Pigtail SC/UPC SM 9/125 G.652D 1m

producent: inni producenci

ID: 2978

Cena netto: 3.42 zł

Cena brutto: 4.21 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem SC/UPC i długości 1m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.652D (SM2).

Pigtail światłowodowy SC/UPC G.652D 1m jest wykonany w płaszczu zewnętrznym 0.9mm typu easy strip. Pigtaile produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami IEC, EIA / TIA oraz w standardzie Telcordia GR-326-CORE dzięki czemu z powodzeniem stosowane są sieciach telekomunikacyjnych i dostępowych o dużych przepustowościach.

Pigtail z włóknem G.652D to najczęściej instalowany typ włókien zoptymalizowany dla transmisji fali o długości 1310nm, oraz dla transmisji fali o długości 1550nm.

Płaszcz pigtaila jest typu easy strip co umożliwia ściągnięcia płaszcza za pomocą jednej akcji od 100 - 150cm!

Specyfikacja produktu:

Rodzaj pigtaila
Rodzaj złącza
Typ włókna
Długość
Minimalny promień zgięcia
Tłumienność losowa, średnie ILw-w śr=
Reflektancja RL UPC
Temperatura pracy
Średnica płaszcza zewnętrznego
jednomodowy
SC/UPC
G.652D
1m
30mm
50dB
-40 - +85 °C
0.9mm
Powiązane z tym produktem:
  • Adapter światłowodowy SC/UPC SM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/UPC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.69 zł
    brutto: 2.08 zł
     
  • Huawei Echolife HG8245 FTTx EPON ONT WiFi 4x GBE 2x POTS 1x USB 1x BBU 1x SC/PC

    Huawei HG8245 to urządzenie typu ONT do stosowania w sieciach FTTx EPON. Wyposażone w cztery gigabitowe porty Ethernet, dwa porty RJ-11 POTS dla usług VoIP, złącze USB i nadajnik Wi-Fi w pracujący w standardach 802.11b/g/n. HG8245 ma na pokładzie także złącze BBU (Backup Battery Unit) do podłączenia akumulatora.

    netto: 184.38 zł
    brutto: 226.79 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Splitter PLC 1:4 SM 0.9mm 1m (STEEL BOX) blister FT

    Splitter PLC symetryczny z podziałem mocy optycznej 1:4 w powłoce pigtail 0,9mm w obudowie typu steel box bez złącz

    netto: 16.02 zł
    brutto: 19.70 zł
     
  • Multipatchcord 12J SM A-DQ(ZN)B2Y 12xSC/UPC jednostronnie 100m

    Multipatchcord na kablu Fibertechnic Aramid Z-XOTKtcdD 12J 1,2kN SPAN 80m zakończony wtykami 12xSC/UPC jednostronnie o długości 100m. Rozszycie BREAKOUT w powłoce 2mm, kaskada podwójna. Multipathcord jednostronnie zakończony daje możliwość łatwej instalacji kabla w szafce np. SSN-290/290/100 i połączenia w dostępnym polu komutacyjnym oraz przeprowadzenie drugiej strony kabla bez wtyków korytami, lub szachtem teletechnicznym do drugiego punktu i pospawanie pozostałych włókien z kablem magistralny

    netto: 389.00 zł
    brutto: 478.47 zł
     
  • Kaseta czyszcząca OPTIPOP R2, dwa sloty ATC-RE-02 NTT-AT

    Kaseta OPTIPOP R2, dwa sloty ATC-RE-02 NTT-AT do ferrul, wtyczek, złącz światłowodowych SC, MU, SC2, LC, FC, ST.

    netto: 232.05 zł
    brutto: 285.42 zł
     
  • Puszka abonencka CSB15 4xSC biała

    Puszka abonencka CSB15 4xSC biała posiadająca 4 port na adaptery SC Simplex lub 4xLC duplex oraz tackę do spawania włókien światłowodowych z pigtailami

    netto: 15.20 zł
    brutto: 18.70 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.