MikroTik RouterBOARD Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+PC desktop /RACK 1U

producent: MikroTik

ID: 3875

Cena netto: 1 637.05 zł

Cena brutto: 2 013.57 zł

Zadzwoń i zamów: +48 84 616 76 00

Opiekun produktu: Paweł Maziarz

Informacja o produkcie:

CCR1009-7G-1C-1S+PC to ulepszona wersja doskonale znanego i cenionego CCR 1009. Wyposażona w 9-rdzeniowy procesor Tilera TILE-Gx8009 taktowany z częstotliwością 1GHz oraz 2GB pamięci RAM.Router posiada 7 portów LAN Gigabit Ethernet, 1 port combo Ethernet/SFP oraz jedno gniazdo na wkładkę SFP+. Działa pod kontrolą RouterOS level 6. Wersja PC jest chłodzona pasywnie i posiada możliwość montażu w szafie RACK 19 cali.

Zmiany w stosunku do poprzedniej wersji obejmują:

- 2GB RAM w miejsce 1GB

- dodany wyświetlacz LCD

- dodany port SFP+

- gniazdo smart card

- gniazdo microSD do rozbudowy pamięci

 

 



Kupując CCR1009-7G-1C-1S+PC otrzymujesz: router z wyświetlaczem LCD, zasilacz, kabel zasilający, uszy rackowe, kabel microUSB.


Kompatybilność modułów SFP FIBERTECHNIC z najpopularniejszymi przełącznikami MikroTik, Ubiquiti, TP-Link:

 

Specyfikacja produktu:

Procesor
Ilość pamięci RAM
Typ pamięci masowej
Pojemność pamięci masowej
Ilość portów Ethernet 10/100/1000
Ilość portów USB
Złącze zasilania
PoE in
Obsługiwany zakres napięć
Monitor napięcia
Monitor temperatury PCB
Monitor temperatury CPU
LCD
Wymiary
System operacyjny
Maksymalny pobór mocy
Port combo Ethernet/SFP
Port SFP+
Typ gniazda USB
Smart card
Możliwość rozszerzenia pamięci masowej
Serial port
TILE-Gx9, 9 rdzeni, 1 GHz
2 GB
NAND
128 MB
7
1
1
Tak
18 V - 56 V
Tak
Tak
Tak
Tak
272x190x47mm
RouterOS, poziom licencji: 6
33W
1
1
microUSB type AB
Tak
microSD
RS232
Akcesoria do produktu:
Powiązane z tym produktem:
  • MikroTik  RouterBoard SFP+ 1m direct attach cable S+DA0001

    Najprostrzy i najefektywniejszy ze sposobów na połączenie dwóch urządzeń z gniadami SFP/SFP+. Długość (1m) sprawia, że jest to idealne rozwiązanie do połączenia Routerboardów CCR zamontowanych w szafie RACK.

    netto: 104.44 zł
    brutto: 128.46 zł
     
  • MikroTik  RouterBoard S-RJ01 MODUŁ SFP RJ45

    Gniazdo RJ-45 10/100/1000M montowane w złącze SFP. Współpracuje z większością urządzeń posiadających SFP, dostępnych na rynku.

    netto: 100.33 zł
    brutto: 123.40 zł
     
  • MikroTik RouterBoard SFP+ Dual S+85DLC03D 10G MM LC 300m 850nm

    S+85DLC03D jest modułem SFP 10G o wiązce 850nm, Single Mode ze złączem Dual LC. DDM. Moduł działa również z urządzeniami innymi niż Mikrotik.

    netto: 172.28 zł
    brutto: 211.90 zł
     
  • MikroTik RouterBoard moduł SFP+ S+31DLC10D 10G SM LC 10km 1310nm DDM

    S+85DLC03D jest modułem SFP 10G o wiązce 1310nm, Multi Mode ze złączem Dual LC. DDM. Moduł działa również z urządzeniami inne niż Mikrotik.

    netto: 469.92 zł
    brutto: 578.00 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • MikroTik RouterBoard SFP+ 3m direct attach cable S+DA0003

    Najprostrzy i najefektywniejszy ze sposobów na połączenie dwóch urządzeń z gniadami SFP/SFP+. Długość (3m) sprawia, że jest to idealne rozwiązanie do połączenia Routerboardów CCR, CRS i innch urządzeń z portem SFP.

    netto: 132.60 zł
    brutto: 163.10 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • SFP+ 10GbE 5m direct attach cable OPTIC

    Najprostrzy i najefektywniejszy ze sposobów na połączenie dwóch urządzeń z gniadami SFP/SFP+. Długość (5m) sprawia, że jest to idealne rozwiązanie do połączenia Routerboardów CCR,CRS i innych urządzeń wyposażonych w gniazdo SFP/SFP+ zamontowanych w szafie RACK.

    netto: 140.28 zł
    brutto: 172.54 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  •  Szafa RACK 19 6U 400 mm wisząca czarna

    Szafa stanowi ochronę przed mechanicznymi uszkodzeniami sprzętu telekomunikacyjnego.

    netto: 187.65 zł
    brutto: 230.81 zł
     
  • SFP+ 10G Direct Attach Cable Fibertechnic 0,5m

    SFP+ 10G DAC Fibertechnic z kablem o długości 0,5m do stokowania przełączników z portem SFP+ m.in. Mikrotik, Ubiquiti i inne.

    netto: 68.56 zł
    brutto: 84.33 zł
     
  • SFP+ 10G Direct Attach Cable Fibertechnic 1m

    SFP+ 10G DAC Fibertechnic z kablem o długości 1m do stokowania przełączników z portem SFP+ m.in. Mikrotik, Ubiquiti i inne.

    netto: 75.53 zł
    brutto: 92.90 zł
     
  • SFP+ 10G Direct Attach Cable Fibertechnic 3m

    SFP+ 10G DAC Fibertechnic z kablem o długość 3m do stokowania przełączników z portem SFP+ m.in. Mikrotik, Ubiquiti i inne.

    netto: 86.10 zł
    brutto: 105.90 zł
     
  • SFP+ 10G Direct Attach Cable Fibertechnic 5m

    SFP+ 10G DAC Fibertechnic z kablem o długość 5m do stokowania przełączników z portem SFP+ m.in. Mikrotik, Ubiquiti i inne.

    netto: 122.00 zł
    brutto: 150.06 zł
     
  • Mikrotik Routerboard Woobm-USB moduł zarządzania out of band

    Mikrotik RouterBoard Woobm-USB to moduł zdalnego zarządzania out of band przeznaczony do współpracy z urządzeniami Mikrotik wyposażonymi w złącze USB. Dzięki temu użytkownik po połączeniu się z siecią rozgłaszaną przez Woobm-USB ma dostęp do konsoli konfiguracyjnej urządzenia.

    netto: 57.42 zł
    brutto: 70.63 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.