MikroTik RouterBOARD Cloud Router Switch CRS210-8G-2S+IN

producent: MikroTik

ID: 2721

Produkt archiwalny

Opiekun produktu: Paweł Maziarz.
    Paweł Maziarz.

Informacja o produkcie:

RTB-CRS210-8G-2S-IN to w pełni funkcjonalny przełącznik warstwy 3 zarządzany przez system RouterOS level 5. Urządzenie zostało wyposażone w 8 portów Gigabit Ethernet oraz 2 gniazda na wkładki SFP+ o przepustowości do 10Gb (pierwszy port obsługuje moduły 1,25G oraz 10G, drugi port tylko modułów 10G). Wszystkie porty Ethernet są w pełni niezależne i obsługują 802.1Q - VLAN, oraz zaawansowane protokoły routingu warstwy 3 takie jak RIPv2, OSPF i BGP4. RTB-CRS210-8G-2S-IN jest w obudowie typu desktop

Najważniejsze cechy MikroTik Cloud Router Switch CRS210-8G-2S+IN :

- Procesor QCA8519-AC2C

- 8x portów Gigabit Ethernet

- 2x gniazdo na wkładkę SFP 10Gb

- Ekran dotykowy LCD

- System operacyjny RouterOS Level 5

- W komplecie zasilacz i uchwyt  montażowy do szafy RACK

- Uwaga: Gniazdo SFP+1 wspiera wyłącznie SFP 1.25G , gniazdo SFP+2 wspiera wyłącznie SFP 10G


Kompatybilność modułów SFP FIBERTECHNIC z najpopularniejszymi przełącznikami MikroTik, Ubiquiti, TP-Link:

 

Specyfikacja produktu:

Procesor
Pamięć
Porty
Inne
Zasilanie
Wymiary
System operacyjny
W zestawie
QCA8519-AC2C 400MHz
64MB RAM, 128MB NAND
8x 10/100/1000 Mbit/s Ethernet z Auto-MDI/X 2x gniazda SFP 10Gb 1x port szeregowy (RJ45) RESET, ekran dotykowy LCD, monitor napięcia i temperatury,
Poprzez zasilacz z złczem jack 24v 0.8A
200x144x47mm
MikroTik RouterOS, Licencja Level 5
CRS , zasilacz, uszy RACK
Powiązane z tym produktem:
  • Patchcord kat.5e 1m UTP

    Kabel UTP kat.5e prosty zakończony z dwóch stron wtykiem RJ-45.

    netto: 1.70 zł
    brutto: 2.08 zł
     
  • Patchcord kat.5e 2m UTP

    Kabel UTP kat.5e prosty zakończony z dwóch stron wtykiem RJ-45

    netto: 1.97 zł
    brutto: 2.42 zł
     
  • Patchcord kat.5e 0.5m UTP

    Kabel UTP kat.5e prosty zakończony z dwóch stron wtykiem RJ-45

    netto: 1.57 zł
    brutto: 1.93 zł
     
  • Patchcord kat.5e 3m UTP

    Kabel UTP kat.5e prosty zakończony z dwóch stron wtykiem RJ-45

    netto: 2.51 zł
    brutto: 3.08 zł
     
  • MikroTik  Routerboard moduł GPON ONU / ONT SFPONU  SC SIMPLEX 20km

    SFPONU GPON ONU to moduł światłowodowy, dzięki któremu dowolne urządzenie Routerboard z gniazdem SFP można przekształcić w końcówkę kliencką GPON. Urządzenie nie wymaga konfiguracji u klienta ponieważ odbywa się ona od strony dostawcy usług FTTx. SFPONU jest kompatybilne ze wszystkimi Routerboardami z gniazdem SFP oraz wszystkimi wersjami oprogramowania RouterOS.Dioda o mocy 28db zapewnia zasięg do 20km. Moduł wyposażony jest w pojedyncze gniazdo SC (SC/UPC simplex).

    netto: 294.88 zł
    brutto: 362.70 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10G WDM SM TX1270 RX1330 20KM LC DDM

    Wkładka SFP+ 10G FS-B23192-DL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1270/1330nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 143.02 zł
    brutto: 175.91 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10G WDM SM TX1330 RX1270 20KM LC DDM

    Wkładka SFP+ 10G FS-B32192-DL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1330/1270nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 143.02 zł
    brutto: 175.91 zł
     
  • SFP+ 10G Direct Attach Cable Fibertechnic 0,5m

    SFP+ 10G DAC Fibertechnic z kablem o długości 0,5m do stokowania przełączników z portem SFP+ m.in. Mikrotik, Ubiquiti i inne.

    netto: 68.56 zł
    brutto: 84.33 zł
     
  • SFP+ 10G Direct Attach Cable Fibertechnic 1m

    SFP+ 10G DAC Fibertechnic z kablem o długości 1m do stokowania przełączników z portem SFP+ m.in. Mikrotik, Ubiquiti i inne.

    netto: 75.53 zł
    brutto: 92.90 zł
     
  • SFP+ 10G Direct Attach Cable Fibertechnic 1m

    SFP+ 10G DAC Fibertechnic z kablem o długości 1m do stokowania przełączników z portem SFP+ m.in. Mikrotik, Ubiquiti i inne.

    netto: 75.53 zł
    brutto: 92.90 zł
     
  • SFP+ 10G Direct Attach Cable Fibertechnic 3m

    SFP+ 10G DAC Fibertechnic z kablem o długość 3m do stokowania przełączników z portem SFP+ m.in. Mikrotik, Ubiquiti i inne.

    netto: 86.10 zł
    brutto: 105.90 zł
     
  • SFP+ 10G Direct Attach Cable Fibertechnic 5m

    SFP+ 10G DAC Fibertechnic z kablem o długość 5m do stokowania przełączników z portem SFP+ m.in. Mikrotik, Ubiquiti i inne.

    netto: 122.00 zł
    brutto: 150.06 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP 1000Base-ZX SM TX1550 80KM LC DUPLEX DDM (SFP-LD)

    Moduł SFP 1,25G FS-1524-FL80D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1550nm z mocą optyczną na dystansie do 80km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 155.18 zł
    brutto: 190.87 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ XFP 10G WDM SM TX1270 RX1330 20KM LC DDM

    Wkładka XFP 10G FS-B32192-DL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1330/1270nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 259.00 zł
    brutto: 318.57 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • FIBERTECHNIC MODUŁ XFP 10G WDM SM TX1330 RX1270 20KM LC DDM

    Wkładka XFP 10G FS-B23192-DL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1330/1270nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 259.00 zł
    brutto: 318.57 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10G WDM SM TX1270 RX1330 20KM LC DDM HP

    Wkładka SFP+ 10G FS-B23192-DL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1270/1330nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring) dedykowane do switch HP Aruba

    netto: 224.62 zł
    brutto: 276.28 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10G WDM SM TX1330 RX1270 20KM LC DDM HP

    Wkładka SFP+ 10G FS-B32192-DL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1330/1270nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring) dedykowane do switchy HP Aruba

    netto: 224.62 zł
    brutto: 276.28 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.