MikroTik RouterBOARD hEX PoE RB960PGS

producent: MikroTik

ID: 3829

GTU: GTU_06

Cena netto: 262.65 zł

Cena brutto: 323.06 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Paweł Maziarz.
    Paweł Maziarz.

Informacja o produkcie:

Routerboard hEX PoE (960PGS)to wydajny router wyposażony w 5 gigabitowych portów Ethernet, slot na wkładkę SFP oraz port USB. Urządzenie posiada procesor QCA9557 o taktowaniu 800 MHz oraz 128 MB pamięci RAM. Całość pracuje pod kontrolą systemu RouterOS level 4.

Najważniejsze cechy:


- procesor QCA9557 o taktowaniu 800 MHz
- 128 MB pamięci RAM; 5 gigabitowych portów Ethernet
- 1 slot na wkładkę SFP
- 1 port USB
- wyjście zasilania PoE na portach 2 - 5, maks. moc 1 A na port, 2 A na całe urządzenie, napięcie takie jak podawane do routera
- wejście PoE na porcie 1
- zakres napięcia wejściowego: 12 - 57 V
- system RouterOS z licencją Level 4


Kompatybilność modułów SFP FIBERTECHNIC z najpopularniejszymi przełącznikami MikroTik, Ubiquiti, TP-Link:

 

Specyfikacja produktu:

CPU
Częstotliwość taktowania procesora
Ilość rdzeni procesora
Ilość pamięci RAM
Ilość portów Ethernet 10/100/1000
PoE in
Obsługiwane napięcie wejściowe
Wyjście zasilania
Monitor temperatury PCB
Monitor napięcia
Monitor prądu
port USB
Wymiary
Poziom licencji
System operacyjny
Maksymalny pobór mocy
QCA9557
800 MHz
1
128 MB
5
802.3at
12 - 57 V
Na portach 2-5, Wyjście: 1A max na port; 2A max sumarycznie
Tak
Tak
Tak
Tak
114 x 137 x 29 mm
4
RouterOS
9 W
Powiązane z tym produktem:
  • SFP Dual OPTEC, 1.25G, MM LC, (550m), TX850 (GLC-SX-MM)

    netto: 59.03 zł
    brutto: 72.61 zł
     
  •  MikroTik Routerboard SFP Dual S-31DLC20D, 1.25G, SM LC 20km 1310nm

    S-31DLC20D jest modułem SFP 1.25G SFP 1310nm, posiada złącze Dual LC , do 20KM Single Mode DDM. Kompatybilny i przetestowany z RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU CCR1016-12G and CCR1036-12G-4S. Moduł jest także kompatybilny nie tylko z urządzeniami MikroTik.

    netto: 79.64 zł
    brutto: 97.95 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • MikroTik Routerboard SFP Dual, S-85DLC05D, 1.25G, MM LC 550m 850nm

    S-85DLC05D jest modułem SFP 1.25G o wiązce 850nm, Multi Mode ze złączem Dual LC. DDM. Kompatybilny i przetestowany z RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU CCR1016-12G, CCR1036-12G-4S. Moduł jest także kompatybilny nie tylko z urządzeniami MikroTik.

    netto: 59.80 zł
    brutto: 73.55 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • MikroTik  RouterBoard SFP+ 1m direct attach cable S+DA0001

    Najprostrzy i najefektywniejszy ze sposobów na połączenie dwóch urządzeń z gniadami SFP/SFP+. Długość (1m) sprawia, że jest to idealne rozwiązanie do połączenia Routerboardów CCR zamontowanych w szafie RACK.

    netto: 104.44 zł
    brutto: 128.46 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.