Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 20m

producent: Fibertechnic®

ID: 3839

Cena netto: 30.00 zł

Cena brutto: 36.90 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Patchcord SC/APC SC/APC DROP 20m.

Kabel światłowodowy o długości 20m, ze złączami SC/APC SC/APC w wersji SIMPLEX (jednowłóknowy). Przeznaczony jest przede wszystkim do zastosowania na zewnątrz, idealnie sprawdza się w połączeniach pomiędzy słupem a klientem. 

Cechy:

- wzmacniane włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych)

- lekka konstrukcja średnicy 3mm

- duża giętkość

- płaszcz PU

- powłoka odporna na UV

- całkowicie dielektryczny

- włókna G.657A2

- promień gięcia  7,5mm

- odporność na zgniatanie 100 [N/10cm]

UWAGA!!! DŁUGOŚCI POWYŻEJ 100m DOSTĘPNE NA ZAMÓWIENIE. 

Powiązane z tym produktem:
  • Przełącznica (mufa) nasłupowa FDB0104G - 1 IN, 4 OUT BETTY

    Kompaktowa przełącznica światłowodowa 4x SC simplex do budowy sieci FTTH. Skrzynka posiada jedno zabezpieczone gumową zaślepką wejście na kabel magistralowy do 9mm i cztery wyjścia do 3mm.

    netto: 19.71 zł
    brutto: 24.24 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Stelaż zapasu kabla światłowodowego DROP mufę FDB0308 ze śrubą mocującą

    Stelaż Zapasu kabla z płytą montażową na mufę przeznaczony do zastosowania na słupach kwadratowych lub okrągłych z wykorzystaniem śruby mocującej.

    netto: 58.38 zł
    brutto: 71.81 zł
     
  • MikroTik Routerboard CRS105-5S-FB FiberBox 5xSFP

    MikroTik Routerboard CRS105-5S-FB FiberBox router światłowodowy wyposażony w pięć portów SFP 1,25Gb. Odporna na warunki zewnętrzne obudowa umożliwia zastosowanie urządzenia na zewnątrz budynku lub bezpośrednio na maszcie. W zestawie z FiberBoxem znajduje się jeden moduł RJ45 SFP S-RJ01 oraz zasilacz 24V. Urządzenie pracuje pod kontrolą RouterOS z licencją level 5, jest więc w pełni konfigurowalne.

    netto: 233.16 zł
    brutto: 286.79 zł
     
  • Stelaż zapasu kabla światłowodowego DROP pod mufę B08 ze śrubą mocującą

    Stelaż Zapasu kabla z płytą montażową na mufę przeznaczony do zastosowania na słupach kwadratowych lub okrągłych z wykorzystaniem śruby mocującej.

    netto: 58.38 zł
    brutto: 71.81 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.