MikroTik Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+

producent: MikroTik

ID: 3000

Cena netto: 9 860.00 zł

Cena brutto: 12 127.80 zł

Zadzwoń i zamów: +48 84 616 76 00

Informacja o produkcie:

RouterBOARD CCR1072 został wyposażony w procesor firmy 72-rdzeniowy procesor Tilera o taktowaniu 1GHz na każdy rdzeń. Do pełnego wykorzystania potencjału CCR1072 został wyposażony w 8 portów SFP+. co pozwala na przesłanie około 100(!) milionów pakietów na sekundę. Urządzenie posiada dwa zasilacze typu hot-swap dla zapasowego zasilania, pełnej wielkości Smart Card Slot oraz 16GB wbudowanej pamięci ECC RAM oraz szereg dodatkowych rozszerzeń.

72x 1GHz CPU
16GB ECC RAM
nowy procesor Tilera GX
8x SFP+ 10G
80Gbps przepustowości
100 milionów pakietów na sekundę!
1U RACK 19", uszy w zestawie
Dotykowy, kolorowy wyświetlacz LCD
2x hot-swap PSU
MicroSD
2x USB
2x M.2 do instalacji 800mm modułów Key-M x4 PCIe 2.0


Kompatybilność modułów SFP FIBERTECHNIC z najpopularniejszymi przełącznikami MikroTik, Ubiquiti, TP-Link:

 

Specyfikacja produktu:

Taktowanie procesora

Ilość rdzeni procesora

RAM

Pamięć

10/100/1000 Gigabit

Zasilanie

Wspierane napięcie zasilania

Miernik temperatury procesora

Miernik temperatury urządzenia

Miernik napięcia

Miernik natężenia prądu

Wymiary

Poziom licencji RouterOS

System operacyjny

Procesor

Maksymalny pobór mocy

Wyświetlacz

SFP

Rozszerzenia interfejsu

Serial port
1 GHz

72

16 GB

1 GB NAND na płycie, slot microSD

1

2x IEC C14 standard 110/220V (dwa zapasowe moduły PSU)

12 V

Tak

Tak

Tak

Tak

443x315x40mm, Waga: 3.8 kg, Waga z opakowaniem: 5.125 kg

6

RouterOS

Tilera Tile-Gx72 CPU

100 W

Kolorowy LED, Dotykowy

8x 10G Ethernet SFP+ (Mini-GBIC; bez modułów SFP), wsparcie DDMI

1x microUSB 2.0, 1x USB 2.0, Smart Card slot, microSD slot,2x M.2 z x4 PCIE 2.0, Key-M, wsparcie dla modułów: 2242,2260,2280

1xRJ45
Powiązane z tym produktem:
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP 1000Base-LX SM 1310nm 10KM LC DUPLEX DDM

    Wkładka SFP 1,25G FS-1324-FL10D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1310nm z mocą optyczną na dystansie do 10km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 33.15 zł
    brutto: 40.78 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP 1000Base-LX SM 1310nm 20KM LC DUPLEX DDM

    Wkładka SFP 1,25G FS-1324-FL20D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1310nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 37.91 zł
    brutto: 46.63 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP 1000Base-LH+ SM 1310nm 40KM LC DUPLEX DDM

    Wkładka SFP 1,25G FS-1324-FL40D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1310nm z mocą optyczną na dystansie do 40km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 67.69 zł
    brutto: 83.26 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP 1000Base-SX MM 850nm 550m LC DUPLEX

    Wkładka SFP 1,25G FS-0824-VL05 wielomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 850nm z mocą optyczną na dystansie do 550m ze złączem LC duplex

    netto: 34.00 zł
    brutto: 41.82 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP 1000Base-SX+ MM 1310nm 2km LC DUPLEX

    Wkładka SFP 1,25G FS-1324-FL02 wielomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1310nm z mocą optyczną na dystansie do 2km ze złączem LC duplex

    netto: 36.98 zł
    brutto: 45.49 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10GBase-SR MM 850nm 300m LC DUPLEX DDM

    Wkładka SFP+ 10GG FSP-08192-VL03 wielomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 850nm z mocą optyczną na dystansie do 300m ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 64.73 zł
    brutto: 79.62 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10GBase-LR SM 1310nm 10km LC DUPLEX DDM

    Wkładka SFP+ 10G FSP-13192-DL10D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1310nm z mocą optyczną na dystansie do 10km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 108.43 zł
    brutto: 133.37 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10GBase-LR SM 1310nm 20km LC DUPLEX DDM

    Wkładka SFP+ 10G FSP-13192-DL20D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1310nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 112.47 zł
    brutto: 138.34 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP RJ45 10/100/1000BASE-T 100M UTP-5E

