Pigtail LC MM 50/125 OM4 1m

producent: Optronics

ID: 3942

Cena netto: 5.30 zł

Cena brutto: 6.52 zł

Ilość: szt.

Piotr Kawala

kom.: +48 509 299 439

e-mail: piotrek@cyberteam.pl

skype: p.kawala@cyberteam.pl

Piotr Kawala
Zapytaj eksperta

Informacja o produkcie:

Pigtail światłowodowy wielomodowy OM4 50/125 ze złączem LC o długości 1m. Pigtail wykonany na włóknie MM Corning.

Pigtail światłowodowy LC MM 1m jest wykonany w płaszczu zewnętrznym 0.9mm. Pigtaile produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami IEC, EIA / TIA oraz w standardzie Telcordia GR-326-CORE dzięki czemu z powodzeniem stosowane są sieciach telekomunikacyjnych i dostępowych o dużych przepustowościach.

Pigtail z włóknem OM4 50/125 to najczęściej instalowany typ włókien zoptymalizowany dla transmisji fali o długości 850nm, oraz dla transmisji fali o długości 1300nm.

Specyfikacja produktu:

Rodzaj pigtaila
Rodzaj złącza
Długość
Tłumienność losowa, średnie ILw-w śr=
Reflektancja RL PC
Temperatura pracy
wielomodowy
LC
1m
<0.35dB
>30dB
-40 - +85 °C





Zestawy zawierające ten produkt:

  • Przełącznica światłowodowa OPTISteel 1U 12xLC/PC duplex OM4 - wyposażona

    Pigtail światłowodowy LC MM 1m jest wykonany w płaszczu zewnętrznym 0.9mm. Pigtaile produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami IEC, EIA / TIA oraz w standardzie Telcordia GR-326-CORE dzięki czemu z powodzeniem stosowane są sieciach telekomunikacyjnych i dostępowych o dużych przepustowościach. Pigtail z włóknem OM4 50/125 to najczęściej instalowany typ włókien zoptymalizowany dla transmisji fali o długości 850nm, oraz dla transmisji fali o długości 1300nm.

    netto: 323.42 zł
    brutto: 397.81 zł
     
  • Przełącznica światłowodowa OPTISteel 1U 24xLC/PC duplex OM4 - wyposażona

    Pigtail światłowodowy LC MM 1m jest wykonany w płaszczu zewnętrznym 0.9mm. Pigtaile produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami IEC, EIA / TIA oraz w standardzie Telcordia GR-326-CORE dzięki czemu z powodzeniem stosowane są sieciach telekomunikacyjnych i dostępowych o dużych przepustowościach. Pigtail z włóknem OM4 50/125 to najczęściej instalowany typ włókien zoptymalizowany dla transmisji fali o długości 850nm, oraz dla transmisji fali o długości 1300nm.

    netto: 484.44 zł
    brutto: 595.86 zł
     
Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.

Zadaj pytanie

Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zgłoś do serwisu

Powiązane z tym produktem:
  • FIBERTECHNIC MODUŁ FQP-0840G-VM02 QSFP+ 40G MM 850nm 100m MPO

    FIBERTECHNIC FQP-0840G-VM02 MODUŁ QSFP+ 40G MM 850nm 100m MPO

    netto: 203.99 zł
    brutto: 250.91 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Kaseta czyszcząca OPTIPOP R2, dwa sloty ATC-RE-02 NTT-AT

    Kaseta OPTIPOP R2, dwa sloty ATC-RE-02 NTT-AT do ferrul, wtyczek, złącz światłowodowych SC, MU, SC2, LC, FC, ST.

    netto: 249.14 zł
    brutto: 306.44 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • Adapter światłowodowy LC MM OM4 duplex

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia wielomodowych patchcordów OM4 transmisyjnych zakończonych złączami LC duplex. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 3.44 zł
    brutto: 4.23 zł
     
  • Adapter światłowodowy LC MM OM4 quad

    Adapter światłowodowy (złącze centrujące) służący do łączenia wielomodowych patchcordów OM4 transmisyjnych zakończonych złączami LC quad. Element pasywny sieci służący do łączenia włókien optycznych w precyzyjnie wycentrowanej szczelinie powietrznej za pośrednictwem wtyku optycznego.

    netto: 7.06 zł
    brutto: 8.68 zł
     

    Odwiedź nas na

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.