Szafka światłowodowa TVcam 2xSC Duplex 24J

producent: Fibertechnic®

ID: 3499

Cena netto: 233.59 zł

Cena brutto: 287.32 zł

Zadzwoń i zamów: 84 616 76 00

  • Polecany odpowiednik/zamiennik:
  • Szafka światłowodowa TVcam 2xSC Duplex 24J

    Szafka CCTV zaprojektowana aby umożliwić montaż switcha np. RouterBoard 260GSP (opcjonalnie innego switcha PoE) oraz zasilacza. Wycięcia pod opaskę rzepową/ opaskę zaciskową umożliwiającą montaż urządzeń na płycie montażowej. Całość zamknięta w hermatycznej obudowie. Docelowo konstrukcja umożliwia wyjście kablami na kamery poprzez dławnice co zapewnia szczelność instalacji. Rozdzielnica dzięki wyjmowanej płycie montażowej umożliwa zamontowanie tacki spawów na 12-24 spawy z zapasem oraz złącz centryjących 2x SC Duplex do połączeń patchcordami światłowodowymi.  Całość stanowi hermatyczną konstrukcję zabepzieczoną uszczelką w drzwiczkach oraz oringami w zawiasach.  Szafka w całości wykonana z aluminium, odporna na korozję z przeznaczeniem do użytku zewnętrznego. 

    netto: 235.00 zł
    brutto: 289.05 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    84 616 76 00

Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Szafka zewnętrzna TVcam dedykowana do sieci CCTV, oraz połączeń światłowodowych do 24J typu punkt-punkt.

Szafka TVcam zaprojektowana aby umożliwić montaż switcha np. RouterBoard 260GSP (opcjonalnie innego switcha PoE) oraz zasilacza. Całość zamknięta w hermatycznej obudowie. Docelowo konstrukcja umożliwia wyjście na 4 kamery poprzez dławnice co zapewnia szczelność instlacji.

Rozdzielnica dzięki wyjmowanej płycie montażowej umożliwa zamontowanie tacki spawów na 12-24 spawy z zapasem oraz złącz centryjących 2x SC Duplex do połączeń patchcordami światłowodowymi. 

Całość stanowi hermatyczną konstrukcję zabepzieczoną uszczelką w drzwiczkach oraz oringami w zawiasach. 

Szafka w całości wykonana z aluminium, odporna na korozję z przeznaczeniem do użytku zewnętrznego. 


Specyfikacja produktu:

Wysokość
Szerokość
Głębokość
Waga
Zamek bębenkowy
Uchwyt opasek kablowych
Zaślepka otworu gumowa
Otwory fi 20,7mm przepustów kablowych
Dławica PG13,5
Materiał
Klasa szczelności
EAN-Code
260mm
370mm
100mm
2,2kg
1szt
6szt
3szt
7szt
1szt
aluminium malowane proszkowo w kolorze RAL 7035
IP 55
5902537380363

Download:

Powiązane z tym produktem:
  • Adapter światłowodowy SC MM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia wielomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.84 zł
    brutto: 2.26 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/APC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.69 zł
    brutto: 2.08 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/UPC SM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/UPC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.69 zł
    brutto: 2.08 zł
     
  • Multipatchcord 2G 50/125 OM2 A-DQ(ZN)B2Y 2xLC-LC 280m

    Multipatchcord na kablu wielomodowym 2G 50/125 OM2 A-DQ(ZN)B2Y zakończony wtykami 2xLC/UPC obustronnie o długości 25m. Rozszycie BREAKOUT w powłoce 2mm. Idealne rozwiązanie do połączenie dwóch punktów (przełączników, modułów SFP) między szafami. Transmisję na światłowodzie wielomodowym pozawalają wkładki FIBERTECHNIC SFP 1000Base-SX MM 850nm 550m LC DUPLEX dostępne w naszej ofercie.

    netto: 820.80 zł
    brutto: 1 009.58 zł
     
  • Tacka światłowodowa na 12-24 spawy

    Tacka spawów do ochrony włókien na 12-24 termokurczliwe osłonki spawów

    netto: 5.09 zł
    brutto: 6.26 zł
     
  • Tacka światłowodowa SPT01 na 12-24 spawy z zapasem

    Tacka spawów SPT01 24J o innowacyjnej konstrukcji wykonana z wytrzymałego materiału ABS, umożliwiająca montaż do 24 osłonek ze spawem.

    netto: 10.90 zł
    brutto: 13.41 zł
     
  • Uchwyt masztowy do szaf hermetycznych

    Uchwyt masztowy do szafek hermetycznych, umożliwia jej montaż na masztach o średnicy od 38-50mm.

    netto: 24.00 zł
    brutto: 29.52 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    84 616 76 00

Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.

Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

    Szybki Kontakt

  • Cyberteam Sp. z o.o.
    ul. Strefowa 8,
    22-400 Zamość

    Telefon: 84 616 76 00
    Kontakt handlowy: 84 616 76 60
    E-mail: cyberteam(at)cyberteam.pl

Close Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.