Zarządzalny switch PoE Ubiquiti UniFi US-24 500W

producent: Ubiquiti Networks

ID: 3591

GTU: GTU_06

Cena netto: 2 024.20 zł

Cena brutto: 2 489.77 zł

Czas realizacji: 48 godziny

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Tomasz Gawron

Informacja o produkcie:

Zarządzalny switch w standardzie Gigabit Ethernet z obsługą PoE+ 802.3at/af i passive PoE 24V. Wyposażony w dwa porty SFP. Możliwość montażu w szafie RACK 19 cali.

UBNT-US-24-500W jest zarządzalnym switchem PoE+ Gigabit firmy Ubiquiti. Urządzenie zostało wyposażone w 24 porty 1Gb/s i dwa porty SFP, funkcja Switching Performance zapewnia zdolność do jednoczesnego przetwarzania ruchu na wszystkich portach bez utraty pakietów. Urządzenie może zasilać inne urządzenia poprzez PoE. Każdy port automatycznie wykrywa standard zasilania IEEE 802.3af/at. Dodatkowo istnieje możliwość zasilania urządzeń poprzez Passive PoE 24V. Urządzenie przystosowane jest do montażu w szafie rack 19" 1U. Maksymalna przepustowość to 52Gbps. Maksymalny pobór mocy to 500W.

Kompatybilność modułów SFP FIBERTECHNIC z najpopularniejszymi przełącznikami MikroTikUbiquitiTP-Link:

 

Specyfikacja produktu:

Wymiary
Masa
Przepustowość (non-blocking)
Maksymalna przepustowość
Przepustowość portów
Maksymalny pobór mocy
Zasilanie
Zasilacz
Diody LED
RJ45
SFP
Interfejsy
Interfejs zarządzania
Certyfikaty
Do montażu w szafie rackowej
Zabezpieczenie ESD/EMP
Temperatura pracy
Wilgotność pracy
Wstrząsy i wibracje
Interfejsy PoE
Max. pobór mocy PoE+ na Port przy PSE
Zakres napięcia w trybie 802.3at
Max. pobór mocy przy pasywnym zasilaniu PoE na Port
Zakres napięcia przy zasilaniu pasywnym PoE 24V
485 x 43.7 x 285.4 mm
4.7 kg
26 Gbps
52 Gbps
38.69 Mpps
500W
100-240VAC/50-60 Hz, Universal Input
AC/DC, wbudowany, 500W DC

PoE, Speed/Link/Activity
Speed/Link/Activity
24x 10/100/1000Mbps porty Ethernet RJ45
2x 1Gbps porty SFP
(1) RJ45 Serial Port (zarezerwowany do użycia w przyszłości), Ethernet In/Out Band
CE, FCC, IC
Tak, 1U
Powietrzne: ?24 kV, Kontaktowe: ?24 kV
-5 to 40° C (23 to 104° F)
5 to 95% niekondensująca
ETSI300-019-1.4 Standard
POE+ IEEE 802.3af/at (Piny 1, 2+; 3, 6-)
24VDC Passive PoE (Piny 4, 5+; 7, 8-)
34.2W
50?57V
17W
20-27V
Powiązane z tym produktem:
  • Ubiquiti UniFi UAP-Outdoor5 5GHz

    Unifi AP-Outdoor to punkt dostępowy z modułem radiowym o wysokiej mocy przystosowany do pracy w warunkach zewnętrznych. Dzięki zastosowaniu technologii MIMO 2x2 może działać z prędkościami dochodzącymi do 300Mbps

    netto: 405.55 zł
    brutto: 498.83 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Ubiquiti UniFi UAP 3-pak

    Zestaw trzech urządzeń Ubiquiti Unifi, służących do tworzenia skalowalnych systemów WiFi z programowym kontrolerem. Ubiquiti UniFi to łatwe w użyciu i zarządzaniu urządzenia typu Access Point. Posiadają elegancki wygląd oraz możliwość montowania na suficie bądź ścianie za pomocą dołączonego zestawu. Zasilanie przez PoE (Power over Ethernet), adapter w zestawie.

