Netis Router WF2419i 300Mbps

producent: Netis

ID: 2824

GTU: GTU_06

Cena netto: 44.45 zł

Cena brutto: 54.67 zł

Zadzwoń i zamów: +48 84 616 76 00

Opiekun produktu: Adam Barczyński.
    Adam Barczyński.

Informacja o produkcie:

Router N300Mbps Netis rozwiązanie dla aplikacji domowych i małych biur. Urządzenie jest kompatybilne z technologią 802.11b/g/n i oferuje transmisję danych bezprzewodowych do 300Mbps. Router może pracować w trybie AP, WDS, AP+WDS, Repeater, Client. Multi SSID AP pozwala na stworzenie do czterech niezależnych sieci bezprzewodowych dla "rodziny" i "gości". Wbudowany QoS pozwala na kontrolę przepływu pakietów, z możliwością ustawienia minimalnych bądź maksymalnych wartości dla poszczególnych kompute

Specyfikacja produktu:

Standardy bezprzewodowe
Prędkość transmisji
Częstotliwość
Moc nadawcza
Obsługiwane prędkości 802.11n
Obsługiwane prędkości 802.11g
Obsługiwane prędkości 802.11b
Tryby pracy bezprzewodowej
Szyfrowanie
Anteny
Zasilacz DC
typ połączeń WAN
Port Forwarding
QoS
Access Control
VPN Pass-through
Inne
IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n
do 300Mbps
2.4-2.4835GHz
20dBm(MAX)
40MHz(300Mbps, 270Mbps, 2400Mbps, 180Mbps, 120Mbps, 90Mbps, 60Mbps, 30Mbps), 20MHz (144Mbps, 130Mbps, 115Mbps, 86Mbps, 57Mbps, 43Mbps, 28Mbps, 14Mbps)
(54Mbps, 48Mbps, 36Mbps, 24Mbps, 18Mbps, 12Mbps, 11Mbps, 9Mbps, 6Mbps)
(11Mbps,9Mbps, 6Mbps, 5.5Mbps, 2Mbps, 1Mbps)
AP, WDS, AP+WDS, Repeater, Client, Multiple AP
64/128-bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK (TKIP/AES), SSID Broadcast Enable/Disable, Wireless MAC Filtering
2 x 5dBi zamontowane na stałe
9V/500mA(Output)
DHCP(Dynamic IP), PPPoE, Static IP, WISP
Virtual Servers, Port Triggering, UPnP, DMZ, FTP Private Port
WMM, Bandwidth Control
IP/MAC/Domain filtering
PPTP, L2TP, IPSEC
DDNS, Static Routing, WOL, Remote Management, Firmware upgrade

Zestawy zawierające ten produkt:

Powiązane z tym produktem:
  • Patchcord kat.5e 1m UTP

    Kabel UTP kat.5e prosty zakończony z dwóch stron wtykiem RJ-45.

    netto: 1.70 zł
    brutto: 2.08 zł
     
  • Patchcord kat.5e 2m UTP

    Kabel UTP kat.5e prosty zakończony z dwóch stron wtykiem RJ-45

    netto: 1.97 zł
    brutto: 2.42 zł
     
  • TP-LINK Punkt dostępowy TL-WA7210N

    TL-WA7210N jest zewnętrznym punktem dostępowym dalekiego zasięgu przeznaczonym do zapewniania połączeń WISP oraz innych połączeń bezprzewodowych. Antena o zysku 12dBi oraz wysoka czułość odbiornika pozwala w znaczący sposób zwiększyć zasięg transmisji sygnału tworząc bardziej stabilne połączenie bezprzewodowe.

    netto: 135.48 zł
    brutto: 166.64 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Huawei Echolife HG8310M FTTx GPON ONU 1x GBE 1x SC/PC

    EchoLife HG8310M to terminal ONU renomowanej firmy Huawei wykorzystywany w sieciach FTTx. Jego niewielkie wymiary przy zachowaniu wysokiej wydajności sprawiają, że jest doskonałym urządzeniem klienckim. Posiada jeden port Ethernet w standardzie Gigabit oraz złącze GPON ze złączem SC/UPC. Zasilacz 12V/0,5A w zestawie.

    netto: 85.01 zł
    brutto: 104.57 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Huawei Echolife HG8310M klasa C+  FTTx GPON ONU 1x GBE 1x SC/PC

    Huawei EchoLife HG8310M to terminal ONU renomowanej firmy Huawei wykorzystywany w sieciach FTTx. Jego niewielkie wymiary przy zachowaniu wysokiej wydajności sprawiają, że jest doskonałym urządzeniem klienckim. Posiada jeden port Ethernet w standardzie Gigabit oraz złącze GPON ze złączem SC/UPC. Zasilacz 12V/0,5A w zestawie. Klasa urządzenia C+.

    netto: 78.44 zł
    brutto: 96.48 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.