/ Switche   / 8 portowe 
  • / TP-LINK switch TL-SG2210P Smart PoE 8 portowy 10/100/1000Mbps + 2xSFP

TP-LINK switch TL-SG2210P Smart PoE 8 portowy 10/100/1000Mbps + 2xSFP

producent: Tp-Link

ID: 3007

Produkt archiwalny

Opiekun produktu: Adam Barczyński.
    Adam Barczyński.

Informacja o produkcie:

TL-SG2210P zarządzalny w warstwie drugiej switch oferujący osiem portów RJ-45 w standardzie Gigabit Ethernet z technologią PoE oraz dwa sloty SFP na wkładki światłowodowe.Zarządzanie odbywa się z wiersza poleceń lub poprzez przeglądarkę internetową.Zastosowanie produktu

Gigabitowy przełącznik Smart TL-SG2210P firmy TP-LINK wyposażony jest w 8 gigabitowych portów RJ45 mogących łącznie dostarczyć 53W mocy oraz w 2 sloty SFP. Urządzenie zapewnia dużą wydajność przesyłania danych, zaawansowane funkcje zabezpieczeń oraz QoS oraz rozbudowane funkcje zarządzania ruchem w warstwie drugiej.

Przełącznik TL-SG2210P jest ekonomicznym rozwiązaniem przeznaczonym dla małych i średnich firm. Posiada wiele użytecznych funkcji takich jak obsługa protokołu LACP, VLAN 802.1Q, list kontroli dostępu (ACL), QoS (Quality of Service) dla warstw 2 do 4, Storm control oraz IGMP snooping, w pełni wystarczających do zastosowania go w sieciach w małych i średnich firmach. Ponadto zarządzanie poprzez interfejs przeglądarki internetowej umożliwia łatwe i szybkie konfigurowania urządzenia, co sprawia że przełącznik ten jest idealnym rozwiązaniem dla twojej firmowej sieci.

Zasilanie urządzeń poprzez PoE zgodne ze standardami IEEE 802.3af

Przełącznik TL-SG2210P posiada 8 portów PoE zgodnych ze standardem IEEE 802.af i jest w stanie zasilić urządzenia zgodne z tymi standardem. Łączna moc urządzeń zasilanych przez przełącznik może wynosić 53W. Jest to wydajne i oszczędne rozwiązanie gdy chce się zasilić access pointy, kamery monitoringu, telefony IP lub inne urządzenia korzystające z technologii PoE, pozwalające jednocześnie na usunięcie dodatkowych kabli służących do zasilania urządzeń. Kompaktowy i wszechstronny TL-SG2210P jest idealnym rozwiązaniem do dostarczenia zasilania PoE w małych i średnich sieciach firmowych.

Zaawansowane funkcje QoS

Aby umożliwić jednoczesne płynne transmisje danych, głosowe oraz wideo, przełącznik wyposażony jest w rozbudowane funkcje QoS. W celu zapewnienia płynności przesyłania danych administrator może ustalić priorytety transmisji danych w oparciu o priorytet portów, protokoły 802.1P oraz DSCP.

Liczne funkcje konfiguracyjne warstwy drugiej

W celu zwiekszenia ilości możliwych zastosowań przełączniki TL-SG2210P wyposażone są w szereg funkcji zarządzania ruchem w warstwie drugiej, obejmujący obsługę VLAN 802.1Q, izolację portów, mirroring portów, STP/RSTP/MSTP, agregację portów oraz funkcję kontroli przepływu 802.3x. Dodatkowo wyposażony jest w liczne funkcje konserwacyjne, takie jak wykrywanie połączeń loop back, diagnostyka kabli oraz IGMP snooping. Funkcja IGMP snooping umożliwia inteligentne przesyłanie transmisji strumieniowych multicast tylko do określonych subskrybentów, a funkcje IGMP throttling oraz IGMP filtering skutecznie ograniczają dostęp do transmisji multicast dla niepowołanych użytkowników.

Rozbudowane możliwości zarządzania urządzeniem

Przełącznik TL-SG2210P jest urządzeniem łatwym w użytkowaniu i zarządzaniu. Oferuje wiele przyjaznych dla użytkownika możliwosci zarzadzania, takich jak intuicyjny graficzny interfejs użytkownika (GUI) obsługiwany poprzez przeglądarkę internetową oraz interfejs wiersza poleceń (CLI). Obsługa protokołów SNMP (v1/2/3) oraz RMON umożliwiają urządzeniu wysyłanie komunikatów o nieprzewidzianych zdarzeniach oraz monitoring statusu urządzenia.

