Ubiquiti EDGEswitch 12 FIBER ES-12F

producent: Ubiquiti Networks

ID: 3643

GTU: GTU_06

Cena netto: 728.62 zł

Cena brutto: 896.20 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Tomasz Gawron

Informacja o produkcie:

UBNT-ES-12F jest switchem firmy Ubiquiti oferującym duża wydajność, małe opóźnienia oraz zaawansowane możliwości konfiguracyjne. UBNT-ES-12F jest doskonałym rozwiązaniem w celu budowy lub rozbudowy sieci. Urządzenie zostało wyposażone w 12 portów SFP (8x /100/1000 Mbps + 4x SFP 1000Mbps) oraz 4 porty RJ45 10/100/1000 Mbps. Urządzenie oferuje przepustowość 16 Gbps. W urządzeniu został zastosowany redundantny moduł zasilania. UBNT-ES-12F można zasilać na dwa prądem stałym lub zmiennym AC 240V.

Najważniejsze cechy ES-12F:

- 12x Gigabitowych portów SFP (8x 100/1000Mbps i 4x 1000Mbps)
- 4x Gigabitowe porty RJ45
- 1x szeregowy port konsolowy
- Maksymalna przepustowość 16 Gbps
- Zdolność przełączana: 32 Gbps
- Maksymalny pobór mocy 56W
- Możliwość montażu w szafie RACK 19 (uchwyty RACK w zestawie)
- Zasilanie redundantne: AC 240V lub DC 16-25V


Kompatybilność modułów SFP FIBERTECHNIC z najpopularniejszymi przełącznikami MikroTik, Ubiquiti, TP-Link:

 

Specyfikacja produktu:

Wymiary
Masa
Obudowa
Całkowita nieblokowana przepustowość
Zdolność przełączania
Maksymalny pobór mocy
Sposób zasilania
Obsługiwany zakres napięć
Zasilacz
LED
Interfejsy sieciowe


Interfejs zarządzania
Certyfikaty
Możliwość montażu w szafie rack
Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe
Temperatura pracy
Wilgotność
Uderzenia i wibracje
443 x 221 x 43 mm
2.68kg z uchwytami rackowymi
Stal galwanizowana
16 Gbps
32 Gbps
56W
AC: 100-240VAC/50-60 Hz/ DC: 56W, 16 do 25V, z wtykiem DC 2.5 mm
AC: 100 do 240VAC/ DC: 16 do 25VDC
Wbudowany, AC/DC
Speed/Link/Activity
8x 100/1000 Mbps SFP
4x 1000 Mbps SFP
4x 10/100/1000 Mbps RJ45
1x RJ45 Serial Port, Ethernet In/Out Band
CE, FCC, IC
Tak, 1U
? 24 kV
-5 do 40° C
5 do 95%
Standard ETSI300-019-1.4
Powiązane z tym produktem:
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP 1000Base-LX SM 1310nm 10KM LC DUPLEX DDM

    Wkładka SFP 1,25G FS-1324-FL10D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1310nm z mocą optyczną na dystansie do 10km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 35.92 zł
    brutto: 44.18 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP 1000Base-LX SM 1310nm 20KM LC DUPLEX DDM

    Wkładka SFP 1,25G FS-1324-FL20D jednomodowy pracujący na dwóch włóknach na fali 1310nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC duplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 37.91 zł
    brutto: 46.63 zł
     
  • FIBERTECHNIC Gigabit Media Konwerter SFP RJ45 10/100/1000MB

    FiberTechnic Gigabit Media Konwerter FCM-3100-F z portem SFP i RJ45 10/100/1000MB z auto negocjacją. Współpracuje z modułami SFP jednomodowymi oraz wielomodowymi.

    netto: 69.47 zł
    brutto: 85.45 zł
     
  • KOMPLET MODUŁÓW SFP WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 20KM SC DDM

    Komplet modułów SFP 1,25G WDM jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm - 1550/1310nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 99.54 zł
    brutto: 122.43 zł
     
  • KOMPLET MODUŁÓW SFP WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3KM SC DDM

    Komplet modułów SFP 1,25G WDM jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm - 1550/1310nm z mocą optyczną na dystansie do 3km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 85.20 zł
    brutto: 104.80 zł
     
  • KOMPLET MODUŁÓW SFP WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 20KM LC DDM

    Komplet modułów SFP 1,25G WDM jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm - 1550/1310nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 99.54 zł
    brutto: 122.43 zł
     
  • KOMPLET MODUŁÓW SFP WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3KM LC DDM

    Komplet modułów SFP 1,25G WDM jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm - 1550/1310nm z mocą optyczną na dystansie do 3km ze złączem LC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 85.20 zł
    brutto: 104.80 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.