Splitter FBT 1:2 10:90 SC/APC 900um 1m 2-pak

producent: Extralink

ID: 2986

Cena netto: 71.82 zł

Cena brutto: 88.34 zł

Zadzwoń i zamów: +48 84 616 76 00

Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Splitter FBT 1:2 asymetryczny z podziałem mocy optycznej 10:90 zakończony złączami SC/APC w powłoce pigtailowej 900um o długości 1m 2-pak

Sprzęgacz mocy z podziałem mocy 1×2 metal box, wykonane w technologii spawanej FBT do budowy sieci EPON / GPON. Urządzenia pasywne dedykowane do pracy w jednym, dwóch lub trzech oknach optycznych.

FBT to Technologia produkcji pasywnych elementów optycznych, polegająca na zgrzaniu skręconych ze sobą odsłoniętych rdzeni włókien optycznych.

Zarówno przewody wejściowe i wyjściowe zakończone wtykami SC/APC
Pakowane po 2 sztuki.

Specyfikacja produktu:

Włókno
Długość fal
Podział mocy
Tłumienność IL dB
Return Loss (dB)
Directivity (dB)
Typ złącz
G.652D
1260nm~1650nm
10:90
10,8/0,6
Powiązane z tym produktem:
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

    Szybki Kontakt

  • Cyberteam Sp. z o.o.
    ul. Strefowa 8,
    22-400 Zamość

    Telefon: +48 84 616 76 00
    Kontakt handlowy: 84 616 76 60
    E-mail: cyberteam(at)cyberteam.pl

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.