX i masywny uchwyt umożliwiający stabilny montaż i dokładne wizowanie zestawu radiowego. Antena w połączeniu z urządzeniami Routerboard serii 911, 411, 711 staje się podstawą wymagających linków i zestawów klienckich.

    netto: 339.00 zł
    brutto: 416.97 zł
     
  • Mikrotik ACSWIM 2.4GHz/5.8GHz MMCX antena dookólna

    Antena ACSWIM idealnie pasuje do obudów wewnętrznych RouterBOARD, zakończona złączem MMCX (wpinanym bezpośrednio do modułu radiowego miniPCI). Zysk energetyczny 4dBi.

    netto: 30.00 zł
    brutto: 36.90 zł
     
  • Obudowa MikroTik RB922

    Obudowa wewnętrzna uniwersalna pasująca do płyt routerboard RB922. Całość wykonana z aluminium, malowana na czarno.

    netto: 40.00 zł
    brutto: 49.20 zł
     
  • StationBox InSpot + 2x antena 2dBi MMCX

    Stationbox InSpot to obudowa firmy RF Elements dzięki której w prosty sposób można stworzyć estetyczny hotspot. Dzięki wysokiej jakości, starannemu wykonaniu i miejscu wewnątrz na zamontowanie Routerboardów serii 411, 711,911,912 i 922, stworzenie punktu dostępowego z możliwością montażu na suficie/ścianie jest bardzo proste. Zestaw zawiera dwie anteny ze złączem MMCX o zysku 2dBi każda.

    netto: 65.13 zł
    brutto: 80.11 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • MikroTik RouterBoard DynaDishG-5HacD 5GHz 802.11ac

    DynaDish jest access pointem zintegrowanym z anteną o zysku 25dBm i kącie promieniowania 8°. Urządzenie pracuje w standardzie 802.11ac dzięki czemu możliwe jest uzyskanie transferu danych do 866Mbit. Wąski kąt promieniowania oraz licencja Level 3 sprawia ze urządzenie idealnie nadaje się do realizacji połączeń punkt-punkt. DynaDish jest kompatybilny ze standardami zasilania 802.3af/at (11-60V).

    netto: 502.57 zł
    brutto: 618.16 zł
     
  • MikroTik RouterBOARD QRT-5 ac

    RB911G-5HPACD-QRT - jest anteną panelową zysku 24dBi z wbudowanym na pokładzie Routerboardem RB911G-5HPacD z nadajnikiem radiowym o mocy 30dBm działającym w standardzie 802.11ac. Płyta posiada również w jeden port Gigabit Ethernet, pozwala to w pełni wykorzystać potencjał sieci możliwości standardu AC. Na pokładzie znajduje się CPU Atheros QCA9557 720MHz, 128MB RAM oraz 128MB pamięci NAND. Oprogramowanie: MikroTik RouterOS Level 4. Zasilanie: PoE 10-30VDC.

    netto: 675.56 zł
    brutto: 830.94 zł
     
  • Modem 4G LTE miniPCI Express D15G2

    Karta do odbioru sygnału LTE ze złączem miniPCI-express. Idealna do zastosowania w platformach routerboard oraz dla zwykłych komputerów np. laptopa. Karta jest zgodna z Band 3/7/20 czyli działa wszędzie gdzie LTE pracuje na 800/1800/2600MHz. Karta zgodna z Windows 2000/XP/Vista/7/8 & Linux oraz RouterOS. Obsługuje technologie MIMO 2x2 i posiada dwa złacza antenowe uFL.

    netto: 249.00 zł
    brutto: 306.27 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Karta Mikrotik RouterBoard R11e-2PHnD

    netto: 119.00 zł
    brutto: 146.37 zł
     
  • MikroTik  Routerboard moduł GPON ONU / ONT SFPONU  SC SIMPLEX 20km

    SFPONU GPON ONU to moduł światłowodowy, dzięki któremu dowolne urządzenie Routerboard z gniazdem SFP można przekształcić w końcówkę kliencką GPON. Urządzenie nie wymaga konfiguracji u klienta ponieważ odbywa się ona od strony dostawcy usług FTTx. SFPONU jest kompatybilne ze wszystkimi Routerboardami z gniazdem SFP oraz wszystkimi wersjami oprogramowania RouterOS.Dioda o mocy 28db zapewnia zasięg do 20km. Moduł wyposażony jest w pojedyncze gniazdo SC (SC/UPC simplex).

    netto: 294.88 zł
    brutto: 362.70 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.