Kasetkowy splitter PLC 1:8 SC/APC (LGX)

producent: Fibertechnic®

ID: 3789

GTU: GTU_06

Cena netto: 99.00 zł

Cena brutto: 121.77 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Splitter światłowodowy 1:8 SC/APC zamknięty w kasetowej obudowie do montażu w przełacznicach typu LGX. Zestaw zawiera Kasetka z klipsami montażowymi, splitter 1:8 ze złączami SC/APC oraz adaprtery simplex 9xSC/APC. 

Kasetka wykonana z aluminium i malowana proszkowo. 

 

Zalety:
- elastyczna rozbudowa, 
- czytelny opis zainstalowanych elementówPON,
- łatwe zarządzanie elementami PON,
- rozwiązania dedykowane i hybrydowe.

Specyfikacja produktu:

Podział:
Zakres pracy:
Typ włókna:
Rodzaj złącz:
Max. Insertion Loss:
Min. Return Loss:
Temperatura pracy:
1:8
1260~1650nm
SM G.657A
SC/APC
< 10.2 dB
> 55 dB
-40 do +85 °C

Download:

Powiązane z tym produktem:
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.