    Moduł SFP RJ45 FS-AND-T01 Gigabit Ethernet 10/100/1000MB z auto negocjacją RJ45 do urządzeń posiadających port SFP

    netto: 52.70 zł
    brutto: 64.82 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1310 RX1550 20KM LC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B3524-FL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing)jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 42.60 zł
    brutto: 52.40 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1550 RX1310 20KM LC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B5324-FL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1550/1310nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 56.94 zł
    brutto: 70.04 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1310 RX1550 3KM LC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B3524-FL03D WDM (Wavelength Division Multiplexing)jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm z mocą optyczną na dystansie do 3km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 42.60 zł
    brutto: 52.40 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1550 RX1310 3KM LC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B5324-FL03D WDM (Wavelength Division Multiplexing)jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1550/1310nm z mocą optyczną na dystansie do 3km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 42.60 zł
    brutto: 52.40 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1310 RX1550 20KM SC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B3524-FS20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 42.60 zł
    brutto: 52.40 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1550 RX1310 20KM SC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B5324-FS20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1550/1310nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 56.94 zł
    brutto: 70.04 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1310 RX1550 3KM SC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B3524-FS03D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm z mocą optyczną na dystansie do 3km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 42.60 zł
    brutto: 52.40 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1550 RX1310 3KM SC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B5324-FS03D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1550/1310nm z mocą optyczną na dystansie do 3km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 42.60 zł
    brutto: 52.40 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10G WDM SM TX1270 RX1330 20KM LC DDM

    Wkładka SFP+ 10G FS-B23192-DL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1270/1330nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 139.97 zł
    brutto: 172.16 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10G WDM SM TX1330 RX1270 20KM LC DDM

    Wkładka SFP+ 10G FS-B32192-DL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1330/1270nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 139.73 zł
    brutto: 171.87 zł
     
  • SFP+ 10G Direct Attach Cable Fibertechnic 0,5m

    SFP+ 10G DAC Fibertechnic z kablem o długości 0,5m do stokowania przełączników z portem SFP+ m.in. Mikrotik, Ubiquiti i inne.

    netto: 49.20 zł
    brutto: 60.52 zł
     
  • SFP+ 10G Direct Attach Cable Fibertechnic 1m

    SFP+ 10G DAC Fibertechnic z kablem o długości 1m do stokowania przełączników z portem SFP+ m.in. Mikrotik, Ubiquiti i inne.

    netto: 56.72 zł
    brutto: 69.77 zł
     
  • SFP+ 10G Direct Attach Cable Fibertechnic 3m

    SFP+ 10G DAC Fibertechnic z kablem o długość 3m do stokowania przełączników z portem SFP+ m.in. Mikrotik, Ubiquiti i inne.

    netto: 73.76 zł
    brutto: 90.72 zł
     
  • SFP+ 10G Direct Attach Cable Fibertechnic 5m

    SFP+ 10G DAC Fibertechnic z kablem o długość 5m do stokowania przełączników z portem SFP+ m.in. Mikrotik, Ubiquiti i inne.

    netto: 99.06 zł
    brutto: 121.84 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10GBase-ZR SM 1550nm 40km LC DUPLEX DDM

    Moduł SFP+ 10G FSP-15192-DL40D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1550nm z mocą optyczną na dystansie do 40km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 639.86 zł
    brutto: 787.03 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10GBase-ZR SM 1550nm 80km LC DUPLEX DDM (SFP-LD)

    Moduł SFP+ 10G FSP-15192-DL80D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1550nm z mocą optyczną na dystansie do 80km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 970.55 zł
    brutto: 1 193.77 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10GBase-ZR SM 1550nm 120km LC DUPLEX DDM (SFP-LD)

    Moduł SFP+ 10G FSP-15192-DL120D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1550nm z mocą optyczną na dystansie do 120km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 2 144.00 zł
    brutto: 2 637.12 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP 1000Base-ZX SM TX1550 80KM LC DUPLEX DDM (SFP-LD)

    Moduł SFP 1,25G FS-1524-FL80D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1550nm z mocą optyczną na dystansie do 80km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 155.18 zł
    brutto: 190.87 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP 1000Base-ZX SM TX1550 120KM LC DUPLEX DDM (SFP-LD)

    Moduł SFP 1,25G FS-1524-FL80D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1550nm z mocą optyczną na dystansie do 120km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 251.92 zł
    brutto: 309.86 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • MikroTik RouterBOARD S+RJ10  MODUŁ SFP+ RJ45 10GBASE-T

    Moduł Mikrotik RouterBoard SFP+ RJ45 to rozwiązanie dzięki któremu można w prosty sposób zbudować sieć 10Gbit bez potrzeby stosowania konwerterów światłowodowych. Kompatybilny z każdym Routerboardem wyposażonym w gniazdo światłowodowe SFP+ (CCR, CRS,CSS).

    netto: 204.43 zł
    brutto: 251.44 zł
     
  • Mikrotik Routerboard Woobm-USB moduł zarządzania out of band

    Mikrotik RouterBoard Woobm-USB to moduł zdalnego zarządzania out of band przeznaczony do współpracy z urządzeniami Mikrotik wyposażonymi w złącze USB. Dzięki temu użytkownik po połączeniu się z siecią rozgłaszaną przez Woobm-USB ma dostęp do konsoli konfiguracyjnej urządzenia.

    netto: 57.42 zł
    brutto: 70.63 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Mikrotik Routerboard Zasilacz Hot Swap 48V 150W do CCR1072-1G-8S+ PW48V-12V150W

    MikroTik Routerboard PW48V-12V150W to zasilacz AC/DC do urządzenia CCR-1072-1G-8S+. Napięcie zasilania: 12V, maksymalne natężenie prądu 12,A, maksymalna moc 150W. Do montażu nie jest konieczne wyłączenie urządzenia (hot swap).

    netto: 329.74 zł
    brutto: 405.58 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.