Źródło światła 1310/1490/1550nm, SC/UPC TriBrer AOS200-S3S5

producent:

ID: 3189

Cena netto: 812.00 zł

Cena brutto: 998.76 zł

Zadzwoń i zamów: +48 84 616 76 00

Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Źródło światła Tribrer AOS200-S3S4S5 emituje jednomodową wiązkę laserową o długości fali 1310nm, 1490nm lub 1550nm z mocą > -6dBm. Współpracując z miernikiem mocy optycznej, stanowi niezbędny element przy pomiarach strat torów światłowodowych i diagnostyce błędów.

Stabilność i precyzja
AOS200-S3S4S5 może nadawać wiązkę wyjściową w trybie ciągłym lub modulowanym z częstotliwością 270Hz, 1KHz lub 2KHz. Szerokość spektralna wiązki nie przekracza 10nm dla fal 1310nm i 1550nm oraz 5nm dla fali o długości 1490nm. Źródło cechuje się wysoką stabilnością, nie przekraczającą 0,1 dB w ciągu 8 godzin.
Wave ID
Unikalna technologia Wave ID umożliwia nadawanie wraz z wiązką danych identyfikujących, które mogą zostać zinterpretowane przez kompatybilny miernik mocy optycznej i wykorzystane do automatycznego dopasowania parametrów pomiarowych (m.in długości fali). Pozwala to w znacznym stopniu ograniczyć błędy wynikające z błędnej konfiguracji miernika mocy.
Mobilność
Czytelny, wielofunkcyjny wyświetlacz, został wyposażony w funkcję podświetlania oraz automatycznego wyłączenia, która pozwala na wydłużenie czasu pracy źródła do ponad 16h. Wyświetlacz pozwala min. na podgląd aktualnie nadawanej długości fali, stanu naładowania akumulatorów oraz trybu pracy.
Cechy produktu:
- nadawanie trzech długości fali na jednym porcie
- wysoka stabilność
- praca w trybie ciągłym lub modulowanym
- Wave ID
- złącze SC/UPC 
- funkcje oszczędzania energii
- autonomia do 16h

Zastosowanie:
- sieci optyczne
- sieci pasywne PON
- sieci strukturalne

Specyfikacja produktu:

Długość fali


Nadajnik
Typ lasera

Stabilność źródła

Złącze
Centralna długość fali


Moc wyjściowa
Częstotliwość wyjściowa


Dopuszczalna temperatura pracy
Dopuszczalna wilgotność powietrza
Autonomia
Waga
Zasilanie
1310nm
1490nm
1550nm
Laser
FP @ 1310/1550nm
DFB @ 1490nm
0,05dB / 1h
0,1dB / 8h
SC/PC
1310nm ± 10nm
1490nm ± 5nm
1550nm ± 10nm
> -6dBm @ 1310/1490/1550nm
270 Hz
1 kHz
2 kHz
-10°C do 50°C
< 90% RH
do 16h
0,33 kg
3x bateria AA
zasilacz 230V
Powiązane z tym produktem:
  • Miernik mocy PON TRIBRER EPN70  SC/PC

    Miernik mocy optycznej w układach PON/GPON. Zapewnia pomiary w oknach transmisyjnych 1310nm, 1490nm, 1550nm. Umożliwia równoczesny pomiar sygnałów na wszystkich trzech długościach fali.

    netto: 856.80 zł
    brutto: 1 053.86 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.