12 x Pigtail OPTO SC/UPC SM G.657A2 2M 12 kolorów blister

producent: OPTO

ID: 3163

Cena netto: 42.95 zł

Cena brutto: 52.82 zł

Ilość: szt.

Informacja o produkcie:

Zestaw 12 pigtaili SC/UPC, włókna jednomodowe, standard ITU-T G.657A2. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczy 1 kompletu - 12 szt.

Zestaw 12x Pigtail światłowodowy SC/UPC G.652D 2m wykonany każdy w innym kolorze płaszczu zewnętrznym 0.9mm. Pigtaile produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami IEC, EIA / TIA oraz w standardzie Telcordia GR-326-CORE dzięki czemu z powodzeniem stosowane są sieciach telekomunikacyjnych i dostępowych o dużych przepustowościach.

Pigtail z włóknem G.657A2 to najczęściej instalowany typ włókien zoptymalizowany dla transmisji fali o długości 1310nm, oraz dla transmisji fali o długości 1550nm.

Całość zapakowana w blistrze wraz z informacją i pomiarem każdego włókna.

Specyfikacja produktu:

Rodzaj pigtaila
Rodzaj złącza
Typ włókna
Długość
Minimalny promień zgięcia
Tłumienność losowa, średnie ILw-w śr=
Reflektancja RL APC
Temperatura pracy
Średnica płaszcza zewnętrznego
jednomodowy
SC/UPC
G.652D
2m
30mm
<0.2dB
>65dB
-40 - +85 °C
0.9mm

Zestawy zawierające ten produkt:

  • Zestaw 12x Pigtail światłowodowy SC/UPC G.652D 2m wykonany każdy w innym kolorze płaszczu zewnętrznym 0.9mm. Pigtaile produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami IEC, EIA / TIA oraz w standardzie Telcordia GR-326-CORE dzięki czemu z powodzeniem stosowane są sieciach telekomunikacyjnych i dostępowych o dużych przepustowościach. Pigtail z włóknem G.657A2 to najczęściej instalowany typ włókien zoptymalizowany dla transmisji fali o długości 1310nm, oraz dla transmisji fali o długości 1550nm. Całość zapakowana w blistrze wraz z informacją i pomiarem każdego włókna.

    netto: 260.59 zł
    brutto: 320.53 zł
     
  • Zestaw 12x Pigtail światłowodowy SC/UPC G.652D 2m wykonany każdy w innym kolorze płaszczu zewnętrznym 0.9mm. Pigtaile produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami IEC, EIA / TIA oraz w standardzie Telcordia GR-326-CORE dzięki czemu z powodzeniem stosowane są sieciach telekomunikacyjnych i dostępowych o dużych przepustowościach. Pigtail z włóknem G.657A2 to najczęściej instalowany typ włókien zoptymalizowany dla transmisji fali o długości 1310nm, oraz dla transmisji fali o długości 1550nm. Całość zapakowana w blistrze wraz z informacją i pomiarem każdego włókna.

    netto: 311.13 zł
    brutto: 382.69 zł
     
Powiązane z tym produktem:
  • Spiralny organizer włókien PVC 3mm 1m

    Poręczny organizer ułatwiający uporządkowanie włókien światłowodowych podczas instalacji. Cena nie zawiera splittera widocznego na zdjęciu.

    netto: 2.91 zł
    brutto: 3.58 zł
     
  • Kaseta czyszcząca OPTIPOP R2, dwa sloty ATC-RE-02 NTT-AT

    Kaseta OPTIPOP R2, dwa sloty ATC-RE-02 NTT-AT do ferrul, wtyczek, złącz światłowodowych SC, MU, SC2, LC, FC, ST.

    netto: 249.14 zł
    brutto: 306.44 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Stripper włókien światłowodowych CFS-3 Miller

    Wysokiej jakości Stripper CFS-3 to wysokiej jakości, profesjonalny stripper trójotworowy służący do usuwania płaszcza 2-3mm, płaszcza pigtaila 0,9mm oraz akryl z włókien 250>125nm

    netto: 118.47 zł
    brutto: 145.72 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.