Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 100m G657A zbrojony

producent: OPTON

ID: 3322

Cena netto: 136.00 zł

Cena brutto: 167.28 zł

Czas realizacji: 48 godziny

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Jednomodowy patchcord światłowodowy o długości 100m dostarczony w otulinie PE odpornej na warunki zewnętrzne.Zbudowany w oparciu o włókno G657A co sprawia ze jest na tyle wytrzymały by stosować go jako odcinek od skrzynki abonenckiej do klienta, jak również jako odcinek zewnętrzny.
Zastosowanie prefabrykowanego patchocrda sprawia, że montaż internetu w domu u klienta nie wymaga spawania. Końcówka przechodzi przez otwór o średnicy 8mm (choć wygodnie jest gdy otwór ma 10mm).
W szczególnych wypadkach gdy z jakiegoś powodu mamy do dyspozycji otwór o średnicy 6mm (np. po dotychczasowej instalacji ethernetowej) - należy rozebrać obudowę złącza, co spowoduje, że patchcord da się przeprowadzić przez tak mały otwór.

Specyfikacja produktu:

długość
typ złącz
typ włókna
otulina PE
100m
2 x SC
G657A
tak
Powiązane z tym produktem:
  • FIBRAIN SFP WDM 1000MB TX:1310NM/RX:1550NM SC 5km

    Wkładka FIBRAIN SFP WDM 1000MB TX:1310NM/RX:1550NM SC simplex 5km pozwala na zestawienie wysoko wydajnego połączenia Gigabit Ethernet za pomocą jednomodowego światłowodu.

    netto: 72.85 zł
    brutto: 89.61 zł
     
  • FIBRAIN SFP WDM 1000MB TX:1550NM/RX:1310NM SC 5km

    Wkładka FIBRAIN SFP WDM 1000MB TX:1550NM/RX:1310NM SC simplex 5km pozwala na zestawienie wysoko wydajnego połączenia Gigabit Ethernet za pomocą jednomodowego światłowodu.

    netto: 85.18 zł
    brutto: 104.77 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • MODUŁ SFP WDM Optec 1,25G TX:1550NM/RX:1310NM SC 20km DDM

    SFP WDM Optec 1,25G TX:1550NM/RX:1310NM SC 20km DDM pozwala na zestawienie wysoko wydajnego połączenia Gigabit Ethernet za pomocą jednomodowego światłowodu.

    netto: 71.55 zł
    brutto: 88.01 zł
     
  • MODUŁ SFP WDM Optec 1,25G TX:1310NM/RX:1550NM SC 20km DDM

    SFP WDM Optec 1,25G TX:1310NM/RX:1550NM SC 20km DDM pozwala na zestawienie wysoko wydajnego połączenia Gigabit Ethernet za pomocą jednomodowego światłowodu.

    netto: 61.52 zł
    brutto: 75.67 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.