Patchcord SC/APC-SC/UPC SM G.652D duplex 2m

producent: Fibertechnic®

ID: 2914

GTU: GTU_06

Cena netto: 14.91 zł

Cena brutto: 18.34 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/UPC duplex (dwuwłóknowy) o długości 10m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.652D (SM 9/125).

Patchcord światłowodowy zakończony złączami SC/APC (polerowanie kątowe 8°) oraz SC/UPC (polerowanie płaskie), wykonany na włóknie G.652D i długości 2m. Średnica płaszcza zewnętrznego patchcordu to 3mm.

Zastosowane włókno jednomodowe to najczęściej spotykany instalowany typ włókien optymalizowany dla transmisji fali o długości 1310nm oraz fali o długości 1550nm.

Minimalny promień gięcia włókna G.652D to raptem 30mm dzięki czemu wykonany na nim patchcord znakomicie sprawdza się przy budowie sieci pasywnej, punktów węzłowych i dystrybucyjnych a nawet w automatyce przemysłowej.

Specyfikacja produktu:

Rodzaj patchcorda
Rodzaj włókna
Typ transmisji światłowodowej
Rodzaj złącz
Długość
Tłumienność losowa, maksymalna ILw-w=
Tłumienność losowa, średnie ILw-w śr=
Reflektancja RL APC
Wytrzymałość włókna
Element wzmacniający
Średnica płaszcza zewnętrznego
Temperatura pracy
jednomodowy
G.652D
duplex
SC/APC-SC/UPC
2 m
98.1 N
włókna aramidowe / włókna szklane
3 mm
-40 ~ +85 °C
Powiązane z tym produktem:
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM simplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/APC simplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 0.92 zł
    brutto: 1.13 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/APC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.69 zł
    brutto: 2.08 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/UPC SM simplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/UPC simplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 0.89 zł
    brutto: 1.09 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/UPC SM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/UPC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.69 zł
    brutto: 2.08 zł
     
  • FIBRAIN SFP WDM 1000MB TX:1310NM/RX:1550NM SC 5km

    Wkładka FIBRAIN SFP WDM 1000MB TX:1310NM/RX:1550NM SC simplex 5km pozwala na zestawienie wysoko wydajnego połączenia Gigabit Ethernet za pomocą jednomodowego światłowodu.

    netto: 72.85 zł
    brutto: 89.61 zł
     
  • FIBRAIN SFP WDM 1000MB TX:1550NM/RX:1310NM SC 5km

    Wkładka FIBRAIN SFP WDM 1000MB TX:1550NM/RX:1310NM SC simplex 5km pozwala na zestawienie wysoko wydajnego połączenia Gigabit Ethernet za pomocą jednomodowego światłowodu.

    netto: 85.18 zł
    brutto: 104.77 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • MODUŁ SFP WDM Optec 1,25G TX:1310NM/RX:1550NM SC 3km DDM

    Wkładka SFP WDM Optec 1,25G TX:1310NM/RX:1550NM SC 3km pozwala na zestawienie wysoko wydajnego połączenia Gigabit Ethernet za pomocą jednomodowego światłowodu.

    netto: 47.46 zł
    brutto: 58.38 zł
     
  • MODUŁ SFP WDM Optec 1,25G TX:1550NM/RX:1310NM SC 3km DDM

    SFP WDM Optec 1,25G TX:1550NM/RX:1310NM SC 3km pozwala na zestawienie wysoko wydajnego połączenia Gigabit Ethernet za pomocą jednomodowego światłowodu.

    netto: 47.46 zł
    brutto: 58.38 zł
     
  • Organizator kabli 19

    Organizator kabli 19" 1U z regulowanymi plastikowymi uchwytami 58mm z możliwością wyjmowania

    netto: 22.54 zł
    brutto: 27.72 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.