Przełącznica światłowodowa modułowa 3U Vertical Chassis

producent: Fibertechnic®

ID: 3371

Cena netto: 229.00 zł

Cena netto:324.94 zł

Cena brutto: 281.67 zł

Ilość: szt.
  • Polecany odpowiednik/zamiennik:
  • Promocja Przełącznica światłowodowa modułowa 3U Vertical Chassis

    Przełacznica modułowa Chassis 3U 144J z cofniętym uchywtem Rack wykonana z aluminium jest wykorzystywana do organizacji kabli światłowodowych przy użyciu pigtaili lub splitterów. Umożliwia wyprowadzenie do 144 włókien optycznych poprzez adaptery światłowodowe typu SC SIMPLEX i aż do 288 włókien optycznych poprzez adaptery światłowodowe typu LC Duplex oraz organizację do 144 włókien w modułach - kasetach światłowodowych, po rozbudowane systemy EPON/GPON. Organizację włókien światłowodowych umożliwiają kupowane osobno moduły w postacie wysuwanych kaset. Różnorodność ich konfiguracji pozwola na adaptację dowolnego rozwiązania. Przełącznice modułowe Chassis 3U dedykuje się do kabli światłowodowych wielotubowych o większej liczbie włókien gdzie organizacja i pospawanie w standardowych przełącznicach jest bardzo trudna. Aby ułatwić instalatorom montaż kabla stosuje się rozdzielacz tub RT-12P i wyprowadza się tuby z włóknami w osłonie transportowej Richco do poszczególnych modułów kasetowych w Chassis 3U. Dzięki takiemu rozwiązaniu włókna są bezpiecznie rozprowadzone i pospawane w szafie, a podłączanie patchcordami splitterów, lub łączenie tras światłowodowych jest bardzo łatwe.  Ramka przełącznicy została przesunięta o 50mm do przodu w stosunku do modułów zabezpieczając tym samym patchcordy przed uszkodzeniem. Zastosowanie: - sieci WAN, LAN, CATV- sieci FTTX EPON/GPON- przemysł

    netto: 229.00 zł
    brutto: 281.67 zł
    netto:324.94 zł
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Przełącznica światłowodowa modułowa 3U Vertical Chassis przeznaczona jest do montażu w szafach RACK oraz stojakach w serwerowniach.

Przełącznica modułowa Chassis 3U 144J wykonana z aluminium może pomieścić 12 modułów i jest wykorzystywana do organizacji kabli światłowodowych przy użyciu pigtaili do spawania lub splitterów. Umożliwia wyprowadzenie do 144 włókien optycznych poprzez adaptery światłowodowe typu SC SIMPLEX i aż do 288 włókien optycznych poprzez adaptery światłowodowe typu LC Duplex oraz organizację do 144 włókien w modułach - kasetach światłowodowych, po rozbudowane systemy EPON/GPON.

Organizację włókien światłowodowych umożliwiają kupowane osobno moduły w postacie wysuwanych kaset. Różnorodność ich konfiguracji pozwola na adaptację dowolnego rozwiązania. Przełącznice modułowe Chassis 3U dedykuje się do kabli światłowodowych wielotubowych o większej liczbie włókien gdzie organizacja i pospawanie w standardowych przełącznicach jest bardzo trudna. Aby ułatwić instalatorom montaż kabla stosuje się rozdzielacz tub RT-12P i wyprowadza się tuby z włóknami w osłonie transportowej Richco do poszczególnych modułów kasetowych w Chassis 3U. Dzięki takiemu rozwiązaniu włókna są bezpiecznie rozprowadzone i pospawane w szafie, a podłączanie patchcordami splitterów, lub łączenie tras światłowodowych jest bardzo łatwe. 

