Rozdzielnica przełącznica światłowodowa zewnętrzna 144J magistralna SSF-1360/620/445

producent: Fibertechnic®

ID: 3833

Cena netto: 1 683.45 zł

Cena brutto: 2 070.64 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Rozdzielnica światłowodowa zewnętrzna 1360/620/445 przystosowana do montażu na zewnątrz z polem komutacyjnym 144J. Konstrukcja typu słupek uliczny wykorzystywany do budowy sieci światłowodowych punkt-punkt lub FTTX.

Całość korupusu łącznie z częścią wkopywaną w ziemię wykonana z aluminium co decyduje o odporności na korozję oraz niewielkiej wadze - zaledwie 19kg. 

Idealna przy budowie sieci FTTX. Całość składa się z dwóch części - dolna stanowi postument służący do wkopania w ziemię o wysokości 330mm oraz górna - posiadająca wewnątrz demontowalny, wysuwany na prowadnicach rolkowych moduł umożliwiający zamontowanie do 6 tacek spawów światłowodowych, dwa zapasy kabla (zawinięcie kabla na średnice fi. 170 i fi. 380), splitterów. Demontowana podłoga z miejscem pod montaż mufy światłowodowej. Isteniej możliwość całkowitego wymontowania modułu. 

Moduł posiada pole komutacyjne o pojemności 144J ( 72 OTWORY POD ADAPTERY SC Duplex). W przegrodzie modułu znajduje się również miejsce pod złącza centrująe  10X SC Simplex. Dodatkowo mozliwość montażu splittera PLC. Moduł mocowany w korpusie na wysuwanej szynie. Pokrywy modułu z łatwością można zdemontować dzieki blokadom zatrzaskowym. 

Klamka mosiężna z zamkiem bębenkowym i ryglami prawo-lewo. Drzwiczki zabezpieczone zostały dodatkową uszelką uniemożliwiającą przedostanie się wilgoci. 

Specyfikacja produktu:

Wysokość
Szerokość
Głębokość
Waga
Materiał
Uchwyty kablowe pojedyncze
Uchwyty kablowe krzyżakowe
Stelaż zapasu kabla
Klamka z zamkiem bębenkowym
Płyta podłogowa
EAN-Code
1360mm
620mm
445mm
19kg
aluminium
18szt.
2szt.
2szt. (średnica 400mm, 200mm)
1szt.
Tak (wyjmowana)
5902537380516

Download:

Powiązane z tym produktem:
  • 12 x Pigtail FIBERTECHNIC SC/APC SM G.652D 2M 12 kolorów blister

    Zestaw 12 pigtaili SC/APC, włókna jednomodowe, standard ITU-T G.652D. Każdy pigtail rozróżniony został innym kolorem. Cena dotyczy 1 kompletu - 12 szt.

    netto: 41.09 zł
    brutto: 50.54 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    84 616 76 00

  • Adapter światłowodowy SC/APC SM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/APC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.69 zł
    brutto: 2.08 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM simplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/APC simplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 0.90 zł
    brutto: 1.11 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    84 616 76 00

  • Adapter światłowodowy SC/UPC SM duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/UPC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych za pomocą precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 1.69 zł
    brutto: 2.08 zł
     
  • Adapter światłowodowy SC/UPC SM simplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia jednomodowych patchcordów transmisyjnych zakończonych złączami SC/UPC simplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 0.88 zł
    brutto: 1.08 zł
     
  • Kabel Fibertechnic DAC Z-XOTKtcdD 12J 9/125 ITU-T G.657A 4kN

    Fibertechnic kabel DAC 12J Z-XOTKtcdD z włóknem Corning SMF-28 Ultra do instalacji bezpośrednio do ziemi w powłoce HDPE, odporność na zgniatanie 4kN

    netto: 1.57 zł
    brutto: 1.93 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    84 616 76 00

  • Kabel Optix Z-XOTKtsd 96J 8Tx12F G.652D 1,5kN

    Kabel światłowodowy jednomodowy typu Z-XOTKtsd 96J o zredukowanej średnicy 8.9mm (idealny w przypadku umowy ramowej z TPSA)

    netto: 5.55 zł
    brutto: 6.83 zł
     
  • Kabel Z-XOTKtsd 144J 12Tx12F G.652D 1,5kN

    Kabel światłowodowy jednomodowy typu Z-XOTKtsd 144J o średnicy 10.9mm idealny do kanalizacji ORANGE

    netto: 10.01 zł
    brutto: 12.31 zł
     
  • Kabel Z-XOTKtsd 48J 4Tx12F G.652D 1,5kN

    Kabel światłowodowy jednomodowy typu Z-XOTKtsd 48J o zredukowanej średnicy 8.0mm (idealny w przypadku umowy ramowej z TPSA)

    netto: 3.48 zł
    brutto: 4.28 zł
     
  • Mufa światłowodowa MINI SX-FOSC-D-48

    Mufy światłowodowe Solarix FOSC Mini zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić niezawodną i długotrwałą ochronę dla włókien oraz spawów światłowodowych.

    netto: 86.88 zł
    brutto: 106.86 zł
     
  • Mufa światłowodowa pionowa 240J - FB8000.61

    Mufa światłowodowa pionowa Fibrain 240J. Złącze do sieci miejskich, metropolitalnych oraz dużej gęstości włókien światłowodowych

    netto: 281.57 zł
    brutto: 346.33 zł
     
  • Mufa światłowodowa Tracom SC D v.3.0 typ-A (24/48J: 4XP037)

    Mufa dostępna w 4 wersjach: Typ-A z mocowaniem na ścianę (D z uszczelnieniem termo lub D-D z uszczelnieniem mechanicznym) oraz Typ-B z mocowaniem na słup (D z uszczelnieniem termo lub D-D z uszczelnieniem mechanicznym).

    netto: 63.23 zł
    brutto: 77.77 zł
     
  • Organizator światłowodowy 6-polowy samoprzylepny SPOOL6

    Organizator 6 elementowy - samoprzylepny do włókien optycznych z materiału ABS, produkt made in EU.

    netto: 4.93 zł
    brutto: 6.06 zł
     
  • Splitter PLC 1:64 ABS box SM 2mm 1m SC/APC

    Pasywny splitter światłowodowy ze złączami SC/APC do budowy sieci EPON / GPON zamknięty w obudowie z tworzywa ABS BOX. Dzieli symetrycznie sygnał wejściowy na 16 kanałów w stosunku 1:64

    netto: 297.09 zł
    brutto: 365.42 zł
     
  • Tacka światłowodowa SPT01 na 12-24 spawy z zapasem

    Tacka spawów SPT01 24J o innowacyjnej konstrukcji wykonana z wytrzymałego materiału ABS, umożliwiająca montaż do 24 osłonek ze spawem.

    netto: 10.90 zł
    brutto: 13.41 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.

Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

    Szybki Kontakt

  • Cyberteam Sp. z o.o.
    ul. Strefowa 8,
    22-400 Zamość

    Telefon: 84 616 76 00
    Kontakt handlowy: 84 616 76 60
    E-mail: cyberteam(at)cyberteam.pl

Close Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.