Szafka światłowodowa budynkowa wandaloodporna SSBW 510/540/110 60HP

producent: Fibertechnic®

ID: 3519

Cena netto: 450.22 zł

Cena brutto: 553.77 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Szafka światłowodowa budynkowa 60HP wandaloodporna 510/540/110 przeznaczona do montażu naściennego w miejscach, które narażone są na dewastacje lub włamania.

Szafka budynkowa naścienna umożliwia zapas kabli oraz zakończenie i zabezpiecznie kabli dochodzących do budynku oraz połączenie kabli abonenckich do 60 mieszkań. Dodatkowa ochrona antywłamaniową dzięki wykonaniu przednich drzwi z blachy stalowej o grubości 2mm. Drzwi zamykane zamkiem z podwójnym ryglem góra - dół. 

Wewnątrz szafka wyposażona jest w zdejmowalną przełącznicę światłowodową na 30 złącz SC Duplex z mozliwością montażu tacek spawów oraz specjalną tackę spliterrów światłowodowych z organizerem. Przełącznica mocowana do szafy za pomocą 5 śrub montażowych M6. Pod przełącznicą dodatkowo znajduje się stelaż zapasu kabli liniowych jak i abonenckich. Szafka jest dedykowana do instalacji PON stosując kable Vertical łatwego dostępu (Easy Access Cabel) oraz kable budynkowe magistralne. 

Specyfikacja produktu:

Wysokość
Szerokość
Głębokość
Waga
Klamka z zamkiem bębenkowym
Otwory montażowe fi23 (do wprowadzania przewodów)
Dławica PG16,5
Organizery kabli (plastikowe)
Materiał


EAN-Code
510mm
540mm
110mm
14,4kg
1szt
9szt
4szt
5szt
rozdzielnica - stal malowana proszkowo w kolorze w kolorze szarym RAL 7035; przełącznica wewnątrz rozdzielnicy wykonana z aluminium malowanego proszkowo w kolorze RAL 7035
5902537380325

Download:

Powiązane z tym produktem:
  • 12 x Pigtail FIBERTECHNIC LC/UPC SM G.652D 2M 12 kolorów blister

    Zestaw 12 pigtaili LC/UPC, włókna jednomodowe, standard ITU-T G.652D. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczy 1 kompletu - 12 szt.

    netto: 42.18 zł
    brutto: 51.88 zł
     
  • 12 x Pigtail FIBERTECHNIC SC/APC SM G.652D 2M 12 kolorów blister

    Zestaw 12 pigtaili SC/APC, włókna jednomodowe, standard ITU-T G.652D. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczy 1 kompletu - 12 szt.

    netto: 41.09 zł
    brutto: 50.54 zł
     
  • Adapter światłowodowy LC/UPC SM quad

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami LC/UPC quad. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 5.33 zł
    brutto: 6.56 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/APC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.69 zł
    brutto: 2.08 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/UPC SM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/UPC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.69 zł
    brutto: 2.08 zł
     
  • Kabel światłowodowy łatwego dostępu OPTIX Vertical W-NOTKSd 12J 9/125 ITU-T G.657A2

    OPTIX kabel Vertical W-NOTKSd 0.5kN posiadający 12J włókien jednomodowych światłowodowych G675A2 to kabel łatwego dostępu typu Easy Access układanych w "pionach" na klatkach schodowych , w budynkach wielomieszkaniowych i biurowych.

    netto: 2.29 zł
    brutto: 2.82 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    84 616 76 00

  • Kabel światłowodowy łatwego dostępu OPTIX Vertical W-NOTKSd 16J 9/125 ITU-T G.657A2

    OPTIX kabel Vertical W-NOTKSd 0.5kN posiadający 16J włókien jednomodowych światłowodowych G675A2 to kabel łatwego dostępu typu Easy Access układanych w "pionach" na klatkach schodowych , w budynkach wielomieszkaniowych i biurowych.

    netto: 2.71 zł
    brutto: 3.33 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    84 616 76 00

Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu
 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.