Zastosowanie: 
- sieci WAN, LAN, CATV
- sieci FTTX EPON/GPON
- przemysł

Specyfikacja produktu:

Wymiary
Waga
Materiał
Kolor
Max. liczba modułów
Gwarancja
435mm x 134mm x 173mm (sz. x wys. x gł.)
1.0kg
aluminium
anoda
12szt.
36 miesięcy

Download:

Zestawy zawierające ten produkt:

  • Kompletny zestaw przełącznicy światłowodowej modułowej 3U Vertical Chassis

    Przełacznica modułowa Chassis 3U 144J z cofniętym uchywtem Rack wykonana z aluminium jest wykorzystywana do organizacji kabli światłowodowych przy użyciu pigtaili lub splitterów. Umożliwia wyprowadzenie do 144 włókien optycznych poprzez adaptery światłowodowe typu SC SIMPLEX i aż do 288 włókien optycznych poprzez adaptery światłowodowe typu LC Duplex oraz organizację do 144 włókien w modułach - kasetach światłowodowych, po rozbudowane systemy EPON/GPON. Organizację włókien światłowodowych umożliwiają kupowane osobno moduły w postacie wysuwanych kaset. Różnorodność ich konfiguracji pozwola na adaptację dowolnego rozwiązania. Przełącznice modułowe Chassis 3U dedykuje się do kabli światłowodowych wielotubowych o większej liczbie włókien gdzie organizacja i pospawanie w standardowych przełącznicach jest bardzo trudna. Aby ułatwić instalatorom montaż kabla stosuje się rozdzielacz tub RT-12P i wyprowadza się tuby z włóknami w osłonie transportowej Richco do poszczególnych modułów kasetowych w Chassis 3U. Dzięki takiemu rozwiązaniu włókna są bezpiecznie rozprowadzone i pospawane w szafie, a podłączanie patchcordami splitterów, lub łączenie tras światłowodowych jest bardzo łatwe.  Ramka przełącznicy została przesunięta o 50mm do przodu w stosunku do modułów zabezpieczając tym samym patchcordy przed uszkodzeniem. Zastosowanie: - sieci WAN, LAN, CATV- sieci FTTX EPON/GPON- przemysł

    netto: 2 283.70 zł
    brutto: 2 808.95 zł
     
Akcesoria do produktu:
  • Moduł przełącznicy 12xSC duplex Vertical służy do montażu w przełącznicy światłowodowej modułowej 3U Vertical Chassis.

    netto: 103.09 zł
    brutto: 126.80 zł
     
  • Moduł przełącznicy 12xSC simplex Vertical służy do montażu w przełącznicy światłowodowej modułowej 3U Vertical Chassis.

    netto: 103.09 zł
    brutto: 126.80 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    84 616 76 00

  • Moduł przełącznicy splitter 1:16 Vertical służy do montażu w przełącznicy światłowodowej modułowej 3U Vertical Chassis.

    netto: 103.09 zł
    brutto: 126.80 zł
     
  • Moduł przełącznicy splitter 1:2 x 2 Vertical służy do montażu w przełącznicy światłowodowej modułowej 3U Vertical Chassis.

    netto: 103.09 zł
    brutto: 126.80 zł
     
  • Moduł przełącznicy splitter 1:4 Vertical służy do montażu w przełącznicy światłowodowej modułowej 3U Vertical Chassis.

    netto: 103.09 zł
    brutto: 126.80 zł
     
  • Moduł przełącznicy splitter 1:8 Vertical służy do montażu w przełącznicy światłowodowej modułowej 3U Vertical Chassis.

    netto: 103.09 zł
    brutto: 126.80 zł
     
  • Zaślepka modułu przełącznicy Vertical służy do zapełnienia wolnego miejsca w przełącznicy światłowodowej modułowej 3U Vertical Chassis. Zamknięcie zaślepki jest możliwe dzięki specjalnym zapinkom z tworzywa sztucznego. Całość wykonana z aluminium i malowana proszkowo w kolorze anoda.

    netto: 9.00 zł
    brutto: 11.07 zł
     
Powiązane z tym produktem:
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.

Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

    Szybki Kontakt

  • Cyberteam Sp. z o.o.
    ul. Strefowa 8,
    22-400 Zamość

    Telefon: 84 616 76 00
    Kontakt handlowy: 84 616 76 60
    E-mail: cyberteam(at)cyberteam.pl

Close Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.