Patchcord SC/APC-SC/UPC SM G.657A1 simplex 2m

producent: Fibertechnic®

ID: 3976

Cena netto: 8.08 zł

Cena brutto: 9.94 zł

Ilość: szt.
Opiekun produktu: Piotr Kawala

Informacja o produkcie:

Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC-SC/UPC simplex (jednowłóknowy) o długości 2m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657A1 (SM 9/125).

Patchcord światłowodowy zakończony złączami SC/APC (polerowanie kątowe 8°) oraz SC/UPC (polerowanie płaskie), wykonany na włóknie G.657A1 i długości 2m. Średnica płaszcza zewnętrznego patchcordu to 3mm.

Zastosowane włókno jednomodowe jest włóknem o małym promieniu gięcia wynoszącym zaledwie 15mm dzięki czemu posiada lepsze właściwości transmisyjne przy zmniejszonym minimalnym promieniu gięcia w stosunku do standardowych włókien jednomodowych G.652D.

Jest to bardzo istotna cecha w trakcie budowy sieci FTTx, ponieważ w wyniku dużej liczby  zmian kierunku prowadzenia linii optycznej jak i często małogabarytowych szafek i skrzynek rozdzielczych należy liczyć się ze wzrostem tłumienności linii optycznych.

Specyfikacja produktu:

Rodzaj patchcorda
Rodzaj włókna
Typ transmisji światłowodowej
Rodzaj złącz
Długość
Tłumienność losowa, maksymalna ILw-w=
Tłumienność losowa, średnie ILw-w śr=
Reflektancja RL APC
Reflektancja RL PC
Wytrzymałość włókna
Element wzmacniający
Średnica płaszcza zewnętrznego
Temperatura pracy
jednomodowy
G.657A1
simplex
SC/APC-SC/UPC
2 m
50 dB
>50 N
włókna aramidowe / włókna szklane
3 mm
od -40 do +85 °C
Powiązane z tym produktem:
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1310 RX1550 20KM SC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B3524-FS20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 41.90 zł
    brutto: 51.54 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1310 RX1550 20KM SC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B3524-FS20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 41.90 zł
    brutto: 51.54 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1550 RX1310 20KM SC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B5324-FS20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1550/1310nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 55.74 zł
    brutto: 68.56 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1310 RX1550 3KM SC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B3524-FS03D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm z mocą optyczną na dystansie do 3km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 41.60 zł
    brutto: 51.17 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1550 RX1310 3KM SC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B5324-FS03D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1550/1310nm z mocą optyczną na dystansie do 3km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 41.60 zł
    brutto: 51.17 zł
     
  • KOMPLET MODUŁÓW SFP WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 20KM SC DDM

    Komplet modułów SFP 1,25G WDM jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm - 1550/1310nm z mocą optyczną na dystansie do 20km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 97.64 zł
    brutto: 120.10 zł
     
  • KOMPLET MODUŁÓW SFP WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3KM SC DDM

    Komplet modułów SFP 1,25G WDM jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm - 1550/1310nm z mocą optyczną na dystansie do 3km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 83.20 zł
    brutto: 102.34 zł
     
  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1550 RX1310 40KM SC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B5324-FS40D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1550/1310nm z mocą optyczną na dystansie do 40km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 77.89 zł
    brutto: 95.80 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1310 RX1550 40KM SC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B3524-FS40D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm z mocą optyczną na dystansie do 40km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 68.10 zł
    brutto: 83.76 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

  • FIBERTECHNIC MODUŁ SFP WDM 1000Base-BX SM TX1310 RX1550 40KM SC DDM

    Moduł SFP 1,25G FS-B3524-FS40D WDM (Wavelength Division Multiplexing) jednomodowy pracujący na jednym włóknie w obu kierunkach TX/RX na falach 1310/1550nm z mocą optyczną na dystansie do 40km ze złączem SC simplex i modułem DDM (Digital Diagnostics Monitoring)

    netto: 68.10 zł
    brutto: 83.76 zł
     

    Zadzwoń i zamów:
    +48 84 616 76 00

Wsparcie techniczne

Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz bezpłatny dostęp do:

  • wsparcia technicznego dla zakupionych produktów,
  • pomoc w konfiguracji sprzętu,
  • otrzymujesz produkt sprawdzony i przetestowany przez naszych specjalistów,
  • dajemy gwarancję na nasze produkty,
  • produkty importujemy bezpośrednio od producentów.
Gwarancja

Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub naszej pogwarancyjnej usługi serwisowej.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, zgodnie z polskim prawem, posiadają gwarancję producenta lub gwarancję sprzedawcy, w tym przypadku naszego sklepu.

Zadaj pytanie
Zgłoś do serwisu

    Odwiedź nas na

    Szybki Kontakt

  • Cyberteam Sp. z o.o.
    ul. Strefowa 8,
    22-400 Zamość

    Telefon: +48 84 616 76 00
    Kontakt handlowy: 84 616 76 60
    E-mail: cyberteam(at)cyberteam.pl

 
Informacja dotycząca cookies na tej stronie internetowej

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.