Zarządzalny switch PoE Ubiquiti UniFi US-24-250W

producent: Ubiquiti Networks

ID: 3260

Cena netto: 1 491.70 zł

Cena brutto: 1 834.79 zł

Zadzwoń i zamów: +48 84 616 76 00

Informacja o produkcie:

Zarządzalny przełącznik US-24-250W wyposażony 24 porty Gigabit Ethernet i 2 porty SFP. Obsługuje standardy komunikacyjne IEEE 802.3af i IEEE 802.3at. Przepustowość wynosi 26 Gbit/s, natomiast switching - 52 Gbit/s. Model przeznaczony jest do montowania w szafach RACK 19 cali. Maksymalny pobór mocy na portach wynosi 250 W. Solidna budowa pozwala na pracę w temperaturze od -5 do 40 stopni Celsjusza.

Najważniejsze cechy UniFi US‑24‑250W

24x Gigabit
2x SFP
1x Serial RJ45
Przepustowość do 26Gbps
Switching do 52Gbps
Ratio przepustowości: 38.96 Mbps
Wsparcie dla PoE+ IEEE 802.3at/af oraz dla PoE 24V pasywnego
Switch przeznaczony do montażu w szafach RACK 19", stackowalny
Maksymalny pobór mocy na wszystkich portach: 250W

 

Kompatybilność modułów SFP FIBERTECHNIC z najpopularniejszymi przełącznikami MikroTikUbiquitiTP-Link:

 

Specyfikacja produktu:

Wymiary

Waga

Sumaryczna przepustowość liniowa nie blokowana

Maksymalne zużycie mocy

Metoda zasilania

Zasilacz

Certyfikaty

Montaż RACK

Zabezpieczenie ESD/EMP

Temperatura pracy

Dopuszczalna wilgotność

Wstrząsy i wibracje

Interfejs sieciowy

Interfejs do zarządzania

Interfejs PoE

Max. Watt PoE+ na port przez PSE

Zakres napięcia dla trybu 802.3at

Max. Watt na pasywnym PoE na port

Zakres napięcia dla trybu pasywnego PoE
485 x 43.7 x 285.4 mm

4.7 kg

26 Gbps

250W

100‑240VAC/50‑60 Hz

Zasilacz wewnętrzny AC/DC, 250W DC

CE, FCC, IC

TAK, RACK 19", Wysokość 1U

Powietrze: ± 24 kV, Kontakt: ± 24 kV

od ‑5 do 40° C

od 5 do 95% bez kondensacji

ETSI300‑019‑1.4 Standard

24x 10/100/1000 Mbps RJ45 Ethernet Port

2x 1 Gbps SFP Ethernet Port

1x RJ45 Serial Port, Ethernet In/Out Band

POE+ IEEE 802.3af/at (Piny 1, 2+; 3, 6‑)

24VDC Pasywne PoE (Piny 4, 5+; 7, 8‑)

34.2W

50–57V

17W

20‑27V
Powiązane z tym produktem:
  • Ubiquiti Rocket M5

    Rocket M charakteryzuje bardzo wysoka wydajność w połączeniu z wysoką mocą wyjściową oraz podwyższoną czułością toru odbiorczego. W rezultacie możliwym stało się osiągnięcie bardzo dużego zasięgu transmisji radiowej (nawet 50+km) wraz z ogromną przepustowością standardu 802.11n (rzędu 150+Mbps real TCPI/IP)

    netto: 318.01 zł
    brutto: 391.16 zł
     
  • Ubiquiti Cloud Key UC-CK

    UniFi Cloud Key jest zintegrowanym komputerem i kontrolerem programowym. Cechuje go czterordzeniowy procesor oraz 1GB pamięci RAM, pracuje jak UniFi Controller w najnowszej wersji z wbudowaną technologią chmury. UniFi Cloud Key jest w pełni zdolny do konfiguracji i zarządzania dużą liczbą urządzeń UniFi. Zastępując dedykowany serwer lub komputer, UniFi Cloud Key jest wyjątkowo energooszczędnym rozwiązaniem.

    netto: 316.68 zł
    brutto: 389.52 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Ubiquiti UniFi Long Range AC LR UAP-AC-LR 5-pak

    Pięciopak Ubiqiti UniFi AC Long Range w korzystnej cenie. Urządzenia UniFi AC to łatwe w użyciu i zarządzaniu urządzenia typu Access Point. UniFi posiadają elegancki wygląd oraz możliwość montowania na suficie bądź ścianie za pomocą dołączonego zestawu. Zasilanie przez PoE (Power over Ethernet), adapter w zestawie. UNIFI AC Long Range zapewnia o 50% większy zasięg w porównaniu do standardowego rozwiązania UNIFI. Zestaw nie zawiera zasilaczy, do uruchomienia urządzeń idealne będą gigabitowe adap

    netto: 1 776.81 zł
    brutto: 2 185.47 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP 1000Base-LX SM 1310nm 10KM LC DUPLEX DDM

    Wkładka SFP 1,25G FS-1324-FL10D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1310nm z mocą optyczną na dystansie do 10km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 27.26 zł
    brutto: 33.54 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP 1000Base-LX SM 1310nm 20KM LC DUPLEX DDM

    Wkładka SFP 1,25G FS-1324-FL20D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1310nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 28.43 zł
    brutto: 34.97 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP 1000Base-LH+ SM 1310nm 40KM LC DUPLEX DDM

    Wkładka SFP 1,25G FS-1324-FL40D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1310nm z mocą optyczną na dystansie do 40km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 59.88 zł
    brutto: 73.65 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1310 RX1550 20KM LC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B3524-FL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing)jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 42.60 zł
    brutto: 52.40 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1550 RX1310 20KM LC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B5324-FL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1550/1310nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 42.60 zł
    brutto: 52.40 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1310 RX1550 3KM LC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B3524-FL03D WDM (Wavelength Division Multiplexing)jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm z mocą optyczną na dystansie do 3km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 39.35 zł
    brutto: 48.40 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1550 RX1310 3KM LC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B5324-FL03D WDM (Wavelength Division Multiplexing)jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1550/1310nm z mocą optyczną na dystansie do 3km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 39.38 zł
    brutto: 48.44 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1310 RX1550 20KM SC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B3524-FS20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 42.60 zł
    brutto: 52.40 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1550 RX1310 20KM SC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B5324-FS20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1550/1310nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 42.60 zł
    brutto: 52.40 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1310 RX1550 3KM SC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B3524-FS03D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm z mocą optyczną na dystansie do 3km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 39.38 zł
    brutto: 48.44 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.