Ubiquiti EdgeRouter X SFP ER-X-SFP

producent: Ubiquiti Networks

ID: 3229

Cena netto: 274.34 zł

Cena brutto: 337.44 zł

Zadzwoń i zamów: +48 84 616 76 00

Informacja o produkcie:

EdgeRouter™ X-SFP należy do serii urządzeń EdgeMAX®. Router ten jest zasilany przez zewnętrzny zasilacz. Pięć gigabitowych portów RJ45 wspiera pasywne PoE 24V dla zasilania urządzeń z serii airMAX lub UniFi®, a port SFP umożliwia światłowodowe połączenie Dzięki intuicyjnemu interfejsowi graficznemu EdgeOS™ każdy EdgeRouter X może być z łatwością konfigurowany do routowania, zabezpieczania i zarządzania funkcjami wymaganymi do sprawnego działania sieci.

Urządzenie oferuje także możliwość konfiguracji poprzez interfejs CLI - odpowiednik linii poleceń.

Najważniejsze cechy
EdgeOSto wyrafinowany system operacyjny składający się z solidnych elementów, w tym:

  • interfejsy VLAN dla segmentacji sieci
  • Routing statyczy i wsparcie dla protokołów routingu: OSPF, RIP, BGP
  • Firewall i reguły NAT
  • Usługi DHCP
  • Quality of Service (QoS)
  • Narzędzia do administracji i monitorowania sieci
  • Konta administratora i użytkownika
  • Wszechstronne wsparcie IPv6
  • Zasilanie innych urządzeń poprzez wszystkie porty eth - maksymalny możliwy pobór mocy 50W


Kompatybilność modułów SFP FIBERTECHNIC z najpopularniejszymi przełącznikami MikroTik, Ubiquiti, TP-Link:

 

Specyfikacja produktu:

Wymiary
Masa
Zasilanie
Przyciski
Procesor
Pamięć operacyjna
Pamięć nieulotna Flash
Certyfikaty
Możliwość montażu na ścianie
Temperatura pracy
Wilgotność pracy
142 × 75 × 23 mm
215 g
24VDC, 2.5A - zasilacz w komplecie
Reset
Dual-Core 880 MHz, MIPS1004Kc
256 MB DDR3 RAM
256 MB
CE, FCC, IC
Tak
-10 do 45°C
90% bez kondensacji
Powiązane z tym produktem:
  • Patchcord kat.5e 0.5m FTP

    Kabel ekranowany FTP kat.5e, prosty, zakończony z dwóch stron ekranowanym wtykiem RJ-45. Długość 0,5m.

    netto: 2.61 zł
    brutto: 3.21 zł
     
  • Patchcord kat.5e 1m FTP

    Kabel ekranowany FTP kat.5e, prosty, zakończony z dwóch stron ekranowanym wtykiem RJ-45. Długość 1m.

    netto: 2.58 zł
    brutto: 3.17 zł
     
  • Patchcord kat.5e 2m FTP

    Kabel ekranowany FTP kat.5e, prosty, zakończony z dwóch stron ekranowanym wtykiem RJ-45.Długość 2m.

    netto: 3.81 zł
    brutto: 4.68 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10G WDM SM TX1330 RX1270 20KM LC DDM

    Wkładka SFP+ 10G FS-B32192-DL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1330/1270nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 132.42 zł
    brutto: 162.87 zł
     
  • SFP+ 10G Direct Attach Cable Fibertechnic 5m

    SFP+ 10G DAC Fibertechnic z kablem o długość 5m do stokowania przełączników z portem SFP+ m.in. Mikrotik, Ubiquiti i inne.

    netto: 99.06 zł
    brutto: 121.84 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ XFP 10G WDM SM TX1270 RX1330 20KM LC DDM

    Wkładka XFP 10G FS-B32192-DL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1330/1270nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 259.00 zł
    brutto: 318.57 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • FIBERTECHNIC MODUŁ XFP 10G WDM SM TX1330 RX1270 20KM LC DDM

    Wkładka XFP 10G FS-B23192-DL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1330/1270nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 259.00 zł
    brutto: 318.57 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP+ 10G WDM SM TX1330 RX1270 20KM LC DDM HP

    Wkładka SFP+ 10G FS-B32192-DL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1330/1270nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring) dedykowane do switchy HP Aruba

    netto: 224.62 zł
    brutto: 276.28 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.