SFP WDM OPTEC, 1.25G, SM LC DDM, 10dB (3km), TX1310/RX1550

producent: OPTEC

ID: 3109

Cena netto: 64.00 zł

Cena brutto: 78.72 zł

Zadzwoń i zamów: +48 84 616 76 00

Opiekun produktu: Piotr Kawala

Specyfikacja produktu:

Port
Długość fali TX
Długość fali RX
Zasięg portu
Okablowanie portu
Wave Division Multiplexing (WDM)
Typ modułu
Okres gwarancji
1x 1,25 Gbps LC SM DDM
1310 nm
1550 nm
3 km
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
tak
SFP
36 miesięcy
Powiązane z tym produktem:
  • TP-Link konwerter TL-MC220L

    Konwerter MC220L stosowany jest do łączenia segmentu miedzianego sieci w standardzie 1000Base-T z segmentem sieci korzystającym z połączeń światłowodowych. Przeznaczony jest do wykorzystania w sieciach wymagających połączeń o wysokiej przepustowości na duże odległości. Połączenie światłowodowe realizowane jest poprzez obsadzenie konwertera miniGBIC-iem (multi lub single-mode).

    netto: 62.50 zł
    brutto: 76.88 zł
     
  • Mikrotik RouterBoard 260GS 5x Gigabit Ethernet SwitchOS

    RB260GS jest switchem typu SOHO w małej plastikowej obudowie. Posiada 5 portów Gigabit Ethernet, opartych o chipset Atheros Switch, jeden slot SFPoraz Nowy system zaprojektowany specjalnie dla switchy - SwOS.

    netto: 137.58 zł
    brutto: 169.22 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.