 

 

Funkcje PoE

  • Zgodność ze standardem 802.3af
  • 8 portów PoE
  • Moc zasilania PoE: 53W

Funkcje konfiguracyjne warstwy drugiej

  • Statyczna agregacja portów/dynamiczna agregacja portów (LACP)
  • VLAN - jednoczesna obsluga 512 z 4096 dostępnych identyfikatorów
  • STP/RSTP/MSTP
  • IGMP snooping
  • LLDP(LLDP-MED)

Funkcje QoS (Quality of Service)

  • 4 kolejki priorytetowania
  • Obsługa protokołu IEEE 802.1P
  • Obsługa protokołu DSCP
  • Funkcja ograniczania prędkości transmisji

Rozbudowane funkcje zabezpieczające

  • Listy kontroli dostępu (L2~L4)
  • Obsługa funkcji Port security
  • Obsługa funkcji Storm control
  • Szyfrowanie SSH oraz SSL

Zarządzanie

  • Zarządzanie przez przeglądarkę internetową oraz wiersz poleceń (telnet)
  • SNMP v1/v2c/c3
  • RMON (grupy 1,2,3,9)


Kompatybilność modułów SFP FIBERTECHNIC z najpopularniejszymi przełącznikami MikroTik, Ubiquiti, TP-Link:

 

Specyfikacja produktu:

Standardy i protokoły


Porty

Okablowanie sieciowe




Porty PoE (RJ45)


Bezwentylatorowy
Wymiary (SxGxW)
Zasilanie
Pobór prądu

Przepustowość
Tablica adresów MAC
Bufor pakietów
Szybkość przekierowań pakietów
Ramka Jumbo
Cechy przełącznika warstwy 2







Funkcja Quality of Service




Sieci VLAN

Listy kontroli dostępu


Bezpieczeństwo transmisji



Zarządzanie








Certyfikaty
Zawartość opakowania
Wymagania systemowe
Środowisko pracy
IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab,
IEEE 802.3ad, IEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
8 portów RJ45 10/100/1000Mb/s
(Auto negocjacja/Auto MDI/MDIX)
2 sloty SFP 1000Mb/s
10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, lub wyższej (do 100m)
100BASE-FX: MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Zgodność ze standardem 802.3af
8 portów PoE
Moc zasilania PoE: 53W
Bezwentylatorowy
209* 126* 26mm (8.2* 4.9* 1.0 cala)
100~240VAC, 50/60Hz
67.6W (z PoE)
8.5W (bez PoE)
20Gb/s
8192
512KB
14.9Mp/s
9216 Bajtów
IGMP Snooping V1/V2/V3
Agregacja portów - LACP (Do 6 grup agregacji obejmujących do 4 portów każda)
STP/RSTP/MSTP
Filtrowanie/ochrona BPDU
Ochrona TC/Root
Wykrywanie połączeń loopback
Kontrola przepływu 802.3x
LLDP(LLDP-MED)
Obsługa priorytetowania 802.1p CoS/DSCP
Obsługa 4 kolejek priorytetowania
Harmonogram kolejek: SP, WRR, SP+WRR
Ograniczanie prędkości transferu w oparciu o port/przepływ danych
VLAN Voice
Obsługa protokołu IEEE802.1Q, do 512 grup VLAN oraz 4096 identyfikatorów VID
Filtrowanie pakietów oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC (L2~L4)
Adres MAC, adres IP, porty TCP/UDP, standard 802.1p,
DSCP, VLAN ID.
Harmonogram filtrowania
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Interfejs przeglądarki internetowej GUI, interfejs linii poleceń CLI
SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi bibliotekami MIB i prywatnymi bibliotekami MIB TP-LINK
RMON (grupy 1, 2, 3, 9)
Monitorowanie CPU
Port Mirroring
Automatyczne ustawianie czasu: SNTP
Aktualizacja firmware: poprzez przeglądarkę internetową oraz TFTP
Diagnostyka: test VCT
Logi systemu, publiczne biblioteki MIB
CE, FCC, RoHS
TL-SG2210P,Zasilacz,Instrukcja instalacji,Płyta CD,Gumowe nóżki
Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ Windows 7, Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux.
Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
Powiązane z tym produktem:
  • Patchcord kat.5e 1m UTP

    Kabel UTP kat.5e prosty zakończony z dwóch stron wtykiem RJ-45.

    netto: 1.70 zł
    brutto: 2.08 zł
     
  • Fibrain SFP 1000BASE-SX 850NM MMF LC DUPLEX 550m

    Wysokiej jakości moduł optyczny moduł Mini-GBIC FTS-M12G-S85L-55M (Mini- Gigabit Interface Converter) firmy Fibrain. Jest w pełni zgodny ze standardem SFP (Small Form-factor Pluggable). Dzięki doskonałej współpracy z większością przełączników i routerów dysponujących gniazdem SFP znajdzie zastosowanie w połączeniach telekomunikacyjnych 1000Mbit/s Ethernet, ATM, PDH/SDH oraz z dyskami i macierzami dyskowymi zgodnymi z Fiber Channel.

    netto: 43.94 zł
    brutto: 54.04 zł
     
  • Fibrain SFP 1000BASE-LH 1310NM SMF LC DUPLEX 20km DDMI

    Wysokiej jakości moduł optyczny FTS-S12G-S31L-020D moduł Mini-GBIC (Mini- Gigabit Interface Converter) firmy Fibrain. Jest w pełni zgodny ze standardem SFP (Small Form-factor Pluggable).

    netto: 51.80 zł
    brutto: 63.71 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.