Przełącznica światłowodowa 1U 24xSC duplex FT

producent: Fibertechnic®

ID: 3369

Cena netto: 90.04 zł

Cena brutto: 110.75 zł

Zadzwoń i zamów: +48 84 616 76 00

Opiekun produktu: Aleksandra Bielak

Informacja o produkcie:

Przełącznica światłowodowa 1U 24xSC duplex przeznaczona jest do montażu w szafach RACK 19" oraz stojakach.

Przełącznica otwierana od góry, wyposażona w 24 otwory pod adaptery SC duplex. Przełącznica jest wykorzystywana do organizacji kabli światłowodowych przy użyciu pigtaili.

Całość jest wykonana z aluminium i malowana proszkowo. 

Wewnatrz przełącznicy znajaduje się śruba z nakrętką radełkowaną do mocowania jednej lub dwóch tacek na spawy.

Specyfikacja produktu:

Wymiary
Waga
Materiał
Kolor
Panel czołowy
Szuflada wysuwana
Tacki w zestawie
Wyposażenie

Gwarancja
483mm x 253mm x 45mm
1.02kg
aluminium
jasno szarym
24xSC duplex
nie
nie
opaski zaciskowe (trytytki)
2 x dławik
36 miesięcy

Download:

  • CE Deklaracja Zgodności

    CE Deklaracja Zgodności

    POBIERZ (0)
Powiązane z tym produktem:
  • Adapter światłowodowy SC MM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia wielomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.84 zł
    brutto: 2.26 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/APC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.69 zł
    brutto: 2.08 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/UPC SM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/UPC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.69 zł
    brutto: 2.08 zł
     
  • Śruba montażowa M6 (śruba + koszyczek + podkładka) 20mm- 20sztuk

    Zestaw montażowy RACK (śruba + koszyczek + podkładka) służący do mocowania urządzeń w szafach RACK. Opakowanie zawiera 20kpl. Długość śruby 20mm.

    netto: 9.44 zł
    brutto: 11.61 zł
     
  • Tacka światłowodowa SPT01 na 12-24 spawy z zapasem

    Tacka spawów SPT01 24J o innowacyjnej konstrukcji wykonana z wytrzymałego materiału ABS, umożliwiająca montaż do 24 osłonek ze spawem.

    netto: 10.90 zł
    brutto: 13.41 zł
     
  • Tacka światłowodowa na 12 spawów

    Fibrain kaseta spawów z uchwytem dla 12 osłonek termokurczliwych SCM-A-12H

    netto: 9.60 zł
    brutto: 11.81 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Tacka światłowodowa na 12-24 spawy

    Tacka spawów do ochrony włókien na 12-24 termokurczliwe osłonki spawów

    netto: 5.09 zł
    brutto: 6.26 zł
     
  • Zaślepka SC duplex

    Zaślepka do wypełnienia nieobsadzonych adapterami gniazd w rozmiarze SC duplex np. w przełącznicach, szafkach światłowodowych itp.

    netto: 0.89 zł
    brutto: 1.09 zł
     
  • PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657B3 3M SIMPLEX

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC duplex (dwuwłóknowy) o długości 3m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657B3 (SM 9/125).

    netto: 13.75 zł
    brutto: 16.91 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657A2 DUPLEX 2M

    Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC duplex (dwuwłóknowy) o długości 2m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A2 (SM 9/125).

    netto: 18.34 zł
    brutto: 22.56 zł
     
  • Organizator światłowodowy 6-polowy samoprzylepny SPOOL6

    Organizator 6 elementowy - samoprzylepny do włókien optycznych z materiału ABS, produkt made in EU.

    netto: 4.94 zł
    brutto: 6.08 zł
     
  • Zaślepka otworu 23mm do przełącznicy

    Zaślepka otworu 23mm do przełącznicy

    netto: 0.90 zł
    brutto: 1.11 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

    Szybki Kontakt

  • Cyberteam Sp. z o.o.
    ul. Strefowa 8,
    22-400 Zamość

    Telefon: +48 84 616 76 00
    Kontakt handlowy: 84 616 76 60
    E-mail: cyberteam(at)cyberteam.pl

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.