    netto: 705.60 zł
    brutto: 867.89 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Ubiquiti UniFi Long Range UAP-LR 3-pak

    Zestaw trzech urządzeń Ubiquiti Unifi Long Range, służących do tworzenia skalowalnych systemów WiFi z programowym kontrolerem. . Wersja Long Range charakteryzuje się zwiększoną mocą nadajnika radiowego. Ubiquiti UniFi jest łatwym w użyciu i zarządzaniu urządzeniem typu Access Point. UniFi posiada elegancki wygląd oraz możliwość montowania na suficie bądź ścianie za pomocą dołączonego zestawu. Zasilanie przez PoE (Power over Ethernet), adapter w zestawie.

    netto: 805.38 zł
    brutto: 990.62 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Ubiquiti UniFi Security Gateway USG

    Unifi Security Gateway pozwala na rozszerzenie sieci o jednostkę zapewniającą kontrolę nad zaawansowanym routingiem i bezpieczeństwem sieci. Security Gateway umożliwia zarządzanie ruchem i bezpieczeństwem sieci opartych o rozwiązania UBNT takich jak Unifi AP, Unifi VoIP oraz Unifi UVC.

    netto: 420.58 zł
    brutto: 517.32 zł
     
  • Promocja Ubiquiti UniFi UAP-PRO 3-pak

    Zestaw trzech sztuk Ubiquiti Unifi UAP-PRO. UAP PRO to dwuzakresowym AP firmy Ubiquiti. Może pracować jednocześnie w dwóch zakresach 5GHz (2x2MIMO do 300Mbps) oraz 2.4GHz (3x3MIMO do 450Mbps) Moduł radiowy dysponuje mocą maksymalną 30dBm. Przeznaczony dla domu i przedsiębiorstw, jest rozwiązaniem łatwym w montażu, konfiguracji i zarządzaniu. Elegancki wygląd i możliwość montażu na suficie lub ścianie uzupełniają obraz tego wszechstronnego urządzenia.Zestaw zawiera 3 sztuki.

    netto: 2 318.84 zł
    brutto: 2 852.17 zł
    netto:2 528.00 zł
  • Ubiquiti UniFi VoIP UBNT-UVP

    Telefon VoIP pracujący pod kontrolą systemu Android i zintegrowany z systemem Ubiquiti UniFi. Dzięki takiemu połączeniu możemy spersonalizować każdy telefon i zainstalować ulubione aplikacje, przeglądać internet oraz korzystać z danych przechowywanych na naszym koncie Google. Każdy VoIP UniFi w firmie może być łatwo wdrożony i zarządzany przez oprogramowanie UniFi.

    netto: 579.47 zł
    brutto: 712.75 zł
     
  • Ubiquiti UniFi Video Micro Camera

    UBNT-UVC-MICRO to miniaturowa (wielkości piłki golfowej) kamera firmy Ubiquiti z przetwornikiem HD 720p, przystosowana do użytku wyłącznie wewnątrz budynków. Posiada wbudowany promiennik IR (w formie podczerwonych diod LED), dzięki któremu może doświetlić otoczenie w przypadku pogorszenia się warunków oświetleniowych. W momencie załączenia promiennika uruchamiany jest także automatyczny filtr podczerwieni. Dzięki magnetycznej podstawie może być w prosty i szybki sposób montowana na metalowych po

    netto: 394.43 zł
    brutto: 485.15 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Ubiquiti UniFi Long Range AC LR UAP-AC-LR

    UNIFI AC Long Range Enterprise WiFi System jest łatwym w użyciu i zarządzaniu urządzeniem typu Access Point. UniFi posiada elegancki wygląd oraz możliwość montowania na suficie bądź ścianie za pomocą dołączonego zestawu. Zasilanie przez PoE (Power over Ethernet), adapter w zestawie. UNIFI AC Long Range zapewnia o 50% większy zasięg w porównaniu do standardowego rozwiązania UNIFI.

    netto: 385.37 zł
    brutto: 474.01 zł
     
  • Ubiquiti UniFi AC PRO UAP-AC-PRO

    UAP AC PRO jest dwuzakresowym access pointem (Dual-Band) firmy Ubiquiti. Urządzenie może pracować w dwóch jednocześnie zakresach 5GHz oraz 2.4GHz. Moduł radiowy może nadawać z mocą do 22dBm. UNIFI Enterprise WiFi System jest łatwym w użyciu i zarządzaniu urządzeniem typu Access Point. UniFi posiada elegancki wygląd oraz możliwość montowania na suficie bądź ścianie za pomocą dołączonego zestawu. Zasilanie przez PoE (Power over Ethernet), adapter w zestawie.

    netto: 538.89 zł
    brutto: 662.83 zł
     
  • Ubiquiti UniFi AC EDU UAP-AC-EDU

    Skalowalny system WiFi z programowym kontrolerem. Wersja AC PRO Ubiquiti UniFi jest łatwym w użyciu i zarządzaniu urządzeniem typu Access Point. UniFi posiada elegancki wygląd oraz możliwość montowania na suficie bądź ścianie za pomocą dołączonego zestawu. Zasilanie przez PoE (Power over Ethernet), adapter w zestawie.

    netto: 322.54 zł
    brutto: 396.72 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Ubiquiti UniFi AC lite UAP-AC-LITE

    UBNT-UAP-AC-LITE wydajny punkt dostępowy, który pracuje w standardach 802.11a/b/g/n/ac.

    netto: 307.64 zł
    brutto: 378.40 zł
     
  • Ubiquiti UniFi Long Range AC LR UAP-AC-LR 5-pak

    Pięciopak Ubiqiti UniFi AC Long Range w korzystnej cenie. Urządzenia UniFi AC to łatwe w użyciu i zarządzaniu urządzenia typu Access Point. UniFi posiadają elegancki wygląd oraz możliwość montowania na suficie bądź ścianie za pomocą dołączonego zestawu. Zasilanie przez PoE (Power over Ethernet), adapter w zestawie. UNIFI AC Long Range zapewnia o 50% większy zasięg w porównaniu do standardowego rozwiązania UNIFI. Zestaw nie zawiera zasilaczy, do uruchomienia urządzeń idealne będą gigabitowe adap

    netto: 1 799.83 zł
    brutto: 2 213.79 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP 1000Base-LX SM 1310nm 10KM LC DUPLEX DDM

    Wkładka SFP 1,25G FS-1324-FL10D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1310nm z mocą optyczną na dystansie do 10km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 35.92 zł
    brutto: 44.18 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP 1000Base-LX SM 1310nm 20KM LC DUPLEX DDM

    Wkładka SFP 1,25G FS-1324-FL20D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1310nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 37.91 zł
    brutto: 46.63 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP 1000Base-LH+ SM 1310nm 40KM LC DUPLEX DDM

    Wkładka SFP 1,25G FS-1324-FL40D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1310nm z mocą optyczną na dystansie do 40km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 67.69 zł
    brutto: 83.26 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1310 RX1550 20KM LC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B3524-FL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing)jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 42.60 zł
    brutto: 52.40 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1550 RX1310 20KM LC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B5324-FL20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1550/1310nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 56.94 zł
    brutto: 70.04 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1310 RX1550 3KM LC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B3524-FL03D WDM (Wavelength Division Multiplexing)jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm z mocą optyczną na dystansie do 3km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 42.60 zł
    brutto: 52.40 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1550 RX1310 3KM LC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B5324-FL03D WDM (Wavelength Division Multiplexing)jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1550/1310nm z mocą optyczną na dystansie do 3km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 42.60 zł
    brutto: 52.40 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1310 RX1550 20KM SC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B3524-FS20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 42.60 zł
    brutto: 52.40 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1550 RX1310 20KM SC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B5324-FS20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1550/1310nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 56.94 zł
    brutto: 70.04 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1310 RX1550 3KM SC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B3524-FS03D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm z mocą optyczną na dystansie do 3km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 42.60 zł
    brutto: 52.